Резултати от 1 до 13 от общо 13

Избор на телевизор от старите модели

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    35
    #1

    Избор на телевизор от старите модели

    Здравейте, Интересувам се от телевизор с кинескоп.Предлагат ми Самсунг CW21Z423NCXXEU за 170 лв нов. Дава ли дефекти? Другия телевизор е INTECH-BGT21F за 180лв и NEO за 155 до 199лв - различни модели.Кой да избера?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Samsung-a не е лош вариант мисля ,че бе слим този модел .В такъв случай извикай потребителското меню от дистанционното и се огледай дали са прави линиите на правоъгълника с менюто.Ако да го вземаш.Друг вариант ти е някой модел на Нео но задължително турски,ако има.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    70
    #3

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Бих добавил и CROWN, производство Vestel квадратните кашони.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    46
    #4

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Няма значение марката(НЕО,КРОУН,ТЕЛЕТЕЧ,АЙКО и т.н.)хубаво да е с шаси VESTEL.Железни са

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #5

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Абе то шасито хубаво е VESTEL , ама какво има налепено по него , боклуци от китайските чекмеджета и половината елементи са спестени
    Бих препоръчал от посочените телевизори да избере Самсунг .

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Самсунг само ако не е от слим моделите /то важи за всяка марка -ако е слим -не вземай! / -дори и сега да е наред геометрията -до 1 година вече ще "изкривен" .Моделите на НЕО повечето стават ,имам няколко и досега само един имаше леки проблеми.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    46
    #7

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    По никакъв начин недей да взимаш SAMSUNG-а ако наистина е SLIM!!!

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    Абе то шасито хубаво е VESTEL , ама какво има налепено по него , боклуци от китайските чекмеджета и половината елементи са спестени
    Бих препоръчал от посочените телевизори да избере Самсунг .
    Старият ми Vestel си беше чисто БЕКО и все още си работи перфектно. Само дето е със кинескоп на Самсунг (slim) и правилната геометрия не му е силна страна

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #9

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    Абе то шасито хубаво е VESTEL , ама какво има налепено по него , боклуци от китайските чекмеджета и половината елементи са спестени
    Бих препоръчал от посочените телевизори да избере Самсунг .
    Китайците не слагат шасита на Вестел/шасито на вестел е старото на филипс/ затова препоръчах вестел ,а в китайските модели наистина спестяват от частите.А що се отнася до Вестел и Беко в Турция завода е един разделен на две през средата и няма голямо значение коя ще е марката .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    74
    #10

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    .А що се отнася до Вестел и Беко в Турция завода е един разделен на две през средата и няма голямо значение коя ще е марката .
    По голяма глупост не бях чел скоро Беко нямат производство на CRT телевизори от няколко години Последните им издихания бяха китаиски шасита що годе добри Вестел май и те спряха прозиводство Всички се ориентираха към LCD

  13. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #11

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Да колега представи си големите компании като Филипс спряха още през 2006г. с CRT производството и този завод съм го виждал тогава.Далеч съм от мисълта ,че някой все още произвежда тая технология -дори моделите на Нео са от преди 5 години и нищо ново не излиза.Всичко по магазините е бройки залежали по складовете.Затова инфото ми е старо ,а и заглавието на темата е такова.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    74
    #12

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Винаги съм се дразнел когато Вестел и Беко се слагат като един производител Това са две различни марки собственост на Зорлу Холдинг(Вестел) и Коч Холдинг(Беко) Всяка от двете фирми си прави собствени разработки и си има номерация на шаситата Китайците имат доста по нови шасита включително и разработки от последните две години Лошото при тях е че почти всичко което е на пазара в момента е със втора употреба кинескопи В 14 инчовите са рециклирани мониторни кинескопи които работят гадно още докато са в гаранция При 21 инчовите слимовете са с нови кинескопи но лоша геометрия но все пак работят не лошо Между другото последното шаси на Филипс което беше със 21инча много приличаше като организация и изпълнение на класическото вестелско шаси 11АК30

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #13

    Re: Избор на телевизор от старите модели

    Аз си продавам 29" Toshiba за 180лв.
    И гаранция ще ти дам , но за транспорта е слабата страна - ~40кг e.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на телевизор от следните модели...
    От gogo68 във форум Телевизори
    Отговори: 21
    Последно: 18-03-14, 23:54
  2. Съвет за избор между модели
    От citizen във форум Телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 14-09-13, 18:27
  3. Избор на климатик/Панасоник или Самсунг нови модели или?
    От Valko Draganov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 18
    Последно: 24-10-12, 10:12
  4. Избор на рутер.Посочени модели.
    От HePoH във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 28-09-12, 00:21
  5. Отговори: 1
    Последно: 12-11-06, 11:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе