Страница 142 от 152 ПърваПърва ... 92132140141142143144 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,116 до 2,130 от общо 2270
Like Tree639Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Мнения
    127
    #2116

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    То е в ниша и няма как да събера по-голям (освен под някакъв ъгъл), пък и разстоянието от фотьола е под 1,5м, така че мисля 55"-ца ще е идеална
    CubanLinx одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #2117

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Somak Виж публикацията
    Толкова ли е малко гейминг кътчето, че няма място за 65 инча ?
    В момента

    LG 55G51LW -1170 евро
    Тази цена по-скоро е нормална, не промоционална. Влачат я с месеци.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2025
    Мнения
    71
    #2118

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Като видях мнението на falkoneto останах с впечатлението, че са го намалили още и се продава за 1000 евро, но 1170 беше най-ниската цена на която го намерих .
    Цитат Първоначално публикувано от falkoneto Виж публикацията
    Ще е G5 - на супер цена е в Емаг. Ще напиша първи впечатления като го "вкарам" в употреба

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    53
    #2119

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    65OLED770 като скок от LG 55BX ще се усети ли? Netflix, YT, малки PS5 и кабелна по коаксиален кабел. Много ще ми липсва магическото дистанционно.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #2120

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Миналата седмица забърсах една лопата Поко X8 про макс 12/512 за 290евро с купоните и кешбека. Ще е топ с 8500 батерия за сърфиране.
    Не ги следя мобилните устройства, ама се учудих каква е тая батерия колкото в 11 инчов таблет. Някаква разновидност на литиево-йонните е и по-големия капацитет идва на цената на по-малък живот, но пък държи доста.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #2121

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от casal Виж публикацията
    Не ги следя мобилните устройства, ама се учудих каква е тая батерия колкото в 11 инчов таблет. Някаква разновидност на литиево-йонните е и по-големия капацитет идва на цената на по-малък живот, но пък държи доста.
    Общ преглед, създаден от AI

    Батериите със силициево-въглероден (Si-C) анод са усъвършенстван тип литиево-йонни (Li-ion) батерии, които използват силиций вместо или заедно с графит. Те предлагат 10-25% по-висока енергийна плътност, по-бързо зареждане и по-дълъг живот, често надхвърлящ 1500-3000 цикъла, което ги прави идеални за премиум електроника и електромобили.

    Основни предимства на Si-C пред стандартния Li-ion

    • По-висок капацитет: Силицият има теоретичен капацитет над 3600 mAh/g, докато графитът е ограничен до 372 mAh/g, което позволява значително по-тънки батерии при същия капацитет.
    • По-бързо зареждане: Структурата на анода позволява по-бърз транспорт на литиеви йони.
    • По-добра производителност при ниски температури: По-устойчиви на студ


    Предизвикателства (Защо не се ползват навсякъде?)


    • Обемно разширение: Силицият се разширява с до 400% по време на зареждане, което може да доведе до разрушаване на анода.


    • Цена: Към момента производството е по-скъпо от традиционните графитни батерии.


    Приложения
    В момента тази технология се използва в устройства, изискващи голям капацитет в малък обем, като телефони на китайски производители (напр. OnePlus 13) и нови модели от сериите на Xiaomi, както и в напреднали EV батерии.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #2122

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И аз го видях това първоначално, но после зачетох една статия в Android Authority и там пише че имат по-кратък живот от стандартните литиево-йонни, като много зависи от това колко е силициевото съдържание. Гледам че в по-скъпите топ телефони все още ползват стандартни батерии, та не знам и аз какво да си мисля за тези новите с по-голям капацитет.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    6,307
    #2123

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    TP са намалили с "цели" 50лв. TCL 55C7L!
    brotzki одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #2124

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Неинтересен модел.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2025
    Мнения
    71
    #2125

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    TCL 50C7K e 436 евро при румънците. В момента разпродават застоялите бройки от TCL C8K, C6K , P8K и P7K .

    Появил се е TCL Q7D Pro, който е с по-малко зони и не е толкова ярък, но е по-евтин от TCL C7L.
    55Q7D Pro е 779 евро, 65Q7D Pro - 969 евро, 75Q7D Pro - 1379 евро, 65C7L - 1139 евро а с намалението в момента TCL 75C7L е 1174 евро и 55C7L - 899 евро .
    Този пост е редактиран от Somak; 15-05-26 в 14:33.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,743
    #2126

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    това са фалшиви промоции ,на черния петък бяха по евтини макар и още актуални модели
    brotzki одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,593
    #2127

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    това са фалшиви промоции ,на черния петък бяха по евтини макар и още актуални модели
    Мисля че се бъркаш с C7K, да 65" от C7K през черния петък можеше да се намери на 1400 ЛЕВА.
    brotzki одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #2128

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Да не е гледал румънската версия на румънците.
    Може би 75С8 на 2500 лв е в някаква примоция.
    Q7D Pro не го намирам.
    Сега го видях технотото. Тия са луди за тези пари.
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...NI-LED/p/15084
    Този пост е редактиран от brotzki; 15-05-26 в 20:59.

  17. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,593
    #2129

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Да не е гледал румънската версия на румънците.
    Може би 75С8 на 2500 лв е в някаква примоция.
    Q7D Pro не го намирам.
    Сега го видях технотото. Тия са луди за тези пари.
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...NI-LED/p/15084

    Определено бих предпочел 75C8K (2025) пред TCL 75 Q7D Pro (2026) ! Разликата е ДВОЙНА във всяко отношение , в полза на C8K, а цената е една и съща.

    2500 лв е много добра цена за този телевизор и са ограничени количества, така че ако някой си търси хай енд 75" телевизор на добра цена, C8K при румънците е добро решение.

  18. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    540
    #2130

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...tab=featuresTa
    Mini Led 144 Hz,model 2026 , with gift sounbar Samsung...
    Този пост е редактиран от coverstar; 16-05-26 в 01:02.
    brotzki одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе