Страница 143 от 152 ПърваПърва ... 93133141142143144145 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,131 до 2,145 от общо 2270
Like Tree639Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #2131

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Определено бих предпочел 75C8K (2025) пред TCL 75 Q7D Pro (2026) ! Разликата е ДВОЙНА във всяко отношение , в полза на C8K, а цената е една и съща.

    2500 лв е много добра цена за този телевизор и са ограничени количества, така че ако някой си търси хай енд 75" телевизор на добра цена, C8K при румънците е добро решение.
    Високи са цените на старите модели независимо от диагоналите. 75С8Л е само 500 лв отгоре.
    Този пост е редактиран от brotzki; 16-05-26 в 08:49.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,593
    #2132

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Високи са цените на старите модели независимо от диагоналите. 75С8Л е само 500 лв отгоре.
    Хъмм, сигурен ли си? Защото цените които аз намирам за C8L в този диагонал са над 3600 лв до 4000 лв.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #2133

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Хъмм, сигурен ли си? Защото цените които аз намирам за C8L в този диагонал са над 3600 лв до 4000 лв.
    Има купонче - 20%. Не че има някаква драстична разлика между двата освен процера.




    Този пост е редактиран от brotzki; 16-05-26 в 10:24.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #2134

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Вероятно е добра цена за любителите на китайското

    Alexi одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,591
    #2135

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    така че ако някой си търси хай енд 75" телевизор на добра цена, C8K при румънците е добро решение..
    TCL и хай-енд , бре , малко множко ми идва
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-05-26 в 19:27.
    brotzki одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,593
    #2136

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    TCL и хай-енд , бре , малко множко ми идва

    Ами… да! Поне на хартия Samsung дори нямат LCD телевизор с такива параметри като TCL C8K. Говорим за до 5000 нита пикова яркост, 2200 dimming зони, Wi-Fi 6 / AX, Pentonic 700.
    QN90F, който се води флагманският LCD на Samsung за 2025, е с почти наполовина параметри спрямо C8K (който дори не е флагман).
    Да, някои хора още трудно приемат TCL като „сериозен играч“, като удобно игнорират факта, че това беше най-продаваният ТВ бранд в света миналата година, измествайки Samsung за първи път от... колко, 20 години?

  8.  
     
  9. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    540
    #2137

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Хай - енд марка няма да изпише на кашона на изделието - "срок на експлоатация 5(пет) години..".Това е смешна работа...
    brotzki, CubanLinx и Slusatel харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #2138

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Оффф, пак с този бюджетен процесор 700 и 2,5 рам. Старият ви 8 годишен Самсунг работи по-бързо и стабилно.
    Зони, мони и дотам. Ниска обработка
    Между с6 и 7 разликата у зоните трудно ще намерите, освен у някоя много тъмна сцена, или както Сашо Диков казва на " каданс".
    И Wifi 7 да му сложат, все тая.

    Китайската марка е за почитателите на китайското нискобюджетни качество - образ, сглобка и тн.

    Гледаме какво недоразумение ще е 8L с луокостерското Р800 на висока цена.

    Другото им тазгодишно въобще не трябва да се коментира

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от coverstar Виж публикацията
    Хай - енд марка няма да изпише на кашона на изделието - "срок на експлоатация 5(пет) години..".Това е смешна работа...
    Дали във форума има някой ползващ ТЦЛ на 5 или повече години?!
    Този пост е редактиран от brotzki; 18-05-26 в 18:33.

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,593
    #2139

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Оффф, пак с този бюджетен процесор 700 и 2,5 рам. Старият ви 8 годишен Самсунг работи по-бързо и стабилно.
    Зони, мони и дотам. Ниска обработка
    Между с6 и 7 разликата у зоните трудно ще намерите, освен у някоя много тъмна сцена, или както Сашо Диков казва на " каданс".
    И Wifi 7 да му сложат, все тая.

    Китайската марка е за почитателите на китайското нискобюджетни качество - образ, сглобка и тн.

    Гледаме какво недоразумение ще е 8L с луокостерското Р800 на висока цена.

    Другото им тазгодишно въобще не трябва да се коментира

    - - - - - - - - - -



    Дали във форума има някой ползващ ТЦЛ на 5 или повече години?!
    Честно казано не съм 100% сигурен дали е Pentonic 700 Просто предположих, има Wi-Fi AX, което значи, че едва ли е Pentonic 1000, а щом е само с 2 HDMI 2.1, май изключваме и 800… така че натам ми отива логиката. Но както и да е, говорим за C8K, и при всички положения за парите си телевизорът изглежда повече от прилично.

    Не съм фенбой на никоя марка. Аз съм фен на хубави телевизори на добра цена.

    Да, C6 и C7 по-скоро изглеждат малко като детска играчка, прекалено леки, пластмасови и не особено премиум като усещане. Но все отнякъде трябва да са спестили.

    C8K обаче не съм го тествал на живо и не съм го „пипал“, така че там не мога да кажа. Възможно е да е една идея по-солиден.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #2140

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията

    C8K обаче не съм го тествал на живо и не съм го „пипал“, така че там не мога да кажа. Възможно е да е една идея по-солиден.
    Няма да е нещо драстично. Както и миналта година, разликата ще е в достанционното спрямо 7L. Дано поне копчето за пали/гаси е блутут.
    Нещо 557L е на доста по-висока цена спрямо 7К от миналато година по това време. Същият тв.

    Мамалигите в тяхната версия са пуснали и RM7L, и C6K Pro моделите
    M7L
    Този пост е редактиран от brotzki; 18-05-26 в 20:06.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,743
    #2141

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    абе топ са телевизорчетата на ТСЛ за тия пари .. да не кажа ,че това е марката вече ... още един апартамент ще обзавеждам скоро и там ще е 75ца ТСЛ - това е ... разни бивши величия от близкото минало да си лежат на старите лаври скоро и тях ги чака съдбата на Сони

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,652
    #2142

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Мага упорито предлага ментета от някакви въшни магазини.


  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,591
    #2143

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Ами… да! Поне на хартия Samsung дори нямат LCD телевизор с такива параметри като TCL C8K. Говорим за до 5000 нита пикова яркост, 2200 dimming зони, Wi-Fi 6 / AX, Pentonic 700.
    QN90F, който се води флагманският LCD на Samsung за 2025, е с почти наполовина параметри спрямо C8K (който дори не е флагман).
    Да, някои хора още трудно приемат TCL като „сериозен играч“, като удобно игнорират факта, че това беше най-продаваният ТВ бранд в света миналата година, измествайки Samsung за първи път от... колко, 20 години?
    То и новото Ферари се продава слабо, най-силно вървят на пазара рено клио , що ли така ?!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2025
    Мнения
    71
    #2144

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Доста модели ползват един и същ процесор Pentonic 700 и разликите идват от броя на зоните, използваните матрици HVA/ HVA 2.0 pro и яркостта .

    TCL C6K - C6K Pro, MQLED75 и Q6C са с еднакви параметри, Pentonic 700, яркост 1000 nits и от 180 до 512 зони .
    TCL Q7D - Pentonic 700, яркост 2000 нита и от 480 до 1152 зони .
    TCL C7K, C71K - Pentonic 700, яркост 2000/ 2600/ 3000 нита и от 336 до 2880 зони.
    TCL C7L - Pentonic 700, яркост 2700/ 3000 нита и от 800 до 2176 зони .

  18. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    540
    #2145

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И всеки от тях с- пет години експлоатационен срок на изделието....На кашона...Няма значение дали е от 600 или 2600 евро...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе