Страница 150 от 152 ПърваПърва ... 100140148149150151152 ПоследноПоследно
Резултати от 2,236 до 2,250 от общо 2268
Like Tree639Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,443
    #2236

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от jJoj Виж публикацията
    Не знам колко може да се има доверие на Gemini, но ето какво казва:
    "Огромна топлина: Моделите за 2025/2026 г. на TCL гонят брутална яркост от 3000 до 5500 нита. Тази мощност отделя сериозна топлина. Комбинацията от висока температура и сложна електроника е основният враг на дълголетието при телевизорите в днешно време.
    C8L е върхов модел с 5000 нита яркост и 2584 зони. Той работи на самия технологичен лимит – нагрява се най-много и има най-сложна електроника. Ако този телевизор покаже фабричен дефект (например дефектирала дънна платка Pentonic 800 или изгорял сектор от подсветката) в 3-тата или 4-тата година, ремонтът извън гаранция ще струва колкото нов телевизор."
    Въпреки, че се съмнявам някой да гледа на пикова яркост. За вечерен ползвател каквито са мнозинството собственици вероятно гледат на не повече от 50%. Аз клоня повече към C7L, макар да не съм отхвърлил и C8L най-вече заради по-добрия ъгъл на гледане и донякъде P800.
    90% от видеоматериалите са с яркост от 250-500 нита.
    HDR филмите мастерирани до 4000 нита са рядкост. Сцените с такава яркост траят само секунди.
    https://www.avsforum.com/threads/uhd...-nits.2955214/
    https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=184653968
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-06-26 в 20:49.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,743
    #2237

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    и като дефектира кво ще стане .. евтин модел нисък клас .. що народ с оледи от по 3000Е изреваха не е истина .. не знам ще повторят ли

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1,639
    #2238

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    У нас сме с 3 броя и докато мога да си го позволя, друго няма да погледна Който иска да си взима чайници

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,443
    #2239

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    и като дефектира кво ще стане .. евтин модел нисък клас .. що народ с оледи от по 3000Е изреваха не е истина .. не знам ще повторят ли
    Хайде да не повтаряме недоказани неща. Разходи се до сервизите и ги попитай за съотношението на повредените олед срещу....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,591
    #2240

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    е то скапе ли се дисплея на оледа кой ходи в сервиз - на варела и некст
    brotzki одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2025
    Мнения
    71
    #2241

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Когато бюджета е под 700 евро и не стига за купуване на OLED се налага да се търси по-евтина алтернатива в лицето на LCD Mini LED телевизорите .
    Пък TCL и Hisense предлагат в момента доста разнообразни и евтини Mini LED тв-та.
    Дали ще е скъп OLED или евтин чайник зависи от заделените пари и търсения размер .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1,639
    #2242

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Еестествено, сиромашията не е порок! Всеки се простира според чергата. Става въпрос, че се пишат глупости за олед панелите, а нещата не седят по този начин. Нищо не е със старото качество на "марковите" неща и всичко е на късмет.

  10. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    540
    #2243

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Колеги , районът в който живея в София не от евтините- дори е на обратно...
    Но, последните месеци кашоните от опаковката на телевизори -които виждам до контейнерите за отпадъци са в 80-90 процента от TCL и Hisense...Чат пат някой Samsung....И вчера един единствен OLED Sony.....
    Това ми е кашонната социология или по-точно статистика...Като диагонали 55 и 65 инча. Като преобладава 55 инча...
    Лесно се прави такава статистика , поради факта, че извозването на боклука в София в последно време е проблематично...
    CubanLinx одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #2244

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Това е по-луксозната страна, а в Емаг с най-много ревюта са Старлайт до 40 инча

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2025
    Мнения
    71
    #2245

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Може да спазват препоръката на brotzki да купуват евтини телевизори с диагонал 55" до 410 евро и 65" до 520 евро .

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,743
    #2246

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    повечето хора ( включително и на мене ) им е през оная работа какво пише на кашона ,важното е да показва добре и да е на добра цена .. аз го писах и в другата тема за климатиците - просто недоумявам как можеш да живееш в 40г панелка в краен квартал ,а да си купиш японски климатици по 2000+ евра броя .. но хора всякакви .. аз съм си насочил парите в друга посока ,на 50г съм и ако искам мога да се пенсионирам в този един момент давайки 3 имота под наем ,нямам кредити ,карам втора чисто нова кола и обмислям трета ,не ми е обидно да ме наричат бедняк понеже имам климатици мидея и телевизор ТСЛ

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    43,443
    #2247

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Основният критерии при покупка на каквото и да е - е цената. После гледат функционалността и на последно място, качеството, което е субективно.
    На мнозинството не им пука за качество на картината, икономия на ток, еко, рециклирани материали...
    Поради това, потребителите масово купуват китайски марки или по известни марки телевизори от ниският клас.
    90% от тях дори не забелязват артефактите в картината...а значителна част ги ползват като радио.
    svetlio1 и CubanLinx харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,591
    #2248

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    повечето хора ( включително и на мене ) им е през оная работа какво пише на кашона ,важното е да показва добре и да е на добра цена .. аз го писах и в другата тема за климатиците - просто недоумявам как можеш да живееш в 40г панелка в краен квартал ,а да си купиш японски климатици по 2000+ евра броя .. но хора всякакви .. аз съм си насочил парите в друга посока ,на 50г съм и ако искам мога да се пенсионирам в този един момент давайки 3 имота под наем ,нямам кредити ,карам втора чисто нова кола и обмислям трета ,не ми е обидно да ме наричат бедняк понеже имам климатици мидея и телевизор ТСЛ
    ама то 40 г панелка в София е 150 000 евро за ремонт, хубава 200+, как да и сложи човек китаец за 500 евро.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1,639
    #2249

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Алекси, само не знам как реши, че някой те нарича бедняк. За панелките преди и аз разсъждавах като тебе, но нещата се промениха и това къде живееш няма особено значение. Познавам много заможни хора, даже и милионери представи си , които по една или друга причина живеят в панелки. Редовно можеш да видиш живеещи в панелки хора да паркират отпред последната седмица или последната С класа. Няма да споменвама Порше и други по-луксозни марки. И обратното, има хора, живеещи в апартаманети по 200+ квадрата в центъра, които ровят по кофите, така че...... А ако се интересуваш повечко от финанси, предполагам си наясно, че покупката на чисто нов автомобил не се слави като най-умното решение, което човек може да направи.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2,651
    #2250

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Не бях попадал на такава простотия!



    Да сложат минимална цена, за да имаш право да продължиш с плащане. Все едно те ще поемат доставката.
    Изпадняци!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе