Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #1

    Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #2

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Kontakt Simon-полско производство по лиценз на Legrand вносител Елмат ООД-гугъл намираш адрес и телефони

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #3

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    На Шнайдер са хубави ANYA им е базовата серия 3 - 4 лв., Unika е по скъпата им серия там цените варират в зависимост от рамката (има кожени рамки , дървени , гранитени и др.) надежни са и почти нямат дефекти.
    Други добри са Legrand пак имат две серий който горе долу се припокриват с цените на Шнайдер , при тях по скъпата им серия може да се комплектова с амбилайт освтление бяло (почти като на телевизорите Филипс само , че едноцветно) съшо са доста надеждни.
    В малко по скъпия ценови диапазон са испанските SIMON те са на цени 7-8 лв за базовата им серия , като има доста голямо разнообразие от цветове , имат и прозрачни рамки на който можеш да изрежеш тапет или снимка и ключа ти става с цвят който ти си пожелаеш , продават се се само в Софийския Бизнес парк.
    Има и други добри марки от по скъпия ценови диапазон например италианските "гевиз " (назнам как се пишеше на англ.) .От изброените марки каквото и да вземеш ще ти върши работа дълги години ,избери си който ти допадат на визия и бюджет.
    Успех.

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1318315560[/time]_________________________________________________

    Тези Simon който колегата е препоръчал не са ми познати но явно са имитация на испанските
    http://www.simon.es/en/product--the-...ount-switches-
    дори и на надпис са го докарали
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1318325627[/time]_________________________________________________

    Извинявам се на колегата след проверка на фирма simon установих ,че не става дума за имитация а си е завод на фирмата в Полша .Явно Испанците са преместили част от производството .Иначе фирмата е лидер в производството на подови кутий ,кабелни канали ,ключове и контакти.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Точно ANYA произведен в турция неструва. Бягайте далеч от каквито и да е електроматериали произведени в Турция дори да са на известни марки.

  6. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #5

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Препоръчвам точно турски контакти и ключове и по-специално ViKO.

    У дома съм оборудван 100% с модела им Yasemin, че и на сестра ми съм монтирал два контакта и два ключа.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Никакво ViKO. Не са добри.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #7

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Шнайдерските и леграндските са хубави , а и не са скъпи ако имате познат чиято фирма ползва отстъпки от вносителите , понякога отстъпката стига до 40% от каталожните цени.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #8

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Няма значение ,че Шнадерската серия anya е произведена монтирали сме (в нашата фирма де) сигурно 10 блока с такива и нямаше никакви проблеми , дори и след гаранционен период на инсталацийте който сме правили няма рекламаций .

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    348
    #9

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове н

    ABB имат серия SWING с чудесно отношение качество/цена.Търси при дистрибуторите на АББ.
    Не бих взел Вико и Аня.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    37
    #10

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    МAKEL , от евтините мисля са най-добрите

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    82
    #11

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Аз бих препоръчал Български(бакелитови),защото всички останали се (топят) при работа.Как могат палстмасови да ги правят,чудя им се...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #12

    Re:Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Аз пък само бягам от китайските с винтчета,които се завиват в някав смотан материал кат месинг и искаш ли да затегнеш-превъртат.Ако е с гайка,по-възможност по-дебела-взимам и нямам дертове.А бойлерът през ключ.

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    4
    #13

    Отговор: Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Скоро след основен ремонт вкъщи смених цялата инсталация, ключове, контакти и апартаментното табло с такива на Mono Electric Турция и мога да кажа че съм много доволен. Здрави са, и дизайна е 6.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    107
    #14

    Отговор: Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Здравейте! Темата е стара, но за да не пускам нова реших да питам тук. Става върос за контакти и ключове на панелен апартамент. В момента са старите с външен монтаж, искам да ги сменя с нормални за вграждане или полу. Варианта с копане отпада, защото в момента е невъзможно в едното помещение. Та има ли вариант, да намеря по-плитки контакти, или да подложа някаква декоративна подложка за да увелича малко дълбочината. Казаха ми, че се продават някакви малко по плитки, който позволявали да стане без копане. всяко мнение ще ми бъде от полза. Благодаря!

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    4
    #15

    Отговор: Препоръчайте марка контакти и ключове на умерена цена

    Цитат Първоначално публикувано от JORO71 Виж публикацията
    Здравейте! Темата е стара, но за да не пускам нова реших да питам тук. Става върос за контакти и ключове на панелен апартамент. В момента са старите с външен монтаж, искам да ги сменя с нормални за вграждане или полу. Варианта с копане отпада, защото в момента е невъзможно в едното помещение. Та има ли вариант, да намеря по-плитки контакти, или да подложа някаква декоративна подложка за да увелича малко дълбочината. Казаха ми, че се продават някакви малко по плитки, който позволявали да стане без копане. всяко мнение ще ми бъде от полза. Благодаря!
    Здравей колега,
    Мисля че няма такъв вариант. Единствено външен монтаж. На Mono Electric има интересни варианти в сиво и бяло и изглеждат прилично. Предлагат ги в стока.бг https://www.stoka.bg/dom-gradina/osv...-kontakti.html аз ги бях поръчал от там и мога да кажа че съм доволен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Питане за контакти
    От nobreak във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 5
    Последно: 24-04-18, 08:34
  2. прехвърляне контакти при Андроид
    От jojobix във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 14
    Последно: 02-12-13, 00:03
  3. Отговори: 9
    Последно: 16-01-12, 01:05
  4. Моля препоръчайте ми марка/модел добър фотоапарат
    От Hrissy във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 03-07-10, 10:21
  5. Препоръчайте ми марка климатик
    От nikonti във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 59
    Последно: 04-02-08, 17:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе