Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

помощ в избора на LCD телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #16

    Re:помощ в избора на LCD телевизор

    Панасоник-а не е плазма ,а лед лсд.И моето мнение е че си заслужава за тая цена.Но ако изчакаш ще падне още. Тук може да си сигурен ,че е с IPS матрица.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    8
    #17

    Re:помощ в избора на LCD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Панасоник-а не е плазма ,а лед лсд.И моето мнение е че си заслужава за тая цена.Но ако изчакаш ще падне още. Тук може да си сигурен ,че е с IPS матрица.
    О....да, това е лед лсд.......грешката е моя, но това имах предвид, а плазмата е PANASONIC TX-P42S30E ......и леда и плазмата са на една цена ...... кое е по добрия избор???

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #18

    Re:помощ в избора на LCD телевизор

    Е тук вече сам трябва да си прецениш кой е по добрия вариант за теб.И двете технологии имат предимства и недостатъци.Има много фактори,които сме обсъждали безброй пъти като осветеност на стаята ти.Връзка с конзола ,компютър дали ти е приоритет и т.н. Дай повече инфо за тези неща.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    21
    #19

    Re:помощ в избора на LCD телевизор

    +1 за плазмата.

    Аз съм с такъв от един месец. Вече мина 200те часа разработка и смело мога да твърдя, че това е най-добрия телевизор който съм имал. Вкъщи имам още старо ЛСД Тошиба и нов ЛЕД Тошиба - няма място за сравнение с плазмата. Единствения недостатък за мен е, че няма VGA вход, но купих новия WD Live и го вързах в мрежа.
    Между другото ми се наложи да купувам за едни познати това http://www.technomarket.bg/products/...nic-tx-l32x3e, и като видях картината отово смея да твърдя, че плазмата няма равна - говоря само за картината, цветове, конртаст и т.н.
    Но, както казва колегата по-горе - ти си прецени за какво предимно ще го ползваш телевизора.
    Аз го ползвам за телевизия (SD) и филми през WD плеъра. Игри - не, Монитор - не.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    8
    #20

    Re:помощ в избора на LCD телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от georgievbor
    +1 за плазмата.

    Аз съм с такъв от един месец. Вече мина 200те часа разработка и смело мога да твърдя, че това е най-добрия телевизор който съм имал. Вкъщи имам още старо ЛСД Тошиба и нов ЛЕД Тошиба - няма място за сравнение с плазмата. Единствения недостатък за мен е, че няма VGA вход, но купих новия WD Live и го вързах в мрежа.
    Между другото ми се наложи да купувам за едни познати това http://www.technomarket.bg/products/...nic-tx-l32x3e, и като видях картината отово смея да твърдя, че плазмата няма равна - говоря само за картината, цветове, конртаст и т.н.
    Но, както казва колегата по-горе - ти си прецени за какво предимно ще го ползваш телевизора.
    Аз го ползвам за телевизия (SD) и филми през WD плеъра. Игри - не, Монитор - не.
    Моите изисквания са почти идентични като твоите, т.е. ще се гледа предимно ТВ-SD сигнал /и то предимно вечер на нормално осветление/, филми /може би от лаптопа,ако няма вграден плеър/ ..... игри не ме интересуват, като монитор също няма да го ползвам.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #21

    Re:помощ в избора на LCD телевизор

    Направо си за плазма ,но първо прочети малко в съответните теми ,за да няма после -"ама защо така стана" и "това откъде дойде".

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    21
    #22

    Re:помощ в избора на LCD телевизор

    Какво чакаш тогава? Още ли не си я взел:-)

    PS. Оглеждай и се ослушвай да не попаднеш на мостра.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Помощ при избора на проектор
    От Foster във форум Проектори и екрани
    Отговори: 18
    Последно: 12-12-10, 21:59
  2. Малко помощ за избор на фурна за вгражданk
    От presar във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 06-02-10, 18:32
  3. Отговори: 12
    Последно: 16-01-07, 11:43
  4. Отговори: 9
    Последно: 22-07-06, 01:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе