Резултати от 1 до 3 от общо 3

FullHD или DVB-C

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    4
    #1

    FullHD или DVB-C

    Здравейте, в момента избирам бюджетен 24'' телевизор. Спрял съм се на няколко модела с различни параметри и характеристики, затова трябва да направя компромис с някой от тях. Как според вас се подреждат като важност, за качеството на възпроизвеждане на картината: резолюция (FullHD и HD Ready), кабелен ТВ-тунер (DVB-C), честота на опресняване, LED (или само LCD), динамичен контраст или друг важен според вас? Благодаря за всеки съвет!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:FullHD или DVB-C

    При тоя размер на екрана дали ще е FullHD или HD Ready за телевизията е все тая. Кабелният цифров тунер според мен е най-важното за да не ползваш излишни сеттоп боксове и още дистанционни.

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #3

    Re:FullHD или DVB-C

    За този размер -24инча е най - важно да има кабелен тунер.Всичко останало написано на табелата е опит да объркат клиента.Предполагам ,че става въпрос за бюджетни марки.Какво пише на табелата и какво има вътре не е ясно.Сам каза,че избираш бюджетен модел.Вземи най -евтиния с посочения тунер и не се лутай да избираш сред динамичен контраст и лед.
    П.П. Колегата ме е изпреварил с отговора

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на 32'' FullHD LCD/LED
    От bonethugs във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-05-12, 11:57
  2. Samsung --D6--- Fake FullHD 3D
    От o33y във форум Samsung телевизори
    Отговори: 55
    Последно: 12-05-12, 14:52
  3. JVC GZ-HM430 - FullHD за под 400лв?
    От night_pz във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 03-12-11, 19:36
  4. Hannspree 42 fullhd
    От ruzmarinx във форум Други телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 08-11-11, 19:08
  5. Избор на LCD - 32' FullHD vs 37' HD Ready
    От night_pz във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 03-04-09, 11:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе