Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 56

Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    44
    #1

    Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Здравейте,

    Да избегнем спам - а в темата за телевизорите предлагам да започнем да събираме тук мнения. Всеки да предлага и да помисли дали иска да си търсим правата относно подвеждащата реклама на моделите --D6--- която ни убеждава, че са FullHD 3D. Има достатъчно методи да докажем, че сме излъгани. Ако някой има правни познания нека помогне да решим този проблем. За някой хора това се оказа важен рекламен довод, за да избере някой от въпросните модели телевизори и да плати за възможност, която реално не е вложена в модела. Мисля, че можем да предявим претенции, но не знам към магазините или към представителите на фирмата. Ако някой има предложения нека да ги каже.

  2.  
     
  3. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #2

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Всъщност моя е Д6500 32-инча, доволен съм, но защо да ме лъжат ? Това ме подразни след като се разрових из този наистина изчерпателен форум. Та значи моето предложение е да се съберем повечко хора с телевизори от серията Д и да се засилим към Техномаркет, и Технополис да попитаме защо са ни излъгали !

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Еххх, че не пазя кашона на моя ...и не се сещам на него дали имаше лепенка FullHD 3D.

  5. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #4

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Оооо пазя си всичко аз

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    44
    #5

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Еххх, че не пазя кашона на моя ...и не се сещам на него дали имаше лепенка FullHD 3D.
    Имаше надпис FullHD 3D, ама никъде в гаранционната карта не пише, че трябва да се пази да важи гаранцията.

    http://wiki.samygo.tv/images/thumb/c...0D6000_Box.jpg

    Това си е доста разпространено, но защо да не го използваме http://wiki.samygo.tv/index.php5/D6x...L_HD_3D_Defect в наша полза.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    77
    #6

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    То кашона го остави, те махнаха надписа 3DfulHD ама на сайта на Техномаркет до вчера го пишеха 3D Ful HD .Мисля, че трябва на тях да плачем ,аз съм си разпечатал страницата за всеки случай.

  8.  
     
  9. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #7

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Сигурен съм, че ако отидем повечеко народ ще има обезщетения !!! Очилца, това-онова

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #8

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Сигурен съм, че ако отидем повечеко народ ще има обезщетения !!! Очилца, това-онова
    Надявай се.;-)

  11. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #9

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator
    Надявай се.;-)
    Ееееее, хората са казали: "Надеждата умира последна !" )))

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #10

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Ееееее, хората са казали: "Надеждата умира последна !" )))
    Дам, но при търговците в БГ, няма да отстъпят, освен ако не се стигне до КЗП.

  13. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #11

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Еми значи се отказваме... така ли ? Мен не ми пречи да си гледам полу FULL HD на 32-ката, но съм за хората, които са се набутали с по-големи телевизори и съм за подкрепа им !!! За това в БГ търговците и банкерите си разиграват коня, както си искат, защото сме мълчаливи офчици Ако трябва да се стигне до КЗП, да се стигне !!! Защо да ни лъжат ? И без това цените са достатъчно "европейски"

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #12

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Еми значи се отказваме... така ли ? Мен не ми пречи да си гледам полу FULL HD на 32-ката, но съм за хората, които са се набутали с по-големи телевизори и съм за подкрепа им !!! За това в БГ търговците и банкерите си разиграват коня, както си искат, защото сме мълчаливи офчици Ако трябва да се стигне до КЗП, да се стигне !!! Защо да ни лъжат ? И без това цените са достатъчно "европейски"
    Не съм казал, че трябва да си мълчат, напротив - просто казвам какво да очаквате, а не да не "изсипете" там една камара хора и да очаквате нещо да стане.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    44
    #13

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator
    Не съм казал, че трябва да си мълчат, напротив - просто казвам какво да очаквате, а не да не "изсипете" там една камара хора и да очаквате нещо да стане.
    Всичко трябва да се направи последователно и не да се изсипваме хора. Има си процедури, които ако следваме и подкрепим с доказателства ще ни обърнат внимание. Искаме да видим колко човека ще съберем и да мислим стратегия. Не искам обещетение или нещо такова. Просто искам като потребител да имам права и ако бъдат нарушени, търговеца да разбере и да вземе мерки без да чака да предприемаме действия. За сега нека да видим ще има ли други хора, които да се включат или ще останем тези, което е достатъчно, за да се внесе жалба от наше име. Ако наистина имаме принтирана подвеждащата реклама, мисля че имаме основание да претендираме за някакъв вид компенсации от магазините или от представителя за страната за тази марка.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    29
    #14

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Аз съм с 46D6500 - при мен на кашона не пише Full HD 3D а само Samsung 3D, така че не знам дали мога да претендирам за обещетение но ме бройте все пак.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    77
    #15

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    И аз съм с 46D6500 – и при мен на кашона не пише Full HD 3D а само Samsung 3D,но на сайта им пишеше точно Full HD 3D и аз го имам разпечатано.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на 32'' FullHD LCD/LED
    От bonethugs във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-05-12, 12:57
  2. FullHD или DVB-C
    От duscott във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 12-04-12, 10:21
  3. Hannspree 42 fullhd
    От ruzmarinx във форум Други телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 08-11-11, 20:08
  4. Fake drive letter problem
    От dvkostov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 07-02-03, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе