Резултати от 1 до 14 от общо 14

Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    9
    #1

    Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    Здравейте колеги,

    от няколко дни ви чета и придобих малка представа за нещата.Реших и кой телевизор да си купя.

    Става въпрос за

    Panasonic
    TX-L42E5E

    обаче когато отидох в магазина(Плесио) до него бе изложен друг Телевизор , а именно SONY KDL-42EX410 който ми хареса доста повече като картина (на ейч ди демото в магазина,еднаква картина).

    Бях тръгнал за Панасоника решен(мостра е) а сега не зная какво да правя.В магазина НЕ могат да ми пуснат кабелна да гледам

    Моля помогнете в избора ако обичате


    Благодаря ви.Поздрави.Ники


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!


  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    9
    #3

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    Благодаря ти за предложението,но поради лични съображения Самсунг няма да си купя

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #4

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    Поне вземи някое "натурално" Сони - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...Y-KDL-40EX650B макар и тая логика - еди ква си марка не ща - да не ми е ясна , гледа се модел ,не марка .

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #5

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!


  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    9
    #6

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    Хора, 3 пъти съм разкарвал един Самсунг напред назад като линейка!!! Накрая го заменихме за Панасоник и приключихме!

    Разбирам,че си харесвате телевизорите,не искам да обидя НИКОГО,просто с тази марка ПРИКЛЮЧИХ.Марка,която си позволява да пусне такъв дефектен телевзор/матрица/модел,за мен не може да е истинска марка (субективно мнение)

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #7

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    В случая, не става въпрос кой с какъв телевизор е, а това че даден модел е по-добър от друг. Като гледам търсиш тв за 1000-1100лв, а това според мен е по-добро, като картина от твоите предложения. Ти си решаваш, успех!

    П.С. Моят тв не е Самсунг, ако мислиш че съм пристрастен.
    Този пост е редактиран от pilot; 11-10-12 в 22:59.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #8

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    Аз имам от Нео до Панасоник - просо гледаш даден модел да най-доброто за определен бюджет и приложение . Ако погледнеш раздела за плазми Панасоник сигурно ще се хванеш за главата , но обикновено пишат хора , които са нямали късмет с читава бройка (като теб) и това не променя факта ,че в момента са с най-добрата картина и цена/качество .

    п.п. За около 1000лв може да погледнеш и това - TOSHIBA 40TL933G :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    9
    #9

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    Искаше ми се да е поне 42 инча.Ще се гледа от 3,5 метра.

    Другото нещо е,че ТВ е за баща ми,а той ГРАМ не отбира и няма да ползва тези Функции със Сигурност :rolleyes: ,което не ппречи аз от време на време да се гъделичкам с тях разбира се

    Много ми харесва как предават плазмите на Панасоник,но ги избягвам поради факта,че 99% ще се гледа телевизия и ме е страх от прогаряне на мтрицата.Иначе помещението е сравнително тъмно през деня!

    По въпроса за Тошибката изглежда добре.Даже се загледах в 46 инча http://www.technomarket.bg/products/...shiba-46tl933g
    Този пост е редактиран от Matematiks; 11-10-12 в 23:23.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #10

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    Цитат Първоначално публикувано от Matematiks Виж публикацията
    По въпроса за Тошибката изглежда добре.Даже се загледах в 46 инча TOSHIBA 46TL933G :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Матрицата е Самсунг:rolleyes:, както и на половината марки в момента с изключение на ЛГ, Шарп и Панасоник.
    Този пост е редактиран от pilot; 11-10-12 в 23:39.

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    9
    #11

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    Така и предположих

    Филма е огромен и вече съм в него,направо ми пуши главата Ала турски сериал стана работата

    Много ви благодаря за помощта,просто съм много БОС и ще се радвам на още мнения

    Бюджета е до около 1200 принципно

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #12

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    За 3.5 м 46" може да се каже ,че е минимум.

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    9
    #13

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    Това е най-голямото разстояние.Има и място с 2,5м и с 3,0.Най масово ще се гледа от 3 метра.

    Малко за изискванията тогава,за да може по лесно да помогнете ако желаете:

    Разстоянието го знаете(средно 3 метра),не ме интересува да има 3Д и други изгъзици както не много и дизайна(имам място сравнително,не държа да е от тънките).Интересува ме възможно най добрата картина в този рзмер,около 46/42 инча и да ми плейва филми от флашка заедно със субовете,за да си пускат родителите ми филми,които аз съм им свалил и качил на флашка.Желателно е да е Плъг енд Плей това с филмите,защото са на възраст .Бъджета е около 1200 лева нека кажем

    - - - Обновено - - -

    Чуденката приключи L42ET5E

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    8
    #14

    Отговор: Поредният досадник с дилема! Моля помогнете като повече знаещи,благодаря ви!

    Ами честито

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ
    От belqta във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 28-01-13, 06:50
  2. Отговори: 1
    Последно: 29-06-12, 17:35
  3. Моля за мнения за фотоапарат OLYMPUS SP-800UZ. Благодаря
    От puxasm във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 27-06-11, 22:30
  4. моля помогнете!!!
    От neizvesten33 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 11-09-09, 12:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе