Резултати от 1 до 10 от общо 10

3D Телевизор и какво още?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #1

    3D Телевизор и какво още?

    Здравейте!
    Ще си правя подарък за коледа 3D TV.Четох доста из нета и наблюдението ми е,че огромна част от хората имат проблем с подкарването на филмите.Или нямат звук,или картината си седи на двойна(ляво-дясно / горе-долу),субтитри и т.н.Телевизора смятам да го свържа с компютъра с DVI-HDMI кабел.Та интересува ме какво ми трябва освен ТВ,кабел и софтуер за компютъра.Има ли значение видеото на компютъра?Моето е nvidia geforce 9500 gt 1gb.Друго нещо важно в самия телевизор като екстра трябва ли да има(освен конвертирането от 2d в 3d разбирасе).

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: 3D Телевизор и какво още?

    А защо не си купиш телевизор с DLNA и да го вържеш към домашната си мрежа? По този начин ще можеш с помоща на софтуер да си шернеш от компа към ТВто съдържание което плеъра на телевизора да пуска. С тоя DVI-HDMI кабел ще трябва и още един кабел за звука.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #3

    Отговор: 3D Телевизор и какво още?

    Аз за това питам,че нямам лични наблюдения относно тези неща.Разбрах,че ТВ трябва да има DLNA,но трябва ли да има и интернет wifi като екстри за за този вид мрежа?Как става тази връзка?Само с нет кабел от рутера към ТВ-то ли?Игра ли роля скоростта на интернета?Защото ако играе,моят виваком е доста слаб.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: 3D Телевизор и какво още?

    По принцип вифи не ти трябва ако нямаш добър безжичен рутер който да е поне 150 мегабитов. Най добре с кабел да е свързан телевизора към домашната мрежа. Скороста на интернета играе роля колкото да гледаш съдържание от там без да ти накъсва (youtube, 3D Explorer и разни други стриймове). Във Варна с АДСЛ на 12 мегабита се гледаха почти без забележки.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #5

    Отговор: 3D Телевизор и какво още?

    Благодаря за помоща!Купих си телевизор с 3Д активни очила.Подкарах с длна всичко без проблем и картината е невероятна.Само ме интересува,че на очилата има синя и червена лепенка на стъклата.За какво са тези лепенки?Трябва ли така да си седят или може да се махнат

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: 3D Телевизор и какво още?

    Това са лепенките на защитното фолио ...идеята е като ги зачоплиш да станат нещо като удобен захват с който да издърпаш фолиото от двете страни на очилата.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #7

    Отговор: 3D Телевизор и какво още?

    Ясно.Сега се мъча с нещо друго...този common interface дето имам имам чувството,че няма да ми свърши работа.Искам да вкарам картата на виваком.Телевизора е модел Samsung UE32EH6030W

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: 3D Телевизор и какво още?

    Vivacom предлагат 2 типа телевизия. Сателитна и IPTV, CI няма да ти свърши работа и за двата стандарта предлагани от оператора.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    6
    #9

    Отговор: 3D Телевизор и какво още?

    Ясно...Благодаря за бързите ти отговори!Весели празници!

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #10

    Отговор: 3D Телевизор и какво още?

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Vivacom предлагат 2 типа телевизия. Сателитна и IPTV, CI няма да ти свърши работа и за двата стандарта предлагани от оператора.
    Карта на Vivacom ще свърши работа само при условие, че ТВ има вграден сателитен тунер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. КАКВО Е S-ВИДЕО КАБЕЛ И ЗА КАКВО СЛУЖИ?
    От monto във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 28-04-15, 12:51
  2. Какво ви е мнението за LED телевизор PHILIPS 37PFL3507H
    От borbo във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 10-12-12, 16:01
  3. 3D oт компютър с 2D монитор и 3D телевизор - какво трябва да зная?
    От SongBird във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 03-07-12, 13:03
  4. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  5. Отговори: 4
    Последно: 24-02-03, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе