Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помощ : Лаг само при втория монитор (телевизор)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    2
    #1

    Помощ : Лаг само при втория монитор (телевизор)

    Здравейте,

    От дълги години ползвам телевизора си за втори монитор, и до скоро бях с една 32ка на LG, вчера си взех нов телевизор : LG42LA620S и просто го замених със стария и сега също го ползвам като втори монитор, но имам проблем. От както пуснах новия телевизор в момента в който мина с мишката на телевизора (TV-то е включено като extended) и мишката започва да лагва, също така като местя прозорци и разни програми на полето на телевизора веднага започват да се движат бавно и мудно, а докато са в частта на главния ми монитор няма никакви проблеми. И старият и новият телевизор работят на FullHD резолюция, кабелите са същите, само телевизора е друг, а на стария нямаше изобщо такъв проблем. Прави ми впечатление че като че ли от време на време това нещо намалява и пак се появява. Ползвам най-обикновен и евтин HDMI, не знам дали трябва да си взема по-скъп, но предполагам че при положение че и на стария телевизор е работило на същата резолюция без проблеми, не би трябвало да е от кабела. Видео картата ми е EVGA GTX680SC, драйвъра ми е 331.58. Ако Ви трябва допълнителна информация моля пишете. Благодаря предварително за отговорите.

    Поздрави!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #2

    Отговор: Помощ : Лаг само при втория монитор (телевизор)

    Пусна ли си телевизора в game mode ? Другото ми питане е преименува ли HDMI входа на PC ? Аз съм с LA660S и лага е около 30ms когато направиш посочените в началото на поста ми промени
    Успех

    ПС: При мен 42ЛА660С замени Самсунг 32С5000

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #3

    Отговор: Помощ : Лаг само при втория монитор (телевизор)

    От кабела е според мен, случи ми се същото. Въпреки, че съм с Убунту и с друго видео. Този кабел на 8400GS работеше, на по-новото видео не работи. Обаче с друг, 2 метра кабел си пее.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    2
    #4

    Отговор: Помощ : Лаг само при втория монитор (телевизор)

    Благодаря за отговорите, след малко изчезвам от работа и като се прибера в нас ще тествам още и ще пиша ако има напредък

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ПОМОЩ: избор на Монитор-Телевизор
    От expert111 във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 24-07-13, 21:46
  2. Помощ за система 5.1 само за филми 1200-1300 лв
    От donibrasko във форум Аудиотехника
    Отговори: 20
    Последно: 11-10-11, 21:50
  3. Помощ за избор на климатик САМО ЗА ОХЛАЖДАНЕ!
    От Kai във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 13-07-11, 23:22
  4. Кой е втория...
    От gggggg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 24-07-06, 21:48
  5. Отговори: 7
    Последно: 04-09-03, 18:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе