Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 151 от 152 ПърваПърва ... 101141149150151152 ПоследноПоследно
Резултати от 2,251 до 2,265 от общо 2280
Like Tree195Одобрявам

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    18
    #2251

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Здравейте,
    Моля ви за малко помощ. Търся си телевизор за офиса /заседателната зала ми е мъничка/, където ще се гледа от 2 до 4 м. Не се нуждая от 3д, но търся ок.32 инча и задължително ми трябват смарт функциите - wifi, прехвърляне на екрана на ТВ-то на екрана на лаптопа или телефона, интернет с браузер и прочее. Не търся много висока топка, парите имат значение . Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    38
    #2252

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Не мога да реша кой!
    Не е дилема а трилема ...

    PANASONIC TX-55AS640E

    PANASONIC TX-55AS650E

    PANASONIC TX-55AS740E

    Каква е точно ралзиката м/у 640 и 650? Разликата с 740 само в двата тунера ли е?

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2253

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Виж първите няколко поста на тази тема , има всичката нужна информация.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #2254

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Lub40 Виж публикацията
    Здравейте,
    Моля ви за малко помощ. Търся си телевизор за офиса /заседателната зала ми е мъничка/, където ще се гледа от 2 до 4 м. Не се нуждая от 3д, но търся ок.32 инча и задължително ми трябват смарт функциите - wifi, прехвърляне на екрана на ТВ-то на екрана на лаптопа или телефона, интернет с браузер и прочее. Не търся много висока топка, парите имат значение . Благодаря предварително.
    2-4 метра ти трябва поне 40"..при тези изисквания няма как да се разминеш без 3D
    Panasonic TX-42AS650E
    Samsung UE-40H6400
    LG 42LB650V
    Sony KD-42W805B
    Трябват ти модели с поддръжка на Miracast, NFC, MHL, WI-Fi Direct....Провери дали модела на който си се спрял поддържа тези функции.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #2255

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от rumenlav Виж публикацията
    Благодаря за приветствието!

    Бях се спрял на това Сони:
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...-42W829-3D-LED
    Вчера бях в Технополис да го огледам по-подробно, и бях готов да го взема, но консултантът им каза, че не може да се свързва с почти никакви периферни устройства. От всичките които съм изредил по-горе, препоръча този Самсунг (нямал никакви проблеми с нищо и въобще бил перфектен според него):
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...40H6670-3D-LED
    Но "иноксовата" лайсна монтирана под рамката на дисплея, сякаш е дялана с теслата. Въобще не ми хареса как изглежда, а и инокса нещо не ми се вързва на обстановката (черничко ще върви повече, но май вече са рядкост). Какво ви е мнението за някое от тези LG-та:
    LG 42LA660S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 42LA691S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Дали имат същия проблем като LB серията, описан в тази тема:
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%D0%B8-13.html
    А и да го слушам ли въобще този консултант, от предишния ми опит с негови колеги в Технополис и Техномаркет, не съм особено очарован от познанията им.

    Поздрави
    Мойте наблюдения и впечатления са същите като твойте
    1. Въпросната лайсна на SAMSUNG ми къса сърцето просто...няма по-грозни телевизори от SAMSUNG, материалите и изработката изглеждат умопомрачително евтини...
    Изобщо приличат на продукт от "WS Teleshop"
    2. SONY са номер 1 като дизайн - W 829 e убийствено красив с тази алуксирана в черно алуминиева рамка !
    3. LG и Philips също имат приличен дизайн, ма има оплаквания за качеството на матриците на първите..
    4. Не слушай продавач-консултантите, а хората тук, особено модераторите...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    18
    #2256

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    2-4 метра ти трябва поне 40"..при тези изисквания няма как да се разминеш без 3D
    Panasonic TX-42AS650E
    Samsung UE-40H6400
    LG 42LB650V
    Sony KD-42W805B
    Трябват ти модели с поддръжка на Miracast, NFC, MHL, WI-Fi Direct....Провери дали модела на който си се спрял поддържа тези функции.
    Благодаря за отговора. А какво ще кажете за 40 W605 LED. Сигурно е по-стар модел от W8, но освен 3д-то, което наистина не ми трябва в случая, друго съществено има ли като разлика. И исках да питам за Панасоник AS600, дали става за моята цел.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #2257

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    След като ще ползваш телевизора за презентации и семинари, важно е да поддържа изброените функции в горният ми пост. Доколкото разбрах искаш да ползваш безжична връзка с таблет, смартфон или лаптоп.
    (Препоръчвам HDMI кабел между Тв и лаптопа тогава може да вземеш и телевизор от по-нисък клас.)

    Двата модела имат WiFi

    Ето за Sony серия W60
    Спецификации | W600B Series | Телевизори | Sony BG
    Gamme Sony LED 2014 - line-up - LCD Compare

    Panasonic AS600
    TX-42AS600E LED LCD телевизори VIERA - Panasonic България
    Технически данни - TX-42AS600E LED LCD телевизори VIERA - Panasonic България
    Gamme Panasonic LED 2014 - line-up - LCD Compare

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    21
    #2258

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Lub40 Виж публикацията
    ... прехвърляне на екрана на ТВ-то на екрана на лаптопа или телефона ...
    imho, до колкото съм пробвал, не може да се разчита на надеждност за тези цели с безжича връзка. Има накъсавне, самоволно прекъсва и пр.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    18
    #2259

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от boggy Виж публикацията
    imho, до колкото съм пробвал, не може да се разчита на надеждност за тези цели с безжича връзка. Има накъсавне, самоволно прекъсва и пр.
    Това е полезно, защото все пак затова искам "по-смарт" телевизор. В противен случай мога да взема ТВ с по-скромни възможности и съответно цена. Да не говорим, че продават HTMI джаджи като Chromecast, Amazone Fire TV и още една купчина Streaming Media Player - ри, които могат да ти направят ТВ-то много "Смарт".
    Благодаря на hristoslav2. Сравнителните таблици в приложения линк ми помогнаха за ориентация. Какво ти е мнението за междинния между моето и твоето предложение за модел на Сони - W705B.
    Притежава всички екстри на 805 с изключение на 3д опциите. И лично за теб кой от предложените от теб модели на Сони и Панасоник е фаворит.


  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    1
    #2260

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Здравейте,
    моля за мнения при избор на следните два ТВ :
    1. Philips 48PFS8209/12
    2. Philips 49PUS7909/12
    и двата модела са с Андроид, 7909 е UHD с пасивно 3D, 8209 е с 4 странен Ambilight и активно №D. Интересуват ме качество на картината, предимства, недостатъци.

    Благодаря Ви Предварително!

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #2261

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Lub40
    и двата модела - W705B, AS600 стават за презентации...имай в предвид че WiFi връзката не винаги е сигурна, затова се запаси с един кабел за всеки случай.



    ilkoi
    Philips 48PFS8209/12 (още е рано за UltraHD - освен това модела няма HEVC, няма HDMI 2.0, не поддържа HDR)
    Philips: Alles über die neue TV-Baureihe 8000 mit Android-Betriebssystem | AREA DVD – Tests & News fürs Heimkino, Fernseher, LCD-TVs, Ultra HD, Surround, AV-Receiver, Lautsprecher, Blu-ray Disc-Player, Smartphones, Tablets, Kino-Filme, Blu-ray
    и все пак не бих заложил на Филипс

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #2262

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    преди няколко дни гледах една брошура на Панасоник там пише че AX800, 900 са с HDMI 2.0
    не твърдя че е така само споделям какво съм видял
    Petyof одобрява това.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #2263
    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu Виж публикацията
    преди няколко дни гледах една брошура на Панасоник там пише че AX800, 900 са с HDMI 2.0
    не твърдя че е така само споделям какво съм видял
    Каква е връзката с обсъждния Филипс?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Varna
    Мнения
    31
    #2264

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Здравейте,решил съм да си купя нов телевизор в момента гледам 40'самсунг В650.Разтоянието от което ще се гледа е 3м-Булсат.Прочетох из темата и стигнах до извода да взема Панасоник 47AS800,но него го няма в БГ.Доставката е 2600лв.Питането ми е сравним ли е: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...800E-4K-3D-LED с http://www.technopolis.bg/b2c/detail...LED,освен разликата в цената ме притеснява разтоянието от което ще се гледа.Какво бихте ми препоръчали като диагонал и като качество.Гледам нормално от всичко спорт,филми,новини...Не робувам на марки ,цената ...да кажем до 3300

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2265

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Моделът е много добър. Малкият диагонал не сме го виждали и не можем да кажем дали е сравним, като цветопредаване с 55". Матрицата може и да е на Панасоник ips-pro, докато 55" си е с ЛГ s-ips.
    От 3м. СД на 55" ще изглежда зле, но ХД ще е добре. Цената на този модел в момента е висока. Според мен или изчакай да падне или новите модели напролет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе