Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20
Like Tree1Одобрявам

Препоръка за TV - 32 инча

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #16

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Тази оферта заслужава внимание -------> Samsung 32EH5000

    Моделът е от 2012 г., но за тези пари е добро предложение.
    Kasap одобрява това.

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #17

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    След около 30 мин. втренчено гледане от различни ъгли и разстояния при еднакво подаден FHD сигнал и настроена картина купих Samsung UE-32F5000. До последно се колебаех между него и Тошиба-та, а ЛГ-то отпадна при пресявката. Самсунг-а беше с най-детайлната и изчистена картина от 3-те, Тошиба-та отстъпваше със сравнително малка разлика в това отношение, а ЛГ-то може би заради полуматовият си екран ли или от нещо друго, вадеше доста тъмна, мътна и нехващаща окото картина в сравнение с другите. Всичко това беше в магазина с подаден сигнал от HD генератор.
    Като се прибрах и го включих към цифровата на Близу разликата беше осезаема при същите настройки на картината при FHD каналите, а на цифровите нищо особено. Като го сравня с 6 годишната ми плазма на Панасоник (от високия клас за времето си) изобщо не може да го настигне дори и да тича срещу него. При подаден черен цвят и на двата, Самсунг-а синее/сивее та се къса. Както се казва се влюбих за втори път в плазмата от една страна, а от друга ми стана тъжно, че Панасоник спирали производството на плазми (това го прочетох в една от тукашните теми) и като дойде време сегашната плазма да я заменя за по-голяма пак на Панасоник, няма да има с какво
    Та това са ми първоначалните впечатление и дано тези, които ще го гледат (ТВ не е за мен, макар че понякога и аз ще имам възможност да го гледам) да са доволни и му се наслаждават.

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #18

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Аз съм ги тествал с SD съдържание, въобще не се и заглеждам в картината от HD генераторите. При качествен HD материал, няма как да има толкова видима разлика. Знам, че когато ги тествах, от LG беше останала само мострата.
    Освен това си играх и доста време с настройките им. На default настройки въобще не разчитай да покажат истината.

    Но, вече си го купил. Да си го ползват със здраве.
    Този пост е редактиран от Momchil; 19-01-14 в 20:23.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #19

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Добър избор, предвид това, че ще го ползват възрастни хора. Намирам интерфейса на Самсуняк за по-интуитивен. /това разбира се е субективно мнение/

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #20

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Аз съм ги тествал с SD съдържание, въобще не се и заглеждам в картината от HD генераторите. При качествен HD материал, няма как да има толкова видима разлика. Знам, че когато ги тествах, от LG беше останала само мострата.
    Освен това си играх и доста време с настройките им. На default настройки въобще не разчитай да покажат истината.

    Но, вече си го купил. Да си го ползват със здраве.
    Благодаря.
    Сигурно е така, както казваш, но нали знаеш, че възприятието за хубава картина и звук е различно за всеки Важното е да не създава проблеми, че ще се гледа на село, където пиковете на напрежението са значителни.


    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Добър избор, предвид това, че ще го ползват възрастни хора. Намирам интерфейса на Самсуняк за по-интуитивен. /това разбира се е субективно мнение/
    Да, и на мен менюто на Самсунг ми допада повече, доста по-лесно за боравене е. А и ДУ-то му изглеждаше от по-качествена пластмаса.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 06-11-14, 19:33
  2. Препоръка за ОТ
    От bmwhamann във форум Тонколони
    Отговори: 1
    Последно: 02-02-14, 17:02
  3. Препоръка за TV
    От rusigenev във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 14-12-11, 14:50
  4. с колко инча led lsd да заменя старият samsung 29 инча flat
    От getsata73 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 20-01-11, 11:28
  5. Препоръка за НЕТ+ТВ
    От neillmakoli във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 22-12-09, 14:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе