Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Препоръка за TV - 32 инча

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #1

    Препоръка за TV - 32 инча

    Здравейте, пиша ви относно колебанията ми какъв телевизор да взема - 32 инча. Бюджетът е 450-480 макс. не повече!
    Благодаря ви предварително

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Гледаш на място, без ограничение на марка и който ти хареса.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #3

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Избрах Самсунг 32EH4003

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #4

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Цитат Първоначално публикувано от goodofwar Виж публикацията
    Избрах Самсунг 32EH4003
    Не е лош избор, ама гледам че е намален само онлайн, което е сигнал за внимание - мостра, отремонтиран. Момчил е описал в друга тема, какво да гледаш, при съмнение. Моделът е 2012г.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #5

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Намален е заради, голямата разпродажба послучай ''Черния Петък'' в Емаг, аз от там го поръчах за 439 лева.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #6

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Добре, все пак обърни внимание на това:
    Най-лесно можете да разберете дали е бил мостра и е работил по следното:
    - батериите са винаги в дистанционното ако е бил мостра. И плика с инструкциите е разкъсан за да извадят батериите от там.
    - като видите кашона от който го вадят - гледайте да няма двойно тиксо (т.е. да е бил ваден, а после прибиран обратно)
    - по стойката му - дали има следи от пръсти, бърсано с парцалче, а такива винаги остават при мострите,
    - при първо подкарване на ТВ в началото има настройка в която му се задава страна и ПИН!!! (ако не я видитe, сещайте се)
    Някои по разумни консултанти ползват едно и също дистанционно за всички мостри - настройват телевизора от бутоните на него и така не ползват дистанционото - или друго дистанционно извадено от предходен модел. Поради това плика остава неразпечатан.
    - с проверка в сервизното меню на телевизора, но това може да напхравите само у дома си. На консултантите е забранено да го правят.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #7

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Благодаря

    - - - - - - - - - -

    В крайна сметка отидох и си го купих от Техномаркет за 459лв и съм доволен Искам да ви попитам за препоръчителните настройки на картината и телевизора?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    20
    #8

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Здравейте,
    За да не отварям нова тема, бих искал и аз да помоля за съвет при избор на ТВ 32". Бюджетът е до към 1000 лв, може и малко повече (в рамките на разумното). Спрял съм се на следните модели:
    1. SAMSUNG UE-32F6400 http://www.technopolis.bg/b2c/detail...32F6400-3D-LED
    2. LG 32LA660S 3D LED http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA660S-3D-LED
    3. PHILIPS 32PFL5008K 3D LED http://www.technopolis.bg/b2c/detail...FL5008K-3D-LED

    Видях ги на живо, за късмет, бяха почти един до друг. Най важни за мен са реалистичните цветове и яснотата на образа, както и разбира се да бъде Full HD.
    Самсунг-а изкара най-добра картина, при мое тестово клипче и разцъкване на менюто, но все пак не знам как би се държал на кабелната ТВ с аналогов сигнал
    ЛГ-то, най-изчистено и докарано на дизайн, има неприятно розовеещ образ и видимо по-мътна картина, което много ме озадачи. Сменях режими, но така и не видях видима разлика. Голям минус му е дистанционото - само едно, смарт, на пръв поглед - ужасно неудобно. Моля, ако някой има наблюдения и е ползвал този модел, да сподели. Яко се колебая, намалили са го със 100 лв, има и 5 г. гаранция, къде е подводния камък?
    Филипс-а - има супер дървен дизайн, но картината му се справя добре. Твърди се, че имал гаден звук, субтитрите не винаги се четат, образът при бързи сцени се замазвал, а менюто му било дървено (за мен пък - поносимо). Моля и тук, ако някой има реални наблюдения - да сподели.

    Моля за съвети, кой от трите модела най-си заслужава, а ако има и по-добри предложения - с благодарност! :rolleyes:

    Поздрави!
    P.S.
    Близките ползват от година и половина PANASONIC TX-L32ET5E - изключително доволни. Търся за себе си нов, по-добър аналог....

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #9

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    За малко повече, вземаш Panasonic 42ST60 с 5г. гаранция:rolleyes:

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    20
    #10

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    За малко повече, вземаш Panasonic 42ST60 с 5г. гаранция:rolleyes:
    Е да, определено е супер, но няма място за 42"! Разумния максимум при мен е 32-ка, за това питам за читави модели от този размер....

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    53
    #11

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Цитат Първоначално публикувано от vlst Виж публикацията
    Здравейте,
    За да не отварям нова тема, бих искал и аз да помоля за съвет при избор на ТВ 32". Бюджетът е до към 1000 лв, може и малко повече (в рамките на разумното). Спрял съм се на следните модели:
    1. SAMSUNG UE-32F6400 http://www.technopolis.bg/b2c/detail...32F6400-3D-LED
    2. LG 32LA660S 3D LED http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA660S-3D-LED
    3. PHILIPS 32PFL5008K 3D LED http://www.technopolis.bg/b2c/detail...FL5008K-3D-LED
    ....
    Преди две седмици се бях насоил точно към тези модели. На място в магазина ги глеах и трите и се спрях на SAMSUNG UE-32F6400. Картинта най-много ми хареса, а в къщи като му разгледах всички екстри смятам, че направих най-добрия избор.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #12

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    За да не отварям нова тема ще питам тука.

    Ще се купува 32" ЛЕД ТВ за хора на възраст 55+ години и ще се гледа само ефирна цифрова, бюджета е максимум 600лв.
    Спрял съм се на няколко модела, а ако за тези пари (нито лев отгоре) има и други заслужаващи внимание ще се радвам да ги споделите, за да ги разгледам и тях. Ще се пазарува от Техном@ркет затова би било добре да са от тяхната price list-а. Аз ще ги погледам в магазина, но все пак е добре, който е запознат повече да каже кой е по-добър.
    1. LG 32LN5400
    2. Toshiba 32L4333
    3. Samsung UE-32F5000

    Благодаря!

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #13

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    1. LG 32LN5400
    2. Toshiba 32L4333
    3. Samsung UE-32F5000
    Вземай самсуняка.

  17. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #14

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    За да не отварям нова тема ще питам тука.

    Ще се купува 32" ЛЕД ТВ за хора на възраст 55+ години и ще се гледа само ефирна цифрова, бюджета е максимум 600лв.
    Спрял съм се на няколко модела, а ако за тези пари (нито лев отгоре) има и други заслужаващи внимание ще се радвам да ги споделите, за да ги разгледам и тях. Ще се пазарува от Техном@ркет затова би било добре да са от тяхната price list-а. Аз ще ги погледам в магазина, но все пак е добре, който е запознат повече да каже кой е по-добър.
    1. LG 32LN5400
    2. Toshiba 32L4333
    3. Samsung UE-32F5000

    Благодаря!
    Аз бих избрал LG 32LN5400.
    Сравнявал съм ги двата и Samsung 32F5000 ми направи доста лошо впечатление. Бледа и размита картина, доста "маже" на бързи сцени, цветовете му са ужасни.
    LG-то изкарваше много по-точни цветове и детайлна картина.

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #15

    Отговор: Препоръка за TV - 32 инча

    А други модели заслужаващи внимание (вместващи се в бюджета) има ли? Може и от други търговски вериги.
    Благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 06-11-14, 20:33
  2. Препоръка за ОТ
    От bmwhamann във форум Тонколони
    Отговори: 1
    Последно: 02-02-14, 18:02
  3. Препоръка за TV
    От rusigenev във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 14-12-11, 15:50
  4. с колко инча led lsd да заменя старият samsung 29 инча flat
    От getsata73 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 20-01-11, 12:28
  5. Препоръка за НЕТ+ТВ
    От neillmakoli във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 22-12-09, 15:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе