Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Най-добрия телевизор LED 32"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #16

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Цитат Първоначално публикувано от vlst Виж публикацията
    Logic, и аз по-нагоре писах за LG-660S. Сподели, как е като картина (в магазина 32" розовееше ужасно, цветовете бяха нереалистични и замазани при всички режими)? На каква ТВ го гледаш (кабел, ефир), как се справя?
    Смарт-дистанцинното удобно ли е, изглежда много някак мижаво и крехко.... Пуснали са го на промоция със 100 лв. надолу и се чудя, дали няма аджеба нещо подозрително
    Колега , гледам го с IPTV на Виваком .Преди бях на Мсат ( 18 години ) . Няма особена разлика в качеството на картината . На HD аналите , цепи мрака картината - цветове , контраст , дълбочина . На другите бива , не мога да се оплача , но може и по-добре - телевизора си го може , но качеството на сигнала е ..... , абе бива . Не мога да кажа лошо .
    Дистанционното е гъзария , малко ми е неудобно , но и не го ползвам често , решил съм си проблема по друг начинн .
    Няма нищо подозрително - цените падат , но какви са причините .... не ме интетресува .

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #17

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Цитат Първоначално публикувано от vlst Виж публикацията
    Привет Момчил,

    Благодаря за съветите.
    Гледах Сони-то, но е с външен адаптер като за лаптоп и никак не става, ако ще е закачен на стена, както ще е при мен;
    Днес горния Самсунг е бил на мигновена промоция с 10% надолу (836 лв.), как само човек да не го е яд! Специално серията UE-32F6400 била правена в Словакия, за разлика от разни по-ниски класове, които били унгарски. Унгарците работят супер, но имаш ли наблюдения как са словаците?
    Относно третото PANASONIC TX-L32E6E - имаш ли наблюдения как се държи спрямо по-луксозния си предшественик TX-L32ET5E (като качество на картината, забравяме за 3D)?
    Поздрави и благодаря!
    Словаците също правят качествена техника, поне от личните ми наблюдения.

    Що се отнася до Panasonic 32E6, мога да кажа, че картината му е сравнима с ET5E. Точни и реални цветове, добри ъгли на виждане, не толкова добро черно, но като цяло задоволително. ЕТ5 е все пак по-висок клас телевизор със 100Hz панел и оттам с доста по-добър motion процесинг.

  4. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #18

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Цитат Първоначално публикувано от vlst Виж публикацията
    Привет Момчил,

    Благодаря за съветите.
    Гледах Сони-то, но е с външен адаптер като за лаптоп и никак не става, ако ще е закачен на стена, както ще е при мен;
    ...
    https://www.youtube.com/watch?v=ysWzC2lSPu0#t=62

    Сони W650 e с нестандартна стойка за стена, която идва в комплект с телевизора.
    Има и други стойки за модела в амазон но не са масово разпространени.
    Иначе сони са го измислисли, има си и 2 планки(в комплекта) за захранването, което се крие зад телевизора и всичко става много прибрано.Сони определено е различна компания, за някои в добрият смисъл, за други не.
    Ако разлобите и сглобите стойките един самсунг F6500 и след това едно Сони W650 става доста очевиднa разликата в идеологията на двете компании.
    Този пост е редактиран от javorenator; 03-12-13 в 00:18.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    20
    #19

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Благодаря за акъла за Сони-то, Javorenator.

    Да попитам - някой има ли впечатления от Sharp LC-32LE350E. Гледам, че е 100 Hz, full HD, без 3D, правен в Япония.. :rolleyes: Ако се държи добре, струва ли си да инвестира човек в дървен, макар и японски дизайн?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #20

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Само марката е японска, иначе е чист Вестел.
    Този пост е редактиран от pilot; 03-12-13 в 12:41.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    51
    #21

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Ако разлобите и сглобите стойките един самсунг F6500 и след това едно Сони W650 става доста очевиднa разликата в идеологията на двете компании.
    Не мисля че можем да говорим за каквато и да е идеология при Самсунг. Те никаго не са имали такава.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #22

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Само марката е японска, иначе е чист Вестел.
    Ако пише че е японски би трябвало повечето части да са японски. Като цяло няма много информация.Преди на турските модели си пишеше че са турски.

    И този модел си е 50hz
    Active Motion 200 / 100 - / •
    Native Panel 200Hz / 100Hz - / -

    http://www.sharp.es/cps/rde/xchg/es/...t=LC32LE350EBK
    Спецификацията им поне е супер.
    Този пост е редактиран от javorenator; 04-12-13 в 08:38.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. най-добрия избор на телевизор до 800лв
    От apmil4ev във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-13, 18:40
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. наи добрия 32 инчов телевизор
    От nedelestia във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-01-12, 10:16
  4. Отговори: 0
    Последно: 17-05-10, 13:52
  5. По добрия телевизор?
    От turbinii във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 08-07-07, 03:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе