Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

Най-добрия телевизор LED 32"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    51
    #1

    Най-добрия телевизор LED 32"

    Здравейте, искам да си взема 32" ТВ за спалнята, тъй като не разбирам много, много, а предпочитам да взема възможно най-доброто което се предлага (като съотношение цена качество) ще ми трябва малко помощ. За бюджет не знам дали има смисъл да се говори, явно избора е ограничен, не все пак мисля че повече от 1500-1600 няма смисъл да се дават за втори телевизор. Порових из сайтовете на техномаркет и технополис (в Бургас май няма друг избор) и най-доброто (съдя според цената), което намирам са PHILIPS 32PFL6007K 3D LED и SAMSUNG UE-32F6510 3D LED. Това ли е най-доброто, което може да се намери по нашите географски ширини или просто търся на грешното място. В този ред на мисли заслужава ли си разликата в цената с PHILIPS 32PFL5008K 3D LED? С DVB-C или DVB-S може ли да използва СА модула на Виваком (на сайта им пише DVB-S2 тунер и CI слот), за да се пусне директно през телевизора IPTV (с няколко HD канала) или си трябва техния приемник.

    ТВ-то ще се гледа от 2,5-3 м, 3D, smart, wifi. Имa прекаран UTP кабел, така че wifi-то може ида не ми е нужно, но все пак по-добре да го има, същото се отнася и за 3D-то, по-добре да го има отколкото да го няма. Като цяло изобщо не съм фен на Самсунг и ще се радвам на обосновани мнения. Благодаря ви предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    20
    #2

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Привет колега,

    Понеже и аз съм на същия хал и писнах подобен въпрос в съседната тема, просто ще допълня въпросите ти и тук:

    1. SAMSUNG UE-32F6400 http://www.technopolis.bg/b2c/detail...32F6400-3D-LED
    2. LG 32LA660S 3D LED http://www.technopolis.bg/b2c/detail...2LA660S-3D-LED
    3. PHILIPS 32PFL5008K 3D LED http://www.technopolis.bg/b2c/detail...FL5008K-3D-LED

    Видях ги на живо, за късмет, бяха почти един до друг. Най важни за мен са реалистичните цветове и яснотата на образа, както и разбира се да бъде Full HD.
    Самсунг-а изкара най-добра картина, при мое тестово клипче и разцъкване на менюто, но все пак не знам как би се държал на кабелната ТВ с аналогов сигнал
    ЛГ-то, най-изчистено и докарано на дизайн, има неприятно розовеещ образ и видимо по-мътна картина, което много ме озадачи. Сменях режими, но така и не видях видима разлика. Голям минус му е дистанционото - само едно, смарт, на пръв поглед - ужасно неудобно. Моля, ако някой има наблюдения и е ползвал този модел, да сподели. Яко се колебая, намалили са го със 100 лв, има и 5 г. гаранция, къде е подводния камък?
    Филипс-а - има супер дървен дизайн, но картината му се справя добре. Твърди се, че имал гаден звук, субтитрите не винаги се четат, образът при бързи сцени се замазвал, а менюто му било дървено (за мен пък - поносимо). Моля и тук, ако някой има реални наблюдения - да сподели.

    Моля за съвети, кой от трите модела най-си заслужава, а ако има и по-добри предложения - с благодарност! :rolleyes:

    Поздрави!
    P.S.
    Близките ползват от година и половина PANASONIC TX-L32ET5E - изключително доволни. Търся за себе си нов, по-добър аналог....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    51
    #3

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Мен като чели повече ме влекат мно делите с 400Нz , не че ще се сцепя да гледам мачовете точно на този телевизор, но все пак ще се гледа от време на време

  5. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #4

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Колега , тези многото херци на това екранче , 32" , нямат никакво значение . Виж новите модели на Шарп - 145 или 154 . Имат и 3 години гаранция , на добра цена са .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    51
    #5

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Колкото и да е без значение, предпочитам да е HD, но поне до колкото те разбирам мога да си спестя едни 350 лв и да си взема по-евтиния Филипс, примерно

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #6

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    1500-1600лв за 32" тв са си грешни пари в днешно време - вземай 40" http://www.technopolis.bg/b2c/detail...40F6670-3D-LED за толкова , а и с оглед разстоянието (2.5-3 м) бих казал ,че даже е малък .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    51
    #7

    Най-добрия телевизор LED 32"

    Става въпрос за мястото, ограничено е. Иначе не бих се чудил изобщо. Така или иначе 32" като ги гледах в магазина ми се струват като големи монитори за компа... Ама няма как. Ще го скрием в гардероба най-отпред, отзад остават разни рафтове (скрити зад плоскост на която ще е тв-то), така че няма как повече.

    Иначе самсунга е готин и определено ще го имам предвид като сменяме и другия телевизор след някой и друг месец. Все си мисля че е най-добре да са една и съща марка, най-вече от към това че ще имат еднакви менюта и ще се работи по един и същ начин с тях

  10. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #8

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Цитат Първоначално публикувано от kaizera Виж публикацията
    Колкото и да е без значение, предпочитам да е HD, но поне до колкото те разбирам мога да си спестя едни 350 лв и да си взема по-евтиния Филипс, примерно
    То си е HD , но не е full HD , мо това на 32" екран , няма никакво значение . Но парите са си твой и нямам намерение да те съветвам как да си ги харчиш .

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #9

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"


  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    51
    #10

    Най-добрия телевизор LED 32"

    Добре де, обадихте ме че няма смисъл от 1200+ лв. Тъй като съм фен на Панасоник, какво ви е мнението за този телевизор http://www.technopolis.bg/b2c/details/14491/P11090104/. LG-32LA660S между другото ми хареса и в магазина, като го гледах.

    Logic не се сърди, наистина оценявам мнението ти и ми беше полезно. Осъзнах че няма смисъл от прекалено скъп телевизор, щом е 32". Все пак предпочитам да е FullHD, пък макар и разликата да е минимална.

  13. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #11

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Лошо няма , щом знаеш какво искаш и можеш да си го позволиш .
    Това LG си го бива - имам 42" му вариант .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    51
    #12

    Най-добрия телевизор LED 32"

    Еми предпочитам нещо което скоро няма да сменям, ако не се прецака разбира се. Сега сме с една плазма Viera на 7или8 години и все още си работи перфектно. Зимата си топли , но е морално остаряла - 39" с 1366х768, а и бабата много ще се зарадва да го приюти (тя е с едно CRT 21"). Така че надявам се горе-долу и новите машини да изкарат подобен поне период, за това по-добре да е малко по-скъп вариант. Пък след 10 години кой знае, може и сегашните телевизор да ги няма вече

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    20
    #13

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Logic, и аз по-нагоре писах за LG-660S. Сподели, как е като картина (в магазина 32" розовееше ужасно, цветовете бяха нереалистични и замазани при всички режими)? На каква ТВ го гледаш (кабел, ефир), как се справя?
    Смарт-дистанцинното удобно ли е, изглежда много някак мижаво и крехко.... Пуснали са го на промоция със 100 лв. надолу и се чудя, дали няма аджеба нещо подозрително

  17. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #14

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Аз бих избирал между тези модели:

    1. SAMSUNG UE-32F6400
    2. SONY KDL-32W650
    3. PANASONIC TX-L32E6E

    Въпреки, че съм класирал Panasonic-а на последно място, цената, петте години гаранция, както и доброто качество на картината го правят може би най-примамливата оферта в този клас.

    3D за този размер е излишен паричен разход.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    20
    #15

    Отговор: Най-добрия телевизор LED 32"

    Привет Момчил,

    Благодаря за съветите.
    Гледах Сони-то, но е с външен адаптер като за лаптоп и никак не става, ако ще е закачен на стена, както ще е при мен;
    Днес горния Самсунг е бил на мигновена промоция с 10% надолу (836 лв.), как само човек да не го е яд! Специално серията UE-32F6400 била правена в Словакия, за разлика от разни по-ниски класове, които били унгарски. Унгарците работят супер, но имаш ли наблюдения как са словаците?
    Относно третото PANASONIC TX-L32E6E - имаш ли наблюдения как се държи спрямо по-луксозния си предшественик TX-L32ET5E (като качество на картината, забравяме за 3D)?
    Поздрави и благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. най-добрия избор на телевизор до 800лв
    От apmil4ev във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-13, 18:40
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. наи добрия 32 инчов телевизор
    От nedelestia във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-01-12, 10:16
  4. Отговори: 0
    Последно: 17-05-10, 13:52
  5. По добрия телевизор?
    От turbinii във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 08-07-07, 03:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе