Резултати от 1 до 14 от общо 14
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By logic

Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    34
    #1

    Post Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    Здравейте setcom.bg форумняци... Тук прочетох много информация, за което искам да Благодаря !!! Мой колега ви препоръча форума и честно да си призная не съм много по форумите :D ама като ще се дават пари поне да знаем за какво Работя в ИТ фирма за това, че съм както се казва на "ТИ" с технологиите и т.н. Но искам с ваша помощ да си избера ТВ за Коледа Спрял съм се на няколко модела ще ви споделя и функциите, които предпочитам. В последните години САМСУНГ са номер 1, вече и LG !!! PHILIPS ниските серии са доста зле, а TOSHIBA изостават с доста функции, PANASONIC не ги харесвам - нека си правя ПЛАЗМИ !!! :D :D :D
    Искам TV да е на цена до 1 200 - 1 300 лв. макс - на лизинг ще го взема Около 42 инча не по-малко. Киноман съм и главно ще гледам ФИЛМИ мисля с комплект VIVACOM цифрова, имам отделно и PC и Laptop с които да ги свързвам! Качеството на картината е най-важното за мене. Ще се използва в малка спалня В Техномаркет има добри предложения, гледам главно да има лизинг към UniCredit, но в последно време ги има навсякъде. Дайте мнения, че доста четох и на моменти се обърках дори :D
    SAMSUNG UE-40F6400 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    SAMSUNG UE-40F6500 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 42LA690S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    http://technomarket.bg/products/09127535/lg-42la660s
    LG 42LA691S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    ЗА тези ми интересно... на добра цена са и 47 инча...
    LG 47LA641S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 47LA640S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Благодаря предварително !!!
    Този пост е редактиран от Geronimo1982; 14-12-13 в 13:49.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #2

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    от изброените от теб
    Samsung UE-40F6500

    и още няколко
    Panasonic TX-L42FT60E или ET60E
    Sony 42W805/807
    LG 42LA790 или 740

  4. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #3

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    .....TOSHIBA изостават с доста функции.......
    Я пак ! Наистина не си в час . Новата L7 серия е .... без коментар .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    34
    #4

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    PANASONIC TX-L42ET60E - май не е лош

    Сонито отива на 1400 лв. А 7-та серия е доста скъпа

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #5

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    Има още не лоши модели , но няма как да ти давам акъл да си харчиш парите .
    Geronimo1982 одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    34
    #6

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!


  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #7

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    Вече го направих , но в друга тема . Добър е , но си иска и качествен сигнал .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    34
    #8

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    Аз съм почти сигурен какво ще си взема, но никога не е излишна допълнителната информация

  11. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #9

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    А аз съм почти сигурен , че има шанс винаги да си промениш решението !

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    34
    #10

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    ТИ какво имаш И от колко време !? LG много дръпнаха последните години и очилата им за 3Д с пасивната технология мисля, че е много добра

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    доколкото аз разбирам с моите скромни познания, използваш ли думата "киноман" в едно изречение, трябва да някъде в него да присъства и думата "плазма"...

    ще оставя на тв-гурутата да коментират по-нататък, само ще цитирам думите на момчето, което дойде да смени ADSL IP TV-то ми с оптично IP TV:

    "я, защо канал1 се вижда толкова хубаво? а-а-а, ти си бил с плазма-а-а..."

    не съм гледал в домашна обстановка LCD '13, т.е. настроено както трябва, но до '12 смея да твърдя, че разликата между кристал и плазма е все още забележима...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    34
    #12

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    Киноман съм да, но ще използвам и SMART-a доста Мерси за коментара, но предпочитам ЛЕД - тънките модерни LCD-та Съседа ми си взе скоро LG 42' и е супер доволен, преди това е имал PHILIPS 42', но от по-старите моделчета от преди 4-5 год. с Ambi-Light-a Плазмите сигурно не са лоши особено на PANASONIC !!!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    11
    #13

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    Хм, и аз бях тръгнал за 42-инчови тънки и модерни 3Д ЛЕД-ТВ, но се върнах с тънка и модерна 50-инчова 3Д плазма - Panasonic ST60...
    ...и то без да съм киноман!

    За пореден път се убеждавам, че когато човек не знае какво точно иска - особено при такъв богат избор, какъвто има в момента - трябва да е готов да разшири ограниченията, които първоначално си е наложил.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    69
    #14

    Отговор: Колеги ПОМОГНЕТЕ ми в ИЗБОРА на LED TV !!!

    С две ръце за SAMSUNG UE-40F6500

    Цитат Първоначално публикувано от Geronimo1982 Виж публикацията
    Здравейте setcom.bg форумняци... Тук прочетох много информация, за което искам да Благодаря !!! Мой колега ви препоръча форума и честно да си призная не съм много по форумите :D ама като ще се дават пари поне да знаем за какво Работя в ИТ фирма за това, че съм както се казва на "ТИ" с технологиите и т.н. Но искам с ваша помощ да си избера ТВ за Коледа Спрял съм се на няколко модела ще ви споделя и функциите, които предпочитам. В последните години САМСУНГ са номер 1, вече и LG !!! PHILIPS ниските серии са доста зле, а TOSHIBA изостават с доста функции, PANASONIC не ги харесвам - нека си правя ПЛАЗМИ !!! :D :D :D
    Искам TV да е на цена до 1 200 - 1 300 лв. макс - на лизинг ще го взема Около 42 инча не по-малко. Киноман съм и главно ще гледам ФИЛМИ мисля с комплект VIVACOM цифрова, имам отделно и PC и Laptop с които да ги свързвам! Качеството на картината е най-важното за мене. Ще се използва в малка спалня В Техномаркет има добри предложения, гледам главно да има лизинг към UniCredit, но в последно време ги има навсякъде. Дайте мнения, че доста четох и на моменти се обърках дори :D
    SAMSUNG UE-40F6400 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    SAMSUNG UE-40F6500 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 42LA690S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Technomarket Bulgaria
    LG 42LA691S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    ЗА тези ми интересно... на добра цена са и 47 инча...
    LG 47LA641S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 47LA640S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Благодаря предварително !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете за избора 50''-55''
    От chefos във форум Телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 06-01-15, 08:49
  2. Помогнете в избора
    От Alex D във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 06-10-11, 22:08
  3. Отговори: 16
    Последно: 30-08-11, 14:49
  4. Помогнете в избора на HDD 1ТВ.
    От Jackas във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 10-12-10, 11:13
  5. Помогнете ми в избора на ТV!!!
    От sosobg275 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 15-10-10, 12:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе