Резултати от 1 до 3 от общо 3
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By pilot

Молба за помощ относно връщане на стока

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    1
    #1

    Question Молба за помощ относно връщане на стока

    Здравейте!

    Вчера след доста обикаляне на магазините си взех 32" LED телевизор. Гледах го на място и ми изглеждаше добър, обаче след като се прибрах и го свързах, направих си настройките, картината не е задоволителна и видях друг модел, който е доста по-препоръчван за същата сума от пари.

    Сега към въпроса ми:

    Имам ли право да върна стоката без основателна причина, като искам да ми я заменят с друга или да ми върнат парите? Мисля, че някъде бях чел, че потребителя има такова право, без причина да върне стоката в определен период (7 или 3 дни мисля че беше, нещо такова) и магазина е длъжен да му върне заплатената сума.

    Телевизора е закупен от търговска верига З*ра.

    P.S. Стоката също така беше последната бройка и беше мостра, но не беше направена никаква отстъпка откъм покупката. Ако е от значение това, де.

    Благодаря предварително на всички помогнали!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Молба за помощ относно връщане на стока

    Седем дневният срок е за онлайн покупка. При добро желание на управителят на магазина може да ти го заменят до 3 дена, при фабричен дефект или за друг модел с еднаква или по-висока цена, ако не си доволен. За отстъпката, не си попитал, за да ти дадат. Дават от 3 до 7%, но никой не се натиска...
    jonov одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #3

    Отговор: Молба за помощ относно връщане на стока

    Връщай - бъди нахален . Не си казал какъв е ТВ - да не се окаже че като занесеш в къщи и другия , също да останеш разочарован причината е в сигнала който му се подава , иначе родните ТВ и кабеларки ще пуснат такъв 2054 г

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Молба за помощ относно домашна охранителна система
    От man29 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 21
    Последно: 11-07-17, 00:54
  2. Молба за помощ
    От Lubo7745 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 31-07-12, 22:41
  3. Молба за помощ!
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 57
    Последно: 25-11-11, 11:23
  4. Молба за помощ относно CD записвачка
    От Lazar Payakoff във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-05, 18:48
  5. Молба за помощ.
    От klinch във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 25
    Последно: 27-01-04, 20:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе