Резултати от 1 до 3 от общо 3

3D TV за 1200 лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    26
    #1

    3D TV за 1200 лв

    Здравейте.


    Искам да купя 3Д телевизор 42'" или по-голям за около 1200 лв, но толкова много варианти, че тотално се обърках. Бих искал да чуя мнението на специалисти като вас от форума, защото ви имам доверие повече от колкото на всеки друг сайт/магазин

    ТВ ще се ползва за гледане на Булсатком и Филми от компютър с HDMI или хард диск. В момента имам плазма панасоник и съм много доволен, но не ми харесва това, че не мога да гледам филми със БГ субтитри на нея. Това също бих искал да може да се поддържа от новия телевизор. Не съм сигурен, че ще мога да ползвам DLNA, защото не съм вързал лаптопа с кабел към рутера, а предполагам, че един Full HD филм няма да може да се предаде гладко по WiFi. Въпреки това искам даима DLNA поддръжка.

    По принцип не харесвам LCD дисплеите заради нереалните и ярки цветове, които изваждат, но жена ми иска да сменим на LCD защото сме с 2 плазми в къщи. Въпреки това, ако има достатъчно добра плазма може и да я навия

    Ето и един конкретен модел, който си е харесала: http://technika.bg/product/15680/3d-...l5008t-12.html

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,425

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    26
    #3

    Отговор: 3D TV за 1200 лв

    Привет. В крайна сметка жена ми пожела да е по-голям и взех този: LG 47LB650V :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    С малко настройка му оправих цветовете да наподобяват малко тези на плазмата и съм доволен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся лаптоп до 1200 лв
    От uzunova_k във форум Мобилни устройства
    Отговори: 14
    Последно: 26-03-12, 16:11
  2. 42'' бюджетен LED до 1200 лв
    От PlanetZ във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 03-06-11, 14:18
  3. Купувам принтер HP 1200
    От badboy във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 06-11-09, 10:49
  4. Duron 1200 OC...
    От LordOfEvil във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 08-01-02, 15:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе