Страница 5 от 112 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1679
Like Tree716Одобрявам

OLED Телевизори - съвети и обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #61

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Определено си заслужава . Оледа нагаря след доста дълъг период от време ! Виждал съм олед на година , работил по 10 часа на ден (в магазин) и нагара" не личи при стандартно гледане , а само при тестове с цветови заливки .

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #62

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане


  4. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #63

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    говорих с представител на LG
    според него техните OLED модели имали система за "почистване"
    и когато ТВ-то е в Standby режим въпросното почистване се включва и така премахва остатъчни образи

    и това което се пише са глупости OLED на LG проблем няма

    честно казано аз се съмнявам в думите му

  5. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #64

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Не само LG, всички модели OLED имат системи за почистване в стендбай- включително Loewe и Bang & Olufsen. Проблеми разбира се има, но те са пренебрежимо малко, особено на фона на нормалното/ стандартно ползване на телевизора като такъв. Достатъчно е човек да следи темите за Oled в AVForums и ще види колко от собствениците имат проблеми. Разбира се, постоянно се появяват тролове, които пускат снимки от нета, но там модераторите ги трият веднага. При положение, че всички фирми пуснаха олед, а някои и на цена на лед, как мислите се чувстват от... не е коректно да споменавам фирма!? Добре, единствените от големите останали без Oled?
    Този пост е редактиран от kaloman; 06-04-18 в 22:17.

  6. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #65

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от kaloman Виж публикацията
    Не само LG, всички модели OLED имат системи за почистване в стендбай- включително Loewe и Bang & Olufsen. Проблеми разбира се има, но те са пренебрежимо малко, особено на фона на нормалното/ стандартно ползване на телевизора като такъв. Достатъчно е човек да следи темите за Oled в AVForums и ще види колко от собствениците имат проблеми. Разбира се, постоянно се появяват тролове, които пускат снимки от нета, но там модераторите ги трият веднага. При положение, че всички фирми пуснаха олед, а някои и на цена на лед, как мислите се чувстват от Самсунг?
    а бе не искам да ти развалям рахата,няма спор че някои,пак казвам някои оледи са наистина страхотни според зависи за какво ще го използваш,но в краткосрочен план,поради една простичка причина,а именно все още не може да се разреши проблем със задържането на образа(демек,нагарят на копеле,стават на решетои т.н.)било то при гледане на телевизия,играене с конзола,а пък за ползване като писи монитор е хипер мега невъзможно(резултата е плачевен),демек положението става трагично,и пак казвам никакъв софтоер на телевизора не е способен да разреши проблема освен в някои случаи и то много за кратко.като цяло може да се направи една ретроспекция,че на този етап оледа е един страхотен телевизор,но за еднократна употреба,демек пари хвърлени абсолютно на вятъра
    п.с---повярвай ми бате имам възможност да си взема какъвто си искам олед,но на този етап не бих го направил за нищо на света.
    Този пост е редактиран от sniper; 06-04-18 в 22:46.

  7. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #66

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Вярвам ти "бате", ама аз го имам вкъщи и е с навъртени над 9000 часа и леле ужас, не е нагорял. А ти нямаш , ама си чел много! То според теб и Астрата или Гоуфо сигурно са най- хубавите коли, а другите са пари на вятъра, обаче- карай! Най- обичам някой да ми обяснява неща за продукт, който аз имам, а той "знае" от обща "култура"? Нали, "бате"?
    bobkatagaz одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    135
    #67

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Няма смисъл да се притеснявайте колко ще Ви искара OLED TV. За същото време други типове панели ще се ок ,ама ще им замине дъното и няма да е изгодно да се ремонтира.
    Стигаме до нов TV отново. Все пак идеята е да издържи гаранция !

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  10. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #68

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Не мога да се съглася, че целта е да издържи 2 год..., особено когато си дал 6-8 к.

  11. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #69

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    До сега единствения нагорял OLED който съм виждал е 55b6 , който беше мостра на година и пак при стандартно гледане не се виждаше нагара .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    25
    #70

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Взех въпросното Сони,(ХЕ9005) което общо взето се води най добрия лед за парите си, и всички включително и тук ме убеждаваха, колко е хубав... Издържах го точно 3 седмици и го пратих обратно. Сега съм с LG OLED C7V за 3000 лв. и буквално се преродих отново. Смело мога да твърдя, че разликата е от земята до небето. Превъзхожда го абсолютно по всичко. Никога повече ЛЕД боклук !
    hristoslav2 одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    15
    #71

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    OLED-money for nothing......
    sony 1 одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    софия
    Мнения
    33
    #72

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Rquaresma1 Виж публикацията
    Взех въпросното Сони,(ХЕ9005) което общо взето се води най добрия лед за парите си, и всички включително и тук ме убеждаваха, колко е хубав... Издържах го точно 3 седмици и го пратих обратно. Сега съм с LG OLED C7V за 3000 лв. и буквално се преродих отново. Смело мога да твърдя, че разликата е от земята до небето. Превъзхожда го абсолютно по всичко. Никога повече ЛЕД боклук !
    тъй като не разбирам много от тази тематика,би ли ми казал ако реша да си взема нещо подобно и както и аз като 95 процента от българите си теглим безплатно филми,игри и т.н.от разни торент сайтове и си ги пускаме на телевизора от компа(лаптопа)през hdmi кабел,та как би реагирал този олед на подобно действие от моя странаили казваш,а бе я по за сигурно си купи един 4к плеар за около още едни 600лева, плюс всеки един филм който решиш да гледаш за по около 30-60 лева(според зависи),а пак ако решиш да играеш игри си вземи и една конзола за около 400 до 1000 лева, плюс по още 50 до 120-140 лева за всяка игра която решиш да играеш,та така хем няма да имаш почти "никакви"проблеми с оледа хем ше си на
    голяма далавера с парите,а бе викаш-я по добре си намери по платена работа
    Този пост е редактиран от павлов; 07-04-18 в 14:13.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Мнения
    25
    #73

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Павлов, нещо не можах да ти схвана коментара ирония ли опитваш да вкараш ? 4к филмите си ги гледам на външен хард за 100 лв. директно закачен в тв-то не съм имал проблеми с нито един файл - става въпрос за 40-70 gb филми.
    200 те лв. разлика със Сонито определено си заслужават. Всичко му е по добро - картина, звук, дистанционно и най-вече операционна система. Бях близо до нервен срив за 3 седмици с андроида. Като ми дотрява пак андроид връзвам с телефона или купувам тв-бокс за 25 $. Това е.
    bobkatagaz одобрява това.

  17. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #74

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Rquaresma1 Виж публикацията
    Павлов, нещо не можах да ти схвана коментара ирония ли опитваш да вкараш ? 4к филмите си ги гледам на външен хард за 100 лв. директно закачен в тв-то не съм имал проблеми с нито един файл - става въпрос за 40-70 gb филми.
    200 те лв. разлика със Сонито определено си заслужават. Всичко му е по добро - картина, звук, дистанционно и най-вече операционна система. Бях близо до нервен срив за 3 седмици с андроида. Като ми дотрява пак андроид връзвам с телефона или купувам тв-бокс за 25 $. Това е.
    С две думи да разбирам,че ако реша да вкарам няколко хилки в тв да купя олед.Иначе може и с по-евтини марки,за да не се нервя,че съм изсипал една торба левчета.

  18. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    422
    #75

    Отговор: OLED Телевизори - съвети и обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    С две думи да разбирам,че ако реша да вкарам няколко хилки в тв да купя олед.Иначе може и с по-евтини марки,за да не се нервя,че съм изсипал една торба левчета.
    да,обаче само ако държиш на качествен образ,иначе е капризна и скъпа все още технология....и отпечатването на образ на екрана....така че до късмет е...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 112 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  2. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе