Резултати от 1 до 3 от общо 3

Избор между 3 модела 40" ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    2
    #1

    Избор между 3 модела 40" ТВ

    Ами сега като дойдат почивните дни и имам повечко време смятам да си взема втори телевизор. 40-42 инча ме устройват перфектно, 3Д технология не искам, т.к. смятам че тези на които е добро 3Д-то (особено в тия инчове) са от 1000лв нагоре, а за момента смятам да дам 600-650лв за тази покупка. Да, знам че за тия пари, такива инчове ще са нисък клас но така или иначе не гледам чак толкова телевизия.


    Имам един въпрос-струва ли си да е СМАРТ ТВ? Има ли някакви големи плюсове, или просто да си цъкам скайп и фейсбук на ТВ-то. Ще гледам главно мачове, ще цъкам плейстейшън, и искам да има опция за слагане на флашка и свързане с ХДМИ кабел, които неща мисля че са стандартни.


    Харесал съм си следните, който разбира или скоро е правил подобна покупка, нека сподели кой е по-добрия избор, или може линк за друг модел.


    1. Самсунг 40" 650лв SAMSUNG UE-40H5030 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria този смятам че това му е плюс: CLEAR MOTION RATE - 100, HYPERREAL ENGINE, MEGA CONTAST Както и т.нар. "футболен режим"


    2. Тошиба 40" смарт 650лв(в МЕТРО) TOSHIBA 40L3433DG :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria този има Смарт, но както казах се чудя дали има смисъл


    3. Филипс 40" 600лв http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-40PFH4309-LED - икономичен вариант, без някакви особени екстри(не че и другите имат нещо кой знае какво)

    - - - - - - - - - -

    Добре филипса отпада, гледам че за 600лв има ТОшиба 42" Смарт...но чувам че са им бавни процесорите, има ли нещо такова?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    38
    #2

    Отговор: Избор между 3 модела 40" ТВ

    Колега, и аз се колебая между Филипса и Самсунга. Някой може ли да помогне, моля?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #3

    Отговор: Избор между 3 модела 40" ТВ

    За парите си, Самсунга има прилична картина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор между 3 модела
    От whitefox във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 16-12-14, 17:33
  2. Избор между 3 модела... ?!
    От startus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 16
    Последно: 16-11-14, 09:49
  3. Избор между два модела
    От d_ivanov във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 19-05-14, 16:56
  4. Помощ при избор между два модела
    От ingkunev във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 11-02-13, 16:18
  5. Избор между три модела
    От djmartini във форум Климатици Midea
    Отговори: 27
    Последно: 15-04-10, 13:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе