Страница 307 от 570 ПърваПърва ... 257297305306307308309317357 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,591 до 4,605 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    10
    #4591

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте колеги,

    Търся да закупя 32 инчов телевизор за едната баба Можете ли да ми помогнете с предложения? Бюджета е около 350 лева. В този ценови клас и размер на екрана има всякакви марки/модели и е лек хаос. Дали можете да ме насочите поне в някаква посока. Чувам добри отзиви за TCL, но не знам как стои въпроса в този ценови клас.

    Поздрави!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #4592

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    martop
    TCL - бабата ще се справи ли с андроида ?
    https://www.technomarket.bg/televizo...droid-09182264
    https://www.technopolis.bg/bg/Televi...0F-LED/p/17062
    https://www.technomarket.bg/televizo...ed-tv-09174912
    Колкото по възрастни..толкова по-трудно се оправят с менюта и настройки..

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    10
    #4593

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Ами ще се справи, надявам се - ако не ще си звъним по вайбър с камерите и така :D Иначе гледах същите модели от TCL & LG, а от HiSense видях един малко по-скъп https://www.technopolis.bg/bg/Televi...0F-LED/p/17064
    Четох някакви коментари в амазон за него, че звука не е добър. Наистина не ме интересува дали е смарт или не, просто държа на хубава картина и силен звук до колкото е възможно.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #4594

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте колеги замислил съм смяна на стария 55 инчов LG какво бихте предложили 65 инча до 2500 лева бях запланувал да купя Oled LG 65 но чакам дете и неми се дават 4000 лева!Ще се ползва предимно за Филми и ТВ харесвам LG бих пробвал нещо на Sony!

  6. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #4595

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Прав си.И на мен не ми се дваха 4к и затова дадох 3*и малко.И аз бих пробвал нещо на SONY ама като не ми се дават 4 как да дам 4,5...или повече.
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...lb-p586373955/

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #4596

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Доста добра цена как седят нещата с гаранцията и доставка от сайта?някой поръчвал ли е скоро тв от тук?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #4597

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)


  10. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #4598

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от toto_vd Виж публикацията
    Доста добра цена как седят нещата с гаранцията и доставка от сайта?някой поръчвал ли е скоро тв от тук?
    Ако питаш за ED имам 14 продукта,вкл. 2бр. 65'' тв-ри.Последният е OLED-а от линка преди седмица.Няма проблеми.
    Имаш 15 минути тест,а ако почерпиш куриера може и по дълго,зависи от дължината на кафето .Но 15-на минути са достатъчни.

    п.с. Все пак към цената трябва да прибавиш 90 лв. доставка за 65''
    Този пост е редактиран от inches9; 13-11-20 в 11:14.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #4599
    Тези цени са до края на деня така намалени или са ниски по принцип?!Четох ревюта на повечето тв Найстина са добри кой бихте ме посъветвали да закупя!?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Ако питаш за ED имам 14 продукта,вкл. 2бр. 65'' тв-ри.Последният е OLED-а от линка преди седмица.Няма проблеми.
    Имаш 15 минути тест,а ако почерпиш куриера може и по дълго,зависи от дължината на кафето .Но 15-на минути са достатъчни.

    п.с. Все пак към цената трябва да прибавиш 90 лв. доставка за 65''
    Притеснява ме гаранцията как става ако се случи нещо а цената от 100 лева. Не е проблем нови не разпечатвани ли са продуктите ?Колко дни ше отнеме доставката?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    62
    #4600

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от toto_vd Виж публикацията
    Притеснява ме гаранцията как става ако се случи нещо а цената от 100 лева. Не е проблем нови не разпечатвани ли са продуктите ?Колко дни ше отнеме доставката?
    Гаранцията е в гаранционите сервизи в Бг.LG .bg не знам дали всъщност не са унгарския клон.Мисля ,че тв-те имат Европейска гаранция,но ако се интересуваш за по-сигурно питай на телефона им.
    Ако има проблеми ED го вземат за тяхна сметка до сервиза в Будапеща.Tова е според тях.
    То такъв тв-р аз не знам как се кара и до съседния град,ако те оставят сам да го мъкнеш..
    Аз по принцип за такива работи не мисля.
    Продуктите са неразпечатани и си стоят с лепенките.Не ровя в сервизни менюта за проверка.
    Доставката до 10 дни,по-често 5-6 работни.При получаването му сложихме стойката ,поставихме го на местото и пуснах флашката с 5 мин. клип за проба на нов OLED.Не виждам къде ми е запазен линка,колегите ще помогнат,ако не го знаеш.Общо 15-на минути.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #4601
    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Прав си.И на мен не ми се дваха 4к и затова дадох 3*и малко.И аз бих пробвал нещо на SONY ама като не ми се дават 4 как да дам 4,5...или повече.
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...lb-p586373955/
    Колега тази цена от 3200 постоянна ли е или сега е намалена за черния петък щото мисля до края на месеца да се напъна и да го закупя?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #4602

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Не е постоянна,но често е на ''промоция''.Принципа е да те карат да бързаш.
    Цените се влияят и от бройките и др. неща.За ноември вероятно пак ще го има,за коледа не се знае,пролета може и да падне.

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #4603

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте.
    Съвет за 65 инча за гледане от 2.30-2.50 метра. В момента съм с един 10 годишен 46 инча Самсунг, който и сега ми дава не лоша картина като си пусна блурей от лаптопа. Искам да мога да пускам HDR BDRemux филми през външен хард понеже лаптопа вече няма да може да плейва подобно съдържание през hdmi. Вграденият плеър да е също и с DTS поддръжка. Примерно филм с подобни характеристики:
    Видео: 3840х2160p (16:9), 23,976 fps, MPEG-H HEVC (x265), High@L5.1 ~ 44923 kbps, 0.226 bit/pixel, HDR10
    Аудио: 48 kHz/24-bit, DTS-HD MA 5.1
    Бюджет 1500 лв. Предпочитам по-известните марки като Сони, ЛГ, Панасоник, Филипс... Парите не са много, но не искам големи херци, само филми гледам. Имам и IP кабелна от Виваком, но нямам претенции за нея. Каквато и да е hdr яркостта при филмите съм сигурен, че ще е по-добра от яркостта на сегашния ми le46d550. Впрочем вечер намалявам яркостта, щото ми вади очите. Също гледам, че някои телевизори се продават с дистанционно с по 5 копчета които не понасям.
    Бях се спрял на Самсунг ue65tu8072 https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...72-p548133483/ но предвид орязания плеър и до колкото виждам малкото дистанционно, явно не е вариант.
    Нямам голям зор за смяна, но ако ми хареса нещо бих купил.
    Благодаря.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #4604

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    В момента гледам че Hisense 65U8QF, към който се бях насочил и Samsung Q70T са на една цена в момента в Edigital и имам няколко въпроса.
    На Хайсенса забелязах че на HDMi пише че е на 60хз при 4к. Така не се ли обезмисля това да взимам 120гз панел като основното за което ще ми е от ползва това 120хз е при новия Xbox ?
    Играя само фифа на конзолата, като излезне ли новия Xbox най-вероятно го взимам. При самсунг не пише нищо на HDMI входовете, но гледам че на 4тия е нарисуван джойстик. В описанието май някъде срещнах че има един HDMI 2,1 порт като най-вероятно е този.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #4605
    Цитат Първоначално публикувано от sunrise Виж публикацията
    Гаранцията е в гаранционите сервизи в Бг.LG .bg не знам дали всъщност не са унгарския клон.Мисля ,че тв-те имат Европейска гаранция,но ако се интересуваш за по-сигурно питай на телефона им.
    Ако има проблеми ED го вземат за тяхна сметка до сервиза в Будапеща.Tова е според тях.
    То такъв тв-р аз не знам как се кара и до съседния град,ако те оставят сам да го мъкнеш..
    Аз по принцип за такива работи не мисля.
    Продуктите са неразпечатани и си стоят с лепенките.Не ровя в сервизни менюта за проверка.
    Доставката до 10 дни,по-често 5-6 работни.При получаването му сложихме стойката ,поставихме го на местото и пуснах флашката с 5 мин. клип за проба на нов OLED.Не виждам къде ми е запазен линка,колегите ще помогнат,ако не го знаеш.Общо 15-на минути.
    Може ли линк към видеото с теста на оглед тв?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе