Страница 312 от 567 ПърваПърва ... 262302310311312313314322362 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,666 до 4,680 от общо 8496

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #4666
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Притеснява ме само че BX няма DTS сигнал щото гледам много филми на редийвър 7.2 свалени от торенти!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #4667

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    И аз мисля да ъпгрейтна към 65 , BX за 3000лв е добра цена . Според вас заслужавали си разликата от 1200-1400 лв за CX? Като гледам сравнението в Rtings ,от към качество на картината не съм убеден ,че си заслужа тази разлика в парите ,вие какво мислите ? Има ли по-добър олед до към 4000лв ? По принцип много съм свикнал с Philips , а Sony ми идват леко скъпи .

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #4668

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Смених 10+г. 40" Тошиба с Panasonic TX-50HX830E 1199лв. и промоция след регистрация 5г. гаранция. Регистриран е вече. Много прилична картина дори и на СД и ФХД. Много се чудих за 1999лв. Олед 55" В9 или Филипс (не запомних модела). Но не съм готов психологически все още да похарча над 1200-1300лв. за ТВ.
    Сега ми трябват прилични настройки за картината от СТБ и от HTPC през ресийвъра. Някой да помага. Възникна и друг проблем - HTPC то ми и то вече поостаря и се оказа, че видеото не поддържа 4К резолюция на 60Hz, а само на 30. И даже накъсва на 4К съдържание. Сега трябва и за него пари да се харчат. Има едни симпатични модели на Beelink с новите CPU АMD, SSD 256GB и HDD 1TB и лицензиран Windows 10. Но гонят цена и най-вероятно ще се прежаля на Андроид модел. GT-King Pro с двойна ОС - Андроид и СоreElec на карта - може да си пускаш, с която искаш. Кофти ми е само, че не могат да се вържат нормални Сата ХДД без външна кутия или преходник, защото в старото НТРС е почти нов диска, че скоро го сменях. А и трябва да чета за Коди, добавки за субтитри и торенти, настройки за мрежа и връзка с мой FTP сървър. Под Уиндоус ми е елементарно.
    Този пост е редактиран от VanDan; 21-11-20 в 13:40.

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    5
    #4669

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте колеги! Бих искал съвет дали си заслужава покупката на Самсунг 65RU7302? Ще се ползва предимно за гледане на кабелна. Сега е на цена от 1300лв. Дали има нещо по- добро за тази сума и размер?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #4670

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте колеги днес ми пристигна LG Oled 65BX от Емаг да питам как седят нещата с гаранцията щото в кашона нямаше нищо!?Електрона ли е и трябва ли да си я сваля ? Пусках филми от външен хард и повечето нямаха звук заради DTS сигнала и е много дразнещи?Какво бихте ме посъветвали трябва ли да конвертирам филмите за звук!?

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #4671

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Гаранцията ти е в профила на емаг.
    Моделът няма dts поддръжка. Аз за това държа да има задължително dts, че не ми се занимава с преформатиране... Ако имаш нов лаптоп или настолен с добро видео ще можеш да си пускаш филми през hdmi и ще ти върви всичко.
    SmartSelect_20201126-180528_Opera.jpg

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #4672

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    toto_vd
    Андроид бокс е по-доброто решение поне за мен.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    428
    #4673

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Гледам, че няма масово ползване на hdmi 2.1, това не е ли задължително ако искам да се възползвам от максимално качество на картината? Иначе и бокс с Уиндоус бих взел от сорта на intel nuc.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #4674

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Засега 2.1 може да го ползваш (и да се възползваш от "екстрите", които предлага) единствено при връзка с конола от новото поколение (ПС5, ХсХ) или някоя нова топ модел видеокарта (май) .

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #4675

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Aми от едно време - за уморяване при дълго гледане. А и този ми до даваха като за 120Hz 43TU7092
    Иначе за футбол - да е добре за гледане, ако се наложи, не че е фен.
    Но щом на моя гледам без ядове, дето е на 4+ г. модел, то сегашните едва ли имат осеаземи лагове в тая насока (и бюджет).
    Това не го разбрах?
    Други идеи за 43"?
    След 50" каква е крачката? 60-65" (до 1500 бюджет) или HD проектор (не знам ТВ удачно ли е да се гледа с него). т.е. да махна LCD-то. Повече съм киноман и сериали...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    146
    #4676

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Здравейте,

    помещението е спалня. Вариантите са Три , цената им е сходна.
    Човека иска Смарт - да гледа YouTube (евентуално...

    LG 55UN71003
    Samsung UE-50TU7092
    Philips 50PUS7555/12

    Благодаря!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    177
    #4677

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    @hristoslav2

    извиянвам се, ако вече е писано някъде, но имам въпрос относно OLED дисплей на лаптоп. Dell предлагат в XPS серията си и този тип дисплей. Тъй като очаквах да има негативни мнения от прогарянето на дисплея, учудващо не попаднах на такива. Дори някъде прочетох, че влаганите дисплеи са устойчиви на прогаряне и са устойчиви на статични картини. Въпросът ми е, дали последното е вярно или просто много са малко време са на пазара? Интересува ме само Dell и HP, знам че има тайвански и китайски лаптопи с OLED, но те не ме интересуват.
    Благодаря предварително.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #4678

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Не съм се интересувал в подробности до момента.
    Разбирам, че това са AM-OLED RGB панели на Samsung
    https://www.panelook.com/modelsearch...ht_readable=-1
    Вероятно има инсталирани системи за защита, но ако нарушаваш правилата за ползване, има вероятност, да се получи прогаряне при дълго държане на статични изображения.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    177
    #4679

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор (инфо в първите постове)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Не съм се интересувал в подробности до момента.
    Разбирам, че това са AM-OLED RGB панели на Samsung
    https://www.panelook.com/modelsearch...ht_readable=-1
    Вероятно има инсталирани системи за защита, но ако нарушаваш правилата за ползване, има вероятност, да се получи прогаряне при дълго държане на статични изображения.
    Благодаря все пак.

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    6
    #4680
    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    toto_vd
    Андроид бокс е по-доброто решение поне за мен.

    Не по-доброто,а най-доброто.
    И сега се чудя какво да избера м/у 40" и 50" и цена до 1000лв.
    Не робувам на марка,а на качествена картина,а липсата на смарт е за предпочитане.Ако някой споделя моите изисквания нека да предложи решение на тази дилема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 15:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе