Страница 207 от 568 ПърваПърва ... 157197205206207208209217257 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,091 до 3,105 от общо 8517
Like Tree2127Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    31
    #3091

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    "но после като ви пуснат 4К канали да не се оплаквате че имате само звук..."

    Ха-ха-ха браво


    .... аз тревата я оставям на патките да я пасат
    Този пост е редактиран от mustasi; 26-11-18 в 09:37.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #3092

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    и аз исках bugatti даже отидох да го взема
    но като го тествах останах много разочарован
    изобщо не ви го препоръчвам много е зле...
    то може и да е хубава кола но за нашите пътища...

    абе по-добре си вземете Dacia

  4. Junior Member Аватара на Leo Rojas
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    66
    #3093

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu Виж публикацията
    и аз исках bugatti даже отидох да го взема
    но като го тествах останах много разочарован
    изобщо не ви го препоръчвам много е зле...
    то може и да е хубава кола но за нашите пътища...

    абе по-добре си вземете Dacia
    и Дачия е кола....Холандия е пълна с Дъстър.....ама какви пътища имат...
    иначе докато тук пуснат 4К,ще ходим със сребърни костюми....на астронавти....

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    5
    #3094
    Колеги, в момента има ОЛЕД на ЛГС8 55" или 65" инча на разсрочено плащане без оскъпяване.
    Жената на 90 процента съм я обработи че ни трябва нов по_голям телевизор. Имам ЛЕД ЛГ 47" от 6години и не е мръднал, за това искам отново да е ЛГ, но този път искам да е ОЛЕД.
    Какви съвети ще ми дадете когато съм на место в магазина.
    Това което знам е определената склонност на оледа да отпечатва изображения върху матрицата.
    Така че каквато и да е помощ ще мие от полза.
    Задължително ли е да пробвам телевизора в магазина и как?
    Ако ми откажат проба?
    Поздрави

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    19
    #3095

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    здравейте , спрял съм се на 3 телевизора и мого им се чудя - първия Самсунг с огънат екран 49nu7372 , втория панасоник 49FX700 E и третия LG 49uk7550mla. Всички ми допаднаха и им се чудя . Дайте някакво мнение , благодаря предварително !!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #3096

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    tenatais, рано е да се каже, но ако следваш правилата не би трябвало да имаш проблеми с ЛГто и прогарянето. Отделно имаш и и настройка за цялостно чистене на екрана (отделно от нормалното чистене), така че не бери грижа. Тези телевизори са и с 5 години гаранция и знаеш, че 5 години напред си чист. Колкото до тест, не би трябвало да ти откажат. Само ги помоли да вкарат телевизора в домашен режим, преди да му пускаш каквито и да е клипчета. На магазинен режим яркостта му е избичена на макс и няма да ти хареса каквото и да му пуснеш.

    valko, Самсунга не е добър телевизор, поне не като стои до един другите два телевизора, които си споменал. Като картина са много близки, може би Панасоника предава малко по-добре под ъгъл... Но няма dts. А и дистанционното на ЛГто ще ти хареса

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #3097

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте, бихте ли ми помогнали? Решил съм да вземам ТВ. Първо се бях ориентирал към 32", но видях, че 40-43 цените им не са лоши (ще ми се да е около 800-те лв.) и се насочих към следните няколко модела:
    1) Samsung UE-40MU6172 https://www.technomarket.bg/televizo...2uxxh-09154177. Нещо четох за треперене и проблеми при бързи сцени, но не разбирам добре за какво става дума
    2) Samsung UE-43MU6172 https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09155489
    3) LG 43UK6400
    https://techmart.bg/%D0%A2%D0%B5%D0%...%B0%20LG%20SJ2
    4) LG 43UK6100 (тоя е по-евтин) https://techmart.bg/%D0%A2%D0%B5%D0%...%2043LK6100PLB

    Като цяло не държа да 4К, дори да е само Full HD е ОК. Ако трябва да избирам между 4к и full HD, ако втория е примерно с по-добра матрица или друг хардуер, предполагащ по-добра картина, бих предпочел него. ТВ ще се ползва основно за сателитна телевизия и филми, игри няма да се играят. Ще се гледа в кухня от около 2 метра, като може да го местя понякога в по-голямо помещение, където ще се гледа от 3,5 метра, ако това има значение. Извинявайте за дългия пост, ама наистина не мога да преценя. Приемам и други предложения за модели.
    Този пост е редактиран от Dimitar Kostov; 02-12-18 в 12:04.

  10. Junior Member Аватара на Leo Rojas
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    66
    #3098

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от ok'google'muhfakka Виж публикацията
    tenatais, рано е да се каже, но ако следваш правилата не би трябвало да имаш проблеми с ЛГто и прогарянето. Отделно имаш и и настройка за цялостно чистене на екрана (отделно от нормалното чистене), така че не бери грижа. Тези телевизори са и с 5 години гаранция и знаеш, че 5 години напред си чист. Колкото до тест, не би трябвало да ти откажат. Само ги помоли да вкарат телевизора в домашен режим, преди да му пускаш каквито и да е клипчета. На магазинен режим яркостта му е избичена на макс и няма да ти хареса каквото и да му пуснеш.

    valko, Самсунга не е добър телевизор, поне не като стои до един другите два телевизора, които си споменал. Като картина са много близки, може би Панасоника предава малко по-добре под ъгъл... Но няма dts. А и дистанционното на ЛГто ще ти хареса
    прогарянето не се покрива от гаранцията.....аз затова се и отказах от ОЛЕД....

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #3099

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    същата паника от прогаряне имаше и преди с плазмите

    добре да приемем че прогори
    съгласявам се с вас дразнещо е
    но по тази логика не ви ли дразни неравномерната подсветка при LCD телевизорите?

  12. Junior Member Аватара на Leo Rojas
    Тук е от
    Jun 2018
    Мнения
    66
    #3100

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    все някога ще решат проблема с прогарянето(а и не само него)...и тогава следващият ми телевизор ще е ОЛЕД....

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    4
    #3101

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Добра вечер на всички, четящи & списващи!
    Имам следния казус, след като бюджетът ми набъбна с около 200 камъка
    Днес гледах в "бакалията" тези 3 модела и не можах да определя, кой е по-по-най ?!
    Като че ли филипса имаше най-добра картина, но, така или иначе не хлопна мандалото ...
    Реших да се допитам до вас, преди да кихна кинтьите.

    https://www.philips.bg/c-p/50PUS7363...eviewandawards

    https://www.sony.bg/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs/kd-49xf7077/specifications

    https://www.panasonic.com/bg/consume...00e.specs.html

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #3102

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Панасоника и Сонито имат неизмеримо по-добра картина от този Филипс...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #3103

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    А някой за ей тоя кинескоп нещо да каже:
    https://www.technopolis.bg/en/TV/TV-...HD-LED/p/11695

    Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    66
    #3104

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    43ка кинескоп за 800лв?

    Иначе, не мога да кажа много хубави неща за модела... Ярък е, има приличен ъгъп на виждане (поне сравнен със стария 43mu6172), но за сметка на това няма никаква детайлност, няма хубави цветове и менюто му е много бавно. Неандроидските Филипси предават по-добре, всички ЛГ предават по-добре, Sony 40WE660 е по-малък, но предава много по-добре, Panasonic 43FX620 стъпва на малко повече пари, но и той предава значително по-хубаво
    Dimitar Kostov одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #3105

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от ok'google'muhfakka Виж публикацията
    43ка кинескоп за 800лв?

    Иначе, не мога да кажа много хубави неща за модела... Ярък е, има приличен ъгъп на виждане (поне сравнен със стария 43mu6172), но за сметка на това няма никаква детайлност, няма хубави цветове и менюто му е много бавно. Неандроидските Филипси предават по-добре, всички ЛГ предават по-добре, Sony 40WE660 е по-малък, но предава много по-добре, Panasonic 43FX620 стъпва на малко повече пари, но и той предава значително по-хубаво
    Супер, благодаря! Но явно нещо ми убягва в характеристиките на тези телевизори-на хартия тоя самсунг е супер- VA матрица, 10 битова, 30 битови цветове, UHD...LG-тата ми хващат окото, но четох че са с някаква тяхна версия на IPS матрица и не е ОК. Sony-то определено ме заинтригува - само Full HD e, а казваш, че предава по-добре - това значи ли, че има нещо друго, което трябва да се гледа в характеристиките на 1 TV - някакви други хардуерни особености....?

    Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе