Страница 278 от 570 ПърваПърва ... 228268276277278279280288328 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,156 до 4,170 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #4156

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Послушай колегата над мен. След седмица ще си свикнал.

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    233
    #4157

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Мерси колеги, остава


    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  4. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #4158

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Виждам, че те убедиха... но и аз да потвърдя, че от това разстояние бих гледал и 75".
    cable и style34 харесват това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    101
    #4159

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Вие само HD канали и филми ли гледате? Аз все още гледам и някои SD канали и при дистанция между 2,5 и 3,5 вкъщи все още не смея и 55 инча да си взема. Гледал съм SD канали на 75 инча и минималната дистация, от която не ме дразнеше ниската резолюция беше около 5м. Другото нещо, което много ме дразнеше, беше, че често хората са в много близък план и някак си ми е неестествено и дразнещо да гледма лице с размери примерно 70х100 см на 2 метра пред мен.
    Може би се свиква и с това, но засега съм пас...

    Sent from my SM-N970F using Tapatalk

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #4160

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    55 инча е идеалния размер за мен, нагоре вече ми идва в повечко особено при тези дистанции, които ги дават по таблиците и всички тук се водят по тях.

  7. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    427
    #4161

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Гледам 43 инча от 1,9 м и ми е отлично, особенно за SD, 4К може и от метър, а по-големият 55 инча ми е в хола за гости и се гледа от 3-4 метра.. Пак е ок... Тия с дистанциите от сайтовете са пълни идиоти.. Все едно да седна едно време в кино Сердика и да гледам STAR WARS от първия ред на огромния екран.. И да си въртя главата като котка гледаща тенис...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #4162

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз телевизора го ползвам основно за филми и от време на време игри... Като със сигурност няма да седна да гледам SD телевизия от 2 м. Пускал съм и PS2 просто ей така за проба, ами не става... затова имам стара Toshiba CCFL LCD 40", която се справя доста добре с PS2 сигнал през компонентен кабел.

  10. MGM
    MGM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    21
    #4163

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте
    Трябва ми спешна препоръка относно 65 инчов телевизор , до 2500 лева . Ще се гледа предимно спорт и филми от компютъра /без игри/ . Предпочитам да е с VA матрица и да се вижда добре на светло.Уловката е , че трябва да е от Техномаркет , понеже получих ваучер за там от застрахователя на предния. Ако някого го интересува предния беше SONY , затова май не ми се иска пак тази марка Благодаря предварително !

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #4164

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от MGM Виж публикацията
    Здравейте
    Трябва ми спешна препоръка относно 65 инчов телевизор , до 2500 лева . Ще се гледа предимно спорт и филми от компютъра /без игри/ . Предпочитам да е с VA матрица и да се вижда добре на светло.Уловката е , че трябва да е от Техномаркет , понеже получих ваучер за там от застрахователя на предния. Ако някого го интересува предния беше SONY , затова май не ми се иска пак тази марка Благодаря предварително !
    https://www.technomarket.bg/televizo...d-led-09172770
    Това е най-доброто за тези пари, ако има наличност.
    https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09171537
    Друга МНОГО по-лоша алтернатива е това.

  12. MGM
    MGM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    21
    #4165

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от kajos Виж публикацията
    https://www.technomarket.bg/televizo...d-led-09172770
    Това е най-доброто за тези пари, ако има наличност.
    https://www.technomarket.bg/televizo...rt-tv-09171537
    Друга МНОГО по-лоша алтернатива е това.
    Защо трябва пак да е Sony... горя му матрицата 2 пъти ...първият на 2 години и 3 месеца , вторият на 3 години - добре , че бях платил тая допълнителна застраховка --- дадоха поне половината пари , от цената като нов . От 3100 лева дадоха ваучер за 1700 ...пак добре , иначе в кофата ......

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от MGM Виж публикацията
    Защо трябва пак да е Sony... горя му матрицата 2 пъти ...първият на 2 години и 3 месеца , вторият на 3 години - добре , че бях платил тая допълнителна застраховка --- дадоха поне половината пари , от цената като нов . От 3100 лева дадоха ваучер за 1700 ...пак добре , иначе в кофата ......
    Иначе бях страшно доволен от картината ...но половин година кажи-речи стоях без телевизор - беше по сервизи .....

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #4166

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от MGM Виж публикацията
    Защо трябва пак да е Sony... горя му матрицата 2 пъти ...първият на 2 години и 3 месеца , вторият на 3 години - добре , че бях платил тая допълнителна застраховка --- дадоха поне половината пари , от цената като нов . От 3100 лева дадоха ваучер за 1700 ...пак добре , иначе в кофата ......
    .
    Не си мисли че другите марки нямат дефектни бройки. Просто си уцелил дефектна бройка.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #4167

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз съм имал три различни /в момента един/ модела на Сони и с никой не съм имал технически проблем /освен бъгове с андроида/.
    Преди да мина за основен тв на LG OLED имах Sony49XE9005 и бях много доволен към момента го ползва приятел, на който го продадох и той също е много доволен. Самсунг е другата алтернатива в техномаркет /щом трябва да е от там/ с VA матрица, но за мен качеството на картината /лично мнение/ и самите технически характеристики са доста по-зле от Сонито.
    Ако аз трябваше да купя телевизор от техномаркет за твоя бюджет,основно за гледане на филми и спорт /без прекомерна употреба!!!/ избора ми опредено щеше да е това https://www.technomarket.bg/televizo...ed-tv-09175797
    Долните линкове са ревюта на моделите /друго за цена около 2500 лева в техномаркет на сайта не видях, освен LG SM8600, но е ips матрица и за това не ти го предлагам/.
    https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x950g

    https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ru8000

    https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/sm8600


    Този пост е редактиран от kajos; 09-06-20 в 22:34.

  16. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #4168

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Не бих се замислял и бих взел 65xg95 , няма тв в този ценови диапазон който да се представя по-добре. А до това дали ще се счупи... няма каранция за която и да е от марките , така че доплащаш си гаранция пак и си свиркаш .

    А до колегите по-горе , не знам какво гледате и какви са тия глави по 2 метра но тези , които изказахме мнение за размера на телевизора имаме някакъв практически опит с такива , тоест вашето мнение не е определящо .

  17. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    427
    #4169

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Сидеров Виж публикацията
    Не бих се замислял и бих взел 65xg95 , няма тв в този ценови диапазон който да се представя по-добре. А до това дали ще се счупи... няма каранция за която и да е от марките , така че доплащаш си гаранция пак и си свиркаш .

    А до колегите по-горе , не знам какво гледате и какви са тия глави по 2 метра но тези , които изказахме мнение за размера на телевизора имаме някакъв практически опит с такива , тоест вашето мнение не е определящо .
    Ами нали затова е форум, за да има РАЗЛИЧНИ мнения... Иначе щеше да е БЛОГ..

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

  18. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #4170
    Цитат Първоначално публикувано от coverstar Виж публикацията
    Ами нали затова е форум, за да има РАЗЛИЧНИ мнения... Иначе щеше да е БЛОГ..

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    Мнение без наблюдение е предположение .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе