Резултати от 1 до 5 от общо 5

LG 50LF652V сам спира

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #1

    LG 50LF652V сам спира

    Здравейте, още пресен-пресен и си показа рогцата. Не че съм очаквал, че купувам нещо качествено, но все пак мисля че е рано за нов. Софта е последния, който си свали сам преди 2-3 седмици. Таймери не са нагласяни.
    Значи, телевизора както си работи в тежим ТВ ( през HDMI) и спира. Направи го 2 пъти в рамките на 2 дни. Подозирам прегряване, в стаята е 29-30С. Отзад над буксите явно е захранването, защото там е най-топло, ще го мерна с IR термометъра, но "на ръка" е над 50С. Не че са много за електронен компонент, но ако нещо нагрява индиректно ламарината, може и да е над 80С, което вече си е проблем. Какво мислите?

    Имам един начин за тест дали е прегряване, но ще изчакам първо да чуя мнения.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #2

    Отговор: LG 50LF652V сам спира

    Чудничко - я включи климатика и тествай така няколко дни.

    да не си го наврял в някоя ниша?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #3

    Отговор: LG 50LF652V сам спира

    Той климатика е включен ( не ме питай защо на 29С). Определено не е наврян много телевизора. Тия дни не съм там, но другата седмица ще имам повече наблюдения.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #4

    Отговор: LG 50LF652V сам спира

    Срамота, оказа се от някакъв еко режим - който по дефолт го гаси след 4ч. бездействие. И понеже телевизора се гледа през STB, се случва да не се пипа дистанционното дълго. И ето ти проблем, само се чудя как не съм видял съобщението преди да спре ( то толкова и го гледам).

    Viva la LG

  6. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #5

    Отговор: LG 50LF652V сам спира

    АХАХАХАХАХАХ

    Този ЕКО режим го има в почти всички (да не кажа във всички) телевизори. Аз го използвам на всички в нас и да след 4 часа се гаси сам. 1 мин. преди да се изгаси се показва известие на екрана (при всеки телевизор е различно известиеото).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на 50 инчов ТВ - lg-50lf652v
    От evilzet във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 04-12-15, 15:58
  2. USB-то спира да работи
    От nikolin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 08-10-11, 15:10
  3. MAC-a не спира да ми говори!!!
    От svetlik във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 13-04-07, 11:49
  4. Спира ли ви тока?
    От hard във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 17
    Последно: 30-10-06, 11:09
  5. Как се спира CHKDSK?
    От Sagitarius във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 25-04-04, 19:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе