Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By nightwish

Избор на 32 инчов ТВ - без екстри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    16
    #1

    Избор на 32 инчов ТВ - без екстри

    Здравейте на всички,

    търся си 32 инчов телевизор и бих искал да споделите Вашите мнения. Смятам, че критериите ми са леки.

    Критериите са:
    * да е с хубава и качествена картина - ще се гледа само и единствено телевизия
    * държа 90% да е 32 инача. Сега 10% ако има наистина нещо което си заслужава, в което за тези пари много се съмнявам - ОК, но да е MAX 40 инча.
    * да няма никакви екстри (3Д, интернет, скайп и т.н. не ме интересуват)


    Не робувам на марки и модели. Въпросът е да си заслужава. Бюджет около 600 лв.
    ponyasd одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Избор на 32 инчов ТВ - без екстри

    Цитат Първоначално публикувано от nightwish Виж публикацията
    Здравейте на всички,

    търся си 32 инчов телевизор и бих искал да споделите Вашите мнения. Смятам, че критериите ми са леки.

    Критериите са:
    * да е с хубава и качествена картина - ще се гледа само и единствено телевизия
    * държа 90% да е 32 инача. Сега 10% ако има наистина нещо което си заслужава, в което за тези пари много се съмнявам - ОК, но да е MAX 40 инча.
    * да няма никакви екстри (3Д, интернет, скайп и т.н. не ме интересуват)


    Не робувам на марки и модели. Въпросът е да си заслужава. Бюджет около 600 лв.
    .: Деком :: LCD телевизор Sony KDL-32R500C Black :.
    LED телевизор Sharp LC-32CHE5111E - Телевизорът Sharp Aquos LC-32CHE5111E от новата серия на Японския лидер и производител Sharp е модел с голям набор от функции на атрактивна цена, но без компромис по отношение на звук и качество на картината. Вград

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #3

    Отговор: Избор на 32 инчов ТВ - без екстри

    В интерсервиз Узунов имаше 32-ка на 629 лева,седма серия ,по-малкия брат на този ,абсолютно същите характеристики ,аз си я поръчах,и след няколко часа един човек ми се обади и ми каза ,че точно тоя модел е изчерпан преди малко,и дали искам някой друг.Аз им казах че не искам никакъв друг,а точно този,и ако трябва ще чакам да го получат,Човека ми каза че нещо нямали или не знам си аккво,не очаквали...нещо от този род,и аз се отказах.
    После си намерих 32lf650 на LG за 600 лева,но се оказа че и той бил изчерпан и сега цената му е 740.И него отказах и накрая нищо не си купих,щото нищо друго не ми хареса.Е....хареса ми една 32-ка на Samsung,но струваше 946 лева и се отказах.

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #4

    Отговор: Избор на 32 инчов ТВ - без екстри

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    В интерсервиз Узунов имаше 32-ка на 629 лева,седма серия ,по-малкия брат на този ,абсолютно същите характеристики ,аз си я поръчах,и след няколко часа един човек ми се обади и ми каза ,че точно тоя модел е изчерпан преди малко,и дали искам някой друг.Аз им казах че не искам никакъв друг,а точно този,и ако трябва ще чакам да го получат,Човека ми каза че нещо нямали или не знам си аккво,не очаквали...нещо от този род,и аз се отказах.
    После си намерих 32lf650 на LG за 600 лева,но се оказа че и той бил изчерпан и сега цената му е 740.И него отказах и накрая нищо не си купих,щото нищо друго не ми хареса.Е....хареса ми една 32-ка на Samsung,но струваше 946 лева и се отказах.
    Виж Сонито от горния ми пост...никак не е зле за парите си.....

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #5

    Отговор: Избор на 32 инчов ТВ - без екстри

    Аз го разгледах Сонито,но 650 лева за резолюция 1366x768 не ми се дават.

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #6

    Отговор: Избор на 32 инчов ТВ - без екстри

    Е...то ,тогава не останаха много възможности за този бюджет.....освен корейските пръчкотояги.....

    Виж и това:https://www.technomarket.bg/products...hiba-40l2434dg
    Този пост е редактиран от iveto; 17-12-15 в 14:33.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на 50 инчов ТВ - lg-50lf652v
    От evilzet във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 04-12-15, 15:58
  2. Отговори: 54
    Последно: 29-03-14, 10:19
  3. Избор на 42-46 инчов ТВ
    От past_00 във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-11-12, 20:35
  4. Избор на 42-46 инчов ТВ
    От past_00 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 19-11-12, 14:16
  5. Избор и препоръки на 32" телевизор с всички екстри
    От Bojidar_Iliev във форум Телевизори
    Отговори: 28
    Последно: 09-11-12, 08:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе