Резултати от 1 до 2 от общо 2

Избор на 22 -24 инчов телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    4
    #1

    Избор на 22 -24 инчов телевизор

    Здравейте ! Искам да си закупя 22 - 24 инчов телевизор, но така и не можах да си избера. Видях, че във форума е обсъждана тази тема, но така и не беше препоръчан конкретен модел. Не търся нещо кой знае какво (смарт не ми трябва), като изискване ми е dvb-c с cam модул и ips. Гледах по магазините и в този ценови диапазон ( до 350лв) повечето е монитор + телевезор. Ако може да ми препоръчате някой конкретен модел. Бях си харесал 24" T24D390EW Series 3 LED Full HD TV & PC Monitor - Samsung UK този, защото има flecker free, но така и не можах да го намеря по магазините. Ще се радвам, ако някой ми помогне, благодаря предварително и замного години

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    64
    #2

    Отговор: Избор на 22 -24 инчов телевизор

    Здравейте, включвам се в темата на колегата, защото днес ми предложиха това Full HD тънък LED телевизор 22PFH4000/88 | Philips за монитор на компа. Моля за мнение. Идеята е да го ползвам и за Тв с кабелна и Сам модул. В момента ползвам USB Тв тунер към компютъра за тази цел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за избор на 42 инчов телевизор
    От chorlav във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 07-08-15, 15:44
  2. Съвет за избор на 32 инчов телевизор
    От Kiril D. Kurukyuvliev във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 16-04-15, 20:41
  3. Избор на 40 инчов телевизор
    От cheto във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 23-03-15, 22:30
  4. Избор на 40 инчов телевизор.
    От baker във форум Телевизори
    Отговори: 15
    Последно: 04-10-14, 19:32
  5. Помощ при избор на 46 инчов лед телевизор
    От kocetoeh във форум Телевизори
    Отговори: 36
    Последно: 17-07-14, 19:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе