Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 110
Like Tree38Одобрявам

Black Friday оферти

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    48
    #76

    Отговор: Black Friday оферти

    При мен дойде към 16:00 от Рапидо. Сега му правя настройките на картината.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    31
    #77

    Отговор: Black Friday оферти

    Цитат Първоначално публикувано от martinlud Виж публикацията
    При мен дойде към 16:00 от Рапидо. Сега му правя настройките на картината.
    Хайде честито.Всичко наред ли е?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    48
    #78

    Отговор: Black Friday оферти

    Засега е нормално. Пробвах няколко ultra hd клипа през флашка. Някои файлове не ги чете, но след малко ще сложа kodi и ще опитам пак. Иначе картината направих. Занимавам се в момента.

  5. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,002
    #79

    Отговор: Black Friday оферти

    Цитат Първоначално публикувано от maxxx Виж публикацията
    Тази вечер към 18,00 ми се обадиха от Спиди че са в село и ми носят поръчката. Чакам две доставки и едната е за телевизора от едигитал. На въпроса в кое село е защото аз съм в град се оказа че ми е объркан нещо адреса за доставката и се е дублирал. Не успя даже да ми каже от кой е доставката за да знам какво да чакам. Сега най-рано в събота ще получа каквото и да дойде
    Като си проверих поръчката и моят адрес беше объркан, такъв който въобще не съм ползвал никога. Обадих се на техен оператор и ми го коригираха...

  6. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #80

    Отговор: Black Friday оферти

    Нищо ново с объркан адрес от емаг,за пореден път,поне 20 сбъркани поръчки имам.Попълнени точни координати и пак пращат в грешно село или град.. И с оператор говоря и той коригира адреса,пощ код и после в пратката пак не посочва населено място и заминава в града на улица подобна на моята.Онзи ден 10 смесители в отделни пратки та от еконт и се чудеха защо не са ги комбинирали.,смешна история..

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #81

    Отговор: Black Friday оферти

    Цитат Първоначално публикувано от antovasilev Виж публикацията
    Нищо ново с объркан адрес от емаг,за пореден път,поне 20 сбъркани поръчки имам.Попълнени точни координати и пак пращат в грешно село или град.. И с оператор говоря и той коригира адреса,пощ код и после в пратката пак не посочва населено място и заминава в града на улица подобна на моята.Онзи ден 10 смесители в отделни пратки та от еконт и се чудеха защо не са ги комбинирали.,смешна история..
    Аз от няколко години пазаря от емага - до сега не съм имал сгрешена или непрестигнала пратка. Предполагам самия ти адрес нещо е по специфичен... Да сега забелязах, че пратките идват раздробени въпреки, че са от една поръчка - но това си е тяхна работа! Нормално е да има забавяне с доставките покрай черния петък и то не толкова заради емага, колкото заради куриерските фирми...

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #82

    Отговор: Black Friday оферти

    Аз също имам няколко поръчки от Емаг - всички са изпратени коректно.
    antovasilev, това с 20-те сгрешени пратки без да се обиждаш звучи... несериозно.
    Колко поръчки имаш??? 2000 ли че са ти сгрешили адреса на 20.
    Shmi одобрява това.

  10. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #83

    Отговор: Black Friday оферти

    Е не чак толкоз, но около поне 40,но и те си казаха по телефона, че пощенския код на населеното място не излиза в тяхната система при поръчка.Проблема съм го решил с адреса вече.А и съм доволен от доставката в повечето случай два, три дена максимално,дори сега от черния петък.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    25
    #84

    Отговор: Black Friday оферти

    Моя телeвизор e от е маг, чаках цяла седмица,естествено беше объркан адреса,даже прескочих до куриера,че още два дена щях да чакам.
    Този пост е редактиран от Proikov; 03-12-16 в 21:04.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    43
    #85

    Отговор: Black Friday оферти

    При мен 4 продукта в отделни поръчки си пристигнаха без проблеми в различни дни. От емаг как могат да ви объркат адреса? Нали вие си го попълвате? Едва ли на ръка ги преписват, че да ги сбъркат. Да не би грешката да става при куриера?
    kod и ivodivo харесват това.

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #86

    Отговор: Black Friday оферти

    Цитат Първоначално публикувано от daywalker12 Виж публикацията
    При мен 4 продукта в отделни поръчки си пристигнаха без проблеми в различни дни. От емаг как могат да ви объркат адреса? Нали вие си го попълвате? Едва ли на ръка ги преписват, че да ги сбъркат. Да не би грешката да става при куриера?
    А де? То близо до акъла - ако си въвел адреса правилно - няма как да е в емаг проблема а по скоро в спедиторите... Наслушах се на упреци към емаг а не и срещу куриерските фирми, където евентуално би бил проблема. Ако продукта който очакваш е объркан - тогава да виниш търговеца ама за сбъркан адрес е нелогично!

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #87

    Отговор: Black Friday оферти

    E той куриера пък още по-малко има касателство към адреса. Да не го попълва случайно той?!

  16. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #88

    Отговор: Black Friday оферти

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    E той куриера пък още по-малко има касателство към адреса. Да не го попълва случайно той?!
    За съжаление куриерите също грешат. Познат живее във "**********" на ул. Юрдан Тодоров. Носят му стока на ул. Петко Ю. Тодоров, която се намира между лятно Тракия и стадион Спартак. Казват му на адреса сме, но и той е на адреса, но те не са при него. Това се повтаря в рамките на 10-15 дена. Лошото е че куриерите за съответните райони са други и докато получиш стоката си минава 3-4 дена. Особено ако се случи в четвъртък или петък няма шанс да получиш каквото и да е преди вторник.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #89

    Отговор: Black Friday оферти

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    E той куриера пък още по-малко има касателство към адреса. Да не го попълва случайно той?!
    Не, но това не му пречи да бърка и да се скатава...
    Поръчах си билет от Евентим. Така се падна, че трябваше да пристигне във вторника, след Черния петък. Когато куриерите са свръхнатоварени.
    Получих си СМС-а от Спиди да го очаквам между 10 и 18 часа.
    В 2 часа получих нов СМС - пратката беше доставена, не бяхте на адреса... Пълен булшит - звъня, свързват ме с куриера - той - ама... тя в колегата е попаднала, той е объркал адреса и е бил от другата страна на улицата и не ви е намерил, ей сега ще я донеса аз
    Пълни глупости - ако мине... да спестим малко работа в натоварения ден. Ясно е, че никой не се е опитвал да я доставя.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #90

    Отговор: Black Friday оферти

    аз също имах да получавам пратка от петъка, при това обемиста, още в понеделник се обадиха дали съм на адрес, но не бях, така че вторник сутринта ми я донесоха

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 8 ПърваПърва ... 45678 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Black Friday 2015 в GearBest
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 32
    Последно: 17-12-15, 16:35
  2. Съвет за дограма (оферти)
    От Globe във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 16
    Последно: 16-03-13, 10:21
  3. Оферти за монтаж на Midea
    От tinata във форум Климатици Midea
    Отговори: 13
    Последно: 25-03-08, 13:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе