Резултати от 1 до 2 от общо 2

Избор на телевизор 4К , МОЛЯ помогнете - SONY или SAMSUNG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    2
    #1

    Избор на телевизор 4К , МОЛЯ помогнете - SONY или SAMSUNG

    Здравейте, от няколко дена оглеждам, като луд няколко телевизора и не мога и не мога да избера, реейки се между единия или другия, Моля помогнете, ще съм благодарен и ще почерпя...става въпрос за телевизори SONY 43X8307 от миналата година, за който знам, че е 100 херцов и 43XD8305 от тази. Разликата в цената не е малка, но има и разлика в дълбочината и яркостта и цвета, заради новата матрица, предполагам. И телевизор SAMSUNG 40KU6472 и 43 KS7002, който се вижда доста ярко и красиво. Знам, че Сонито на цифровата телевизия ще се вижда по добре от Самсунга, но пък на ХД филми и 4К , Самсунга ще е едни гърди напред, Искам да питам дали със Сонито ще имам някакви повече проблеми във връзка с гледането на филми, субтитри и звук петканален...да мога да си увеличавам субтитрите, като изтегля даден плеар, но да не губя част оъ каналите при звука или нещо такова, Нямам си и представа дали при Самсунга ще е по добре и кой от двата модела е по удачен, като цена, картина и качество, и издръжливост и безпроблемна експлоатация. Ако за в момента на стойност около 1500 лева има нещо, което си заслужава наистина, дори и да не е от тук изброените ще се радвам да споделите, и да споделите мнение за изброените по горе телевизори, че започнах вече да се замислям дали ми е нужен 4К въобще, но май да...така и така ще вземам телевизор, поне да е 4К и да е реален 100 херцов. Благодаря ви предварително

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2

    Отговор: Избор на телевизор 4К , МОЛЯ помогнете - SONY или SAMSUNG

    Аз доколкото се сещам няма 43" от KS7002 серията , а от другите трябва да решиш кое ти е по-важно - HDR поддръжката (и евентуално по-дългата софтуерна поддръжка) на XD83 серията или цената на стария Х83

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на телевизор: SONY KDL-42W805B или SAMSUNG UE-40H6670
    От perfekt във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 03-04-15, 00:31
  2. Моля помогнете при избор на LED TV!!!
    От k1r40 във форум Телевизори
    Отговори: 29
    Последно: 22-12-13, 00:46
  3. Отговори: 24
    Последно: 20-09-12, 19:46
  4. Samsung UE40D600 - лоша картина, помогнете ми! Моля ви се!
    От parvanov2008 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 30-12-11, 19:51
  5. Отговори: 16
    Последно: 30-08-11, 14:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе