Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем от транспортиране

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    47
    #1

    Проблем от транспортиране

    Здравейте.Имам един проблем-тв 40" лед, ми се наложи да го транспортирам на 160 км с колата.Телевизора работеше перфектно до момента но като го включих след като го докарах половината екран беше по-тъмен другата половина нормален.Не мога да си обясня-беше легнал в колата,от неравностите по пътя ли от какво ли, сега ми казват ,че най-вероятно е за нов дисплей....според вас толкова ли са чувствителни тези дисплей...мислех си да го сложа в кашона му ама той е огромен и нямаше да влезе нищо ,че бях взел джип за момента.Ще бъда благодарен за мненията ви за мое успокоение-как се преместват изобщо....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #2

    Отговор: Проблем от транспортиране

    Лично аз, в кашона със всичките му стиропорени подложки и т.н. Разходката му беше 3000км и си работи.

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #3

    Отговор: Проблем от транспортиране

    Точно така,в кашона с всичките му там принадлежности,или ако липства,увит в най-дебелия юрган който имате,и в никакъв случай с екрана надолу..

    ПП. Когато транспортирах навремето 55"- ми телевизор ,го качих без проблем в VW Polo-то на жена ми,заедно с нея и детето,ти в джип не си могъл да качиш 40"....
    Този пост е редактиран от iveto; 09-08-17 в 17:25.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #4

    Отговор: Проблем от транспортиране

    Някои "джипове" са учудващо тесни вътре ...
    Трябвало е поне изправен да го транспортирате , може да се е разместил или откачил някой от лентовите кабели към панела - отваряте и проверявате . ако ви е страх или нямате опит ще се наложи да посети сервиз, но мисля не е фатална повредата .

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #5

    Отговор: Проблем от транспортиране

    Вероятно се е разкачил кабел на лента от подсветката..
    Дай снимка.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    47
    #6

    Отговор: Проблем от транспортиране

    Нямам снимка-сега го занесох при един приятел да го види какво може да се направи.Благодаря ви за съветите !!!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Транспортиране на хладилник
    От зоро във форум Хладилна техника
    Отговори: 21
    Последно: 01-10-21, 12:25
  2. Отговори: 9
    Последно: 14-02-15, 16:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе