Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By vegata

Има ли смисъл от 4K?! Или да търся FULL HD?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    32
    #1

    Има ли смисъл от 4K?! Или да търся FULL HD?

    Здравейте,
    Понеже старото ми LCD се приготви да се възнесе към телевизорния рай съм в дилема! Сега имам 37" за кухнята 8ма серия Philips и като размер е ок, ама вече не се предлага, така че мисля за нещо към 43. Но по-голямата драма е има ли смисъл да плащам за това 4K като то не е достъпно, а и скоро няма да бъде. По препоръка от приятел гледам SONY засега и по конкретно KDL-43WE750LED, KD-43XE7077 или KD-43XE8305. Честно казано по скоро ще се ползва като "монитор" за IPTV щото съм с оптичен интернет и имам над 150 FHD канала и нито един 4K. Та малко ми се вижда безсмислено даването на много пари за непотребни екстри, които даже и няма да разуча и да ползвам вероятно.
    Луда работа е с тая техника вече според мен.
    brave одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #2

    Отговор: Има ли смисъл от 4K?! Или да търся FULL HD?

    При този диагонал, много трудно ще видиш разлика в картината между двете резолюции.
    вземи си KDL-43WE750LED

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    32
    #3

    Отговор: Има ли смисъл от 4K?! Или да търся FULL HD?

    Аз също смятам, че е трудно различима разликата, но уви това се предлага. Леко в страни от темата, но смятате ли наистина, че SONY е добър избор? Аз дотук в опита ми със марката имам все неуспехи и разочарования( един телефон Xperia, няколко VAIO-та и т.н.), но всички са единодушни, че сега на пазара това е едва ли не най-доброто!

  5. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #4

    Отговор: Има ли смисъл от 4K?! Или да търся FULL HD?

    Аз ти препоръчвам това LG 43LJ614V, по евтин е от това Сони и поддържа HEVCx265 и DVBT2. А в спецификациите на Сонито не видях да се поддържат или просто не са ги написали незнам. И аз съм на мнение че няма смисъл от 4К сега чак след 5 години. Аз имам само 1 4К канал и няма какво да гледам 4К. Можеби след 5 години ще има 5 или 10 канала.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #5

    Отговор: Има ли смисъл от 4K?! Или да търся FULL HD?

    Цитат Първоначално публикувано от vegata Виж публикацията
    Аз също смятам, че е трудно различима разликата, но уви това се предлага. Леко в страни от темата, но смятате ли наистина, че SONY е добър избор? Аз дотук в опита ми със марката имам все неуспехи и разочарования( един телефон Xperia, няколко VAIO-та и т.н.), но всички са единодушни, че сега на пазара това е едва ли не най-доброто!
    За класа си е добър избор.

    KD-43XE8305 е по-добър, но за същата цена си вземаш този
    LCD TV PANASONIC UHD 3D TX-50DX780E | Телевизори | TV, Видео и Gaming | Технополис Б&#10

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 3D Телевизор LG 47LW5500 - 3D, 2D->3D, Smart, FULL LED, FULL HD
    От dstanoev във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 11-03-12, 00:24
  2. Търся "Full Samples" за VirtuaGirl2, version 2.57
    От IvO™ във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 02-09-05, 22:06
  3. Търся tool да дава full info зa portscan
    От Gadget във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 08-10-03, 10:37
  4. Няма смисъл?!
    От etg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 02-10-03, 01:44
  5. Има ли смисъл да пиша на ...
    От hipo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 30-01-02, 05:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе