Проблема е следния ,изгоря ми дъното и тук в България ми поискаха голяма сума за дъно втора употреба та си поръчах от ибей за 35 долара въпросното дъно и по-точно от Германия.Всичко е 6 с новото дъно телевизора си работи,но немога да го свържа с интернет,при опит за свързване изписва свързан сте с домашна мрежа ,след което изписва абониране и увисва там,предполагам търси някой немски сайт и затова увисва.Влязох в сервизното меню ,но е с opcode-ове и не зная как да реша проблема.Кашона на телевизора съм го хвърлил ,ако някой може да помогне със съвети и идей ще съм благодарен.Преинсталирах фирмуера от усб ,но не помогна,дадох виргин мод ,но и това не помогна.Лан картата работи,телевизора го виждам от другите устройства свързани с рутера ,но при опит да се свържа с него изписва абониране и до там .
Мерси!

- - - - - - - - - -

Колеги оправих се с проблема ,направих ъпдейт за това дъно ,след като видях това в бележките,ето за това дъно :
46PFL3208h/12

TPM1013E_003.020.000.001 (Date published: 2018-07-18) [SmarTV] Device portal change to Zeasn.

Това е версията която оправя проблема със портала,нова е ,а аз гледам телевизора така от 6 месеца.
Поздрави!