Резултати от 1 до 7 от общо 7

От къде да си купя телевизор (Технополис, Техномаркет, един от много онлайн сайтове)?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    5
    #1

    От къде да си купя телевизор (Технополис, Техномаркет, един от много онлайн сайтове)?

    Здравейте, след съвет от потребител от форума се спрях на този телевизор: https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...60-p403854601/

    Въпросът ми е откъде да си го купя. Ако може някой по-запознат да ми каже защо са тези разлики в цените във всички сайтове, понякога стигаме до 100-150 лева разлика, има ли разлика в качеството и т.н. и т.н. Дали е по-добре да отида на място и да си го взема от Технополис, защото там го има, или примерно от jarcomputers или някой подобен сайт. Тоест къде има възможност да ме метнат с някакъв отварян телевизиор, върнат, бракуван, стар. Идеята е, че не разбирам нищо от телевизори и мога да бъда потенциален шаран.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2018
    Мнения
    20
    #2

    Отговор: От къде да си купя телевизор (Технополис, Техномаркет, един от много онлайн сайтове)?

    Никой няма да те излъже - виж търговците които предлагат най-ниска цена, обади се - отиди, виж го, обикновено тези които нямат магазини и площи за излагане държат и най-ниски цени - нормално е да има разлика - едно е да имаш разходи по наеми, персонал и тн.(Техномаркет) друго е само да внасяш и продаваш през интернет. Аз лично си купих телевизора от такъв търговец на най-ниската цена която открих (около 400 лв по-ниско отколкото беше в Техномаркет и Технополис). Телевизора си беше запечатан и всичко му е наред....

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #3

    Отговор: От къде да си купя телевизор (Технополис, Техномаркет, един от много онлайн сайтове)?

    Какво ще кажете за телевизори от Емаг? Има доста изгодни

  5. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #4

    Отговор: От къде да си купя телевизор (Технополис, Техномаркет, един от много онлайн сайтове)?

    Купувал съм ТВ от Емаг не съм имал проблеми, а и да има проблем имат опция за преглед и тест ако не ти хареса може на момента да го върнеш.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #5

    Отговор: От къде да си купя телевизор (Технополис, Техномаркет, един от много онлайн сайтове)?

    Това значи ли че куриерите трябва да ме чакат докато го монтирам и включа за тест?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #6

    Отговор: От къде да си купя телевизор (Технополис, Техномаркет, един от много онлайн сайтове)?

    Куриерът няма да те чака - гони норматив за брой доставки на ден. Най много, да отвориш кашона, да го изкараш и да се увериш, че няма външни повреди и всичко си е вътре.
    При пазаруване по интернет, имаш двуседмичен срок, да го върнеш без каквито и да било обяснения. Така имаш предостатъчно време за тестове.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #7

    Отговор: От къде да си купя телевизор (Технополис, Техномаркет, един от много онлайн сайтове)?

    Да и аз така си мислех, е-маг дават 30 дневен такъв срок.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 60
    Последно: 01-04-16, 22:33
  2. Отговори: 37
    Последно: 15-11-14, 13:26
  3. Не пазарувайте онлайн от Техномаркет !!!
    От bai dobri във форум Черен списък
    Отговори: 24
    Последно: 04-12-11, 18:32
  4. Технополис Vs Техномаркет
    От DeathKnight във форум Анкети
    Отговори: 29
    Последно: 26-01-06, 14:09
  5. Къде мога да купя USB flash drive онлайн, в БГ
    От dmitry във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-04, 13:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе