Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Търся съвет за 65 инчов LCD за гледане на тъмно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    299
    #16

    Отговор: Търся съвет за 65 инчов LCD за гледане на тъмно

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Не, че съжалявам, тогава не ми се даваха толкова пари (преди 3-4 години) а и покупката ми беше ... не нужна. Преди повече години, когато умираха плазмите, последните бестбай модели на Panasonic ST бяха на свършване и се канех да си взема, последното от изчезваща технология и ... докато се наканя свършиха. До ден днешен ме е яд, че не купих едно ST. И за това купих сонито, беше последното добро от ФУЛХД ерата и с 3Д, до сега не съм усетил нужда от 4К. Сърбежа ми е, да преместя Сонито в друга стая и да купя по-голям олед от ЛГ (65 или повече), ако беше изгоряло сонито, щеше да е нужда, не сърбеж и бих взел олед.
    Колега, покупката на такова ТВ почти никога не е от нужда. Всеки има по 2-3 ТВ в къщи...
    Понеже каза за плазмите...аз имам такава, още работи и никога не е дала проблем. Това, което виждаш в подписа остана като комплект на вилата ми и все още впечатлява.

    Май и тук се оформя мнение, че е по-добре да се мине на ОЛЕД, като по-върховата технология. И понеже темата е за LCD - ставаме спам

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    17
    #17

    Отговор: Търся съвет за 65 инчов LCD за гледане на тъмно

    ами купих Sony 65XF9005 и съм доволен.Взех го на цена 2000лева от Емаг и доколкото мога да преценя телевизора си беше чисто нов доволен съм подсветката е равномерна аи с локалното димиране не се вижда почти.Благодаря на всички за мнениеята пречетох всичко

  4. Member Аватара на Martin_vn
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    173
    #18

    Отговор: Търся съвет за 65 инчов LCD за гледане на тъмно

    Цитат Първоначално публикувано от tomkat Виж публикацията
    ами купих Sony 65XF9005 и съм доволен.Взех го на цена 2000лева от Емаг и доколкото мога да преценя телевизора си беше чисто нов доволен съм подсветката е равномерна аи с локалното димиране не се вижда почти.Благодаря на всички за мнениеята пречетох всичко
    Честито, със здраве да го ползвате.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #19

    Отговор: Търся съвет за 65 инчов LCD за гледане на тъмно

    Цената е супер за 65", картината при този модел е супер, но разгледай добре дали няма да останеш недоволен от "бързината" на андроида заради стария процесор.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    17
    #20

    Отговор: Търся съвет за 65 инчов LCD за гледане на тъмно

    да ти кажа скоростта на процесора е доста добра и след ъпдейт работи даже по-бързо -нямам никакви оплаквания

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Съвет за избор на 42 инчов телевизор
    От chorlav във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 07-08-15, 15:44
  2. Съвет за 22 инчов монитор
    От hristobotev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 30-01-15, 20:19
  3. Съвет за избор на DVD плейър за гледане на .avi.
    От felipe във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 8
    Последно: 02-06-10, 21:15
  4. Съвет за 21 инчов CRT Телевизор
    От hristobotev във форум Телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 31-03-09, 12:59
  5. Съвет за 21 инчов телевизор
    От Ralitsa във форум Телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 11-12-06, 20:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе