Резултати от 1 до 3 от общо 3

Има ли изобщо читави 32" FHD телевизори?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    26
    #1

    Има ли изобщо читави 32" FHD телевизори?

    Здравейте,


    искам да взема малък ТВ (32 инча) за спалнята, да можем да си стриймваме филмчета и видео (Plex/Netflix/HBO/Youtube/Twitch), но не мога да си харесам нищо - всичките ми изглеждат ниски класове колкото да се каже, че производителите предлагат 32". Въпросът ми е - какво бихте препоръчали за филми - хубава картина, да изглежда добре на тъмно. Смарт функциите са плюс, но имам андроид кутийка в краен случай.

    Samsung The frame - бива ли го. По параметри изглежда среден - явно цената му идва от това, че е "рамка". Philips - там не ми се струва удачно да плащам за ambi light, тъй като не ми харесва такъв тип функция. Имам 2 телевизора LG в нас - висок и среден клас. Е, този среден клас е пълно дърво - доста съм резервиран към среден и нисък клас на LG.

    И все пак ето за сега кои модели са в полезрението ми:
    • LG 32LM6370PLA/PLC - доколкото разбирам това е 3-серия, което ми се струва ниско като клас. Иначе има Direct LED, LAN.
    • Samsung The Frame 32LS03 - Струва ли си парите? Няма LAN, което не е фатално, но ми се иска да има. Предполагам има компромиси в аудиото заради размера. Mога ли да инсталирам гореспоменатите приложения?
    • Samsung 32T5372 - тук нямам идея какво се случва. Няма LAN. Картината как е?
    • SONY KDL-32WD755 - Edge LED. Не е ясно колко читав е софтуера и дали може да се иснталират приложения. Иначе изглежда добре.


    Все пак се надявам да ме насочите към нещо читаво (ако има).


    Благодаря ви!
    Този пост е редактиран от CynepMEH; 20-10-21 в 17:34.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #2

    Отговор: Има ли изобщо читави 32" FHD телевизори?

    Щом имаш андроид бокс, фокусирай се върху качеството на картината, а не върху смарт функциите. От изброените бих взел сони.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    26
    #3

    Отговор: Има ли изобщо читави 32" FHD телевизори?

    Цитат Първоначално публикувано от joro_kem Виж публикацията
    Щом имаш андроид бокс, фокусирай се върху качеството на картината, а не върху смарт функциите. От изброените бих взел сони.
    Мерси за отговора. Съгласен съм с теб, но имаме wife фактор, та гледам да си спестя мрънкане от сложни схеми и 2 дистанционни

    Също така съм отворен към други предложения - аз не съм експерт, може да има нещо хубаво и извън изброените.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Питане за 55" телевизори - варианти?
    От regned във форум Телевизори
    Отговори: 40
    Последно: 29-11-14, 14:29
  2. Има ли такава програма изобщо?
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 31-03-13, 23:49
  3. Отговори: 3
    Последно: 10-10-08, 20:43
  4. 21"ТЕЛЕВИЗОРИ NEO И CROWN ДО 190лв. - КОЙ Е ПО НАДЕЖДЕН
    От ERIC във форум Други телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 12-06-07, 10:44
  5. Launchers за StarCraft и изобщо за Battle.net
    От fori във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 31-10-03, 20:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе