Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 81 от общо 81
Like Tree62Одобрявам

Тема за разпускане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. tek
    tek е офлайн
    Senior Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    1,026
    #76

    Отговор: Тема за разпускане

    Стига малко да си на ти с техниката, и да има кой да ти изработи кутията, погледни:
    https://m.youtube.com/watch?v=09DQCOr6zQM

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,160
    #77

    Отговор: Тема за разпускане

    Цитат Първоначално публикувано от tek Виж публикацията
    Стига малко да си на ти с техниката, и да има кой да ти изработи кутията, погледни:
    https://m.youtube.com/watch?v=09DQCOr6zQM

    Oу, преди 3-4 години си направих една машина, доста голяма ! Поръчах си части от Алиекспрес, едни познати ми разпечатаха фолиото и закупих една кутия от ОЛХ, добре се получи, имам хиляди игри за почти всички платформи включителнo PS1 , Dream Cast и т.н. Също така има нещо като плейстор за сваляне на игри, но може и чрез флашка да качваш допълнително Ромове но бе малко завъртяно от това което помня.



    svetlio1 и tek харесват това.

  4. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,019
    #78

    Отговор: Тема за разпускане

    Това "ревю" даже не заслужава да се пусне в раздела на марката. Не знам откъде го намериха този, но само с почването и споменаването на "Това зад мен е хайсенс фифтифайв...", "диаметърът на екрана", "имаме кюлед подсветка"... и го спрях.

    AntrAcsA одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,160
    #79

    Отговор: Тема за разпускане

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Това "ревю" даже не заслужава да се пусне в раздела на марката. Не знам откъде го намериха този, но само с почването и споменаването на "Това зад мен е хайсенс фифтифайв...", "диаметърът на екрана", "имаме кюлед подсветка"... и го спрях.


    Оу да, много ревюта на този индивид ми са попадали, винаги много неточности говори но някак си .. продължават да правят клипове !

    " Ето така изглежда дистанционното на телевизора " ... ОК. и ? Това е ревюта на дистанционното..

    как са бутоните, имали гласови кампади, как се усеща при пипане заради текстурата и и т.н.

    Още повече че това е официален канал на Hisense Bulgaria, явно е връзкар и някой друг му пише сценария което е още по стряскащо.

    Все пак , сега като се замисля, ако отидеш в някой магазин, ще получиш абсолютно същата информация и обяснения! Забелязал съм че търговците не искат да товарят клиентите с прекалено много информация, която може да ги обърка или затрудни при избора, за тях е важно възможно най бързо да затворят продажбата.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 14-06-24 в 14:05.
    Frost одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #80

    Отговор: Тема за разпускане

    Целият екип на Hisense България са полуграмотни аматьори в областта на телевизорите. Понятие си нямат от професионално ревю.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,593
    #81

    Отговор: Тема за разпускане

    То да бяха само те...
    Тоя май е от екипа на Хайком, май техни "ревюта" съм гледал в тоя стил и точно под такова го бяха нареждали във ФБ за "фифти файв" и други глупости

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 20:26
  2. Тема за вицове!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-13, 20:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе