Резултати от 1 до 8 от общо 8

help za wireless

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    81
    #1

    help za wireless

    Zdraveite,zna4i s moia priqtel s me v edna i sy6ta staq i toi ima wireless i-net a az ne.ve4e dva dena se opitvame da si obqsnim tova ne6to i nemogem.ako nqkoi znae ne6to po tozi problem,molq neka da pi6e.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #2

    Re: help za wireless

    Хехе armani` не се отказваш лесно а? За да не "философстваме" като в предишната тема и ако искаш някой да ти помогне ще уточниш:
    - с каква операционна система си
    - с какъв хардуер си също е хубаво да споменеш
    - хващаш ли изобщо някакъв сигнал или нe
    И това с приятеля ти истина ли е или той е измислен да замажеш предишния ти въпрос за краденето на нет. Питам защото ако наистина приятеля ти има, то ще е по лесно с настройките като се гледа от него.

    Пиши на кирилица моля те! Дори и в Лас Вегас може да използваш Kredor.
    Добре ще е да се научиш да пускаш темите си в правилните раздели - тази е за Мрежи.

  4. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #3

    Re: help za wireless

    Какъв е тоя wireless нет - свързваш се към обща мрежа или искаш твоя човек да ти го шерне? Първото нещо, за което се сещам е да нагласиш в настройките какъв тип е мрежата - Infrastructure (Access Point) или Ad-Hoc (peer-to-peer). Това се прави от съответни ясофтуер идващ с wireless-картата или като цъкаш на Wireless Network Connection (долу при часовника) -> Change Advanced Settings -> Wireless Networks -> Advanced (долу има бутон) -> избираш съответния тип мрежа.

    Ае успех

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #4

    Re: help za wireless

    Цитат Първоначално публикувано от armani`
    Zdraveite,zna4i s moia priqtel s me v edna i sy6ta staq i toi ima wireless i-net a az ne.ve4e dva dena se opitvame da si obqsnim tova ne6to i nemogem.ako nqkoi znae ne6to po tozi problem,molq neka da pi6e.

    - ami pomoli go kulturno da ti dade malko i na teb ...

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    81
    #5

    Re: help za wireless

    Ok,izvinqvaite 4e ne bqh to4en.pyrvo iskam da kaga za kirilicata 4e naistina nemoga da pi6a,s KREDOR-a ni6to ne stava,ne mi pozvolqva da pi6a,kogato bqh v BG vinagi si pi6eh na kirilica..A sega po temata:zna4i az sam s XP SP2 a wireless kartata mi e Broadcom 802.11b/g WLAN.Zna4i tova za moq priqtel e istina,toi doide da givee pri men predi edna sedmica i naistina hva6ta wireless i-net,zna4i az nesam pravil nikakvi nastroiki i toi sy6to,no predi dve tri sedmici i az hva6tah ponqkoga,a sega nemoga,vazmogno li e nqkoia programa da pre4i na tova ili az da sam smenil ne6to.imam i o6te edin vapros:vazmogno li e da obmenqme informaciq s wireless kartite s moq priqtel.predvaritelno vi blagodaria

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re: help za wireless

    Ако не хващаш никакаква мрежа няма как да имаш нет. Виж каква мрежа кваща авера ти, сложи си лаптопа на същото място и дай refresh за да сканира за мрежи. Ако намери нещо съкни върху мрежата и дай connect. Другото което можеш да пробваш е да сложиш лаптопа съвсем до прозореца за по добър обхват. Ама като гледам какви ги пишеш ти въобще не си начсно какво е това wireless и имали почва у нас.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #7

    Re: help za wireless

    и аз когато стоя в дъното на моята стая не хващам безжични мрежи, като си изкарам лаптопа на прозореца хващам 3 със слаб сигнал ). Може на твоя приател да му е по-хубава картата/антената

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #8

    Re: help za wireless

    Цитат Първоначално публикувано от armani`
    ...Zna4i tova za moq priqtel e istina,toi doide da givee pri men predi edna sedmica i naistina hva6ta wireless i-net,zna4i az nesam pravil nikakvi nastroiki i toi sy6to,no predi dve tri sedmici i az hva6tah ponqkoga....
    Значи момко какво се получава - че приятеля ти не че има Интернет, ама "хваща", и ти не че искаш да се вържеш към неговият интернет, ами искаш и ти да "хващаш" от съседният тъп американец дето има пари да си го плаща, та извода за теб е да отидеш при тъпият американец и да го замолиш културно или да си свали защитата от безжичната мрежа или ако му е удобно да иде да си купи нов рутер с по голямо покритие - щото и ти да можеш да "хващаш" - тъй де ...

    П.С. За да избегнем бъдещи дискусии от сорта на "...ама може ли моя приятел като "хване" аз да "прихвана" от него" - Отговора е - НЕ МОЖЕ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Microsoft Wireless Laser Mouse 5000 V1.0 и wireless keyboard 6000 v2.0
    От chorlav във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 10-11-14, 11:33
  2. Продавам Belkin Wireless G Router plus wireless usb adapter
    От gamani във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-10, 14:53
  3. wireless help
    От armani` във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 30-01-06, 13:40
  4. Wireless ot bol.bg
    От mitak във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 10-07-02, 09:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе