Резултати от 1 до 4 от общо 4

търся фирма за изграждане на безжична мрежа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #1

    търся фирма за изграждане на безжична мрежа

    Здравеите

    Интересувам се от фирма която може да ми изгради (цялостно - заедно с оборудването) безжична мрежа с точки. Като мрежата която съществува около ЦУМ и Шератон.
    Някои може ли да ме насочи?!

    Благодаря!!!


    /"Мисля, че човекът е объркал и има в предвид Wi-Fi мрежа..."/


    Значи както казах и по-горе реализацията (Дали ще е bluetooth или Wi-Fi)
    не е от значение за мен...

    Интересува ме мрежа от точки която да покрива периметър в радиус около 2 км. Начина по които ще се реализира не е от толкова голямо значение. Държа обаче да е надеждна и да може по нея да поддържа достатъчно голяма скорост. Както и краините (клиентски) устроиства да не са прекалено скъпи... това е.....


  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1
    #2

    Re: търся фирма за изграждане на безжична мрежа

    Za kakvi pari govorim , i transfera koito iska6 da pravi6 ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    58
    #3

    Re: търся фирма за изграждане на безжична мрежа

    Аз също се интересувам от подобна мрежа. Каква е стойността на оборудването? Нека някой капацитет да се изкаже! Ще е интересна тема! След година-две теа жици дето минават от блок на блок мисля че ще отпаднат по закон а шахтите на БТК са много скъпи. wifi /bt му е майката... може би ше очуди много хора, но примерно едно провинциално градче като Котел (и околните села) са на безжичен интернет от няколко години насам :Super:

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    13
    #4

    Re: търся фирма за изграждане на безжична мрежа

    Цитат Първоначално публикувано от popeye
    Аз също се интересувам от подобна мрежа. Каква е стойността на оборудването? Нека някой капацитет да се изкаже! Ще е интересна тема! След година-две теа жици дето минават от блок на блок мисля че ще отпаднат по закон а шахтите на БТК са много скъпи. wifi /bt му е майката... може би ше очуди много хора, но примерно едно провинциално градче като Котел (и околните села) са на безжичен интернет от няколко години насам :Super:
    За професионална мрежа препоръчвам CISCO системите с линукс.Лично аз съм си направил домашна и шарвам към други на около 200м.Колко ще струва?Зависи какво искате да правите,условията при,които се прави мрежата и т.н.Ако някой има намерения да ми пише.Темата е твърде обхватна и се нуждае от разясняването на различни детайли.Не е само да включиш акцес пойнта и няколко карти

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 09-06-10, 17:21
  2. Безжична мрежа ?
    От bx във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 27-12-05, 22:26
  3. Въпрос за безжична мрежа....
    От the_unique във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 06-06-05, 13:41
  4. Безжична LAN мрежа
    От -c0mm- във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 04-01-04, 19:27
  5. Безжична мрежа....
    От spoofer във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 08-03-03, 20:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе