Резултати от 1 до 6 от общо 6

Vivacom LTE+

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #1

    Vivacom LTE+

    Получих някакъв SMS от Виваком в който предлагат да тествам LTE+ мрежата им.Пуснали са го пробно в по-големите градове.Трябвало да ми изпише на телефона LTE+ , но така и не видях такъв надпис.Знаете ли нещо по въпроса?
    Ето и самото съобщение:
    Този пост е редактиран от Caesar; 21-04-18 в 01:05.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #2

    Отговор: Vivacom LTE+

    Предполагам, че телефона ти трябва да има 4G+/4.5G или LTE+/LTE-A(Advanced) и да си свързан към такава клетка на оператора... Моя Xiaomi MI5 го подържа, но в нашия град няма покритие за сега. Този протокол, позволява на оператора да комбинира няколко канала, с което се постига по-висока скорост на трансфер на данните..
    Ето списък на моделите от различни марки, които поддържат LTE Advanced https://en.m.wikipedia.org/wiki/List...h_LTE_Advanced
    Този пост е редактиран от nikolov333; 21-04-18 в 05:01.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    гр.София
    Мнения
    219
    #3

    Отговор: Vivacom LTE+

    Цитат Първоначално публикувано от nikolov333 Виж публикацията
    Предполагам, че телефона ти трябва да има 4G+/4.5G или LTE+/LTE-A(Advanced) и да си свързан към такава клетка на оператора... Моя Xiaomi MI5 го подържа, но в нашия град няма покритие за сега. Този протокол, позволява на оператора да комбинира няколко канала, с което се постига по-висока скорост на трансфер на данните..
    Ето списък на моделите от различни марки, които поддържат LTE Advanced https://en.m.wikipedia.org/wiki/List...h_LTE_Advanced
    С iPhone X съм.Интересно ми е дали някой се е връзвал на такава скорост и какви са впечатленията.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #4

    Отговор: Vivacom LTE+

    Това е от днес в Района на мола в Ст.Загора..75/31Mbps Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test това ми се струва, че е около максимума.. иначе средно е download 50/upload30..
    Този пост е редактиран от nikolov333; 21-04-18 в 18:43.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Отговор: Vivacom LTE+

    Ъъъъ, iPhone X както и останалите айфони показват 4G+(LTE-Advance е другото име което се ползва по света) мрежите със знак LTE или 4G. Не знам да имат икона 4G+. Максималната скорост при 4G+ (Cat 6) е около 300 мегабита.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #6

    Отговор: Vivacom LTE+

    Моя е сат12 и не вдига повече от 75Mbps при даунлоад .. явно толкова си могат операторите, а на иконата, за покритието ми е 4G+..

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Wi - Fi Vivacom - подобряване на обхвата
    От saniaukro във форум Технологии
    Отговори: 7
    Последно: 08-04-18, 23:59
  2. VIVACOM - пропадане на GSM мрежата
    От milanov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-16, 21:18
  3. Vivacom TV, switch и рутер?!?
    От Simona Kalcheva във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 6
    Последно: 22-12-13, 17:03
  4. DNS-ите на БТК/Vivacom пак се скапаха....
    От glowndark във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 26-08-12, 10:43
  5. 3G покритие Vivacom ?
    От nikolin във форум Технологии
    Отговори: 9
    Последно: 04-01-12, 20:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе