Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Тонколони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #16

    Re: Тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от Eddie
    Доста от DVD концертите са точно така.
    Да така е , но съм попадал и на доста нескопосани изпълнения които не мога да изтрая. Скоро ходих в един приятел да му чуя новата аудиосистема. И като ми пусна един демо диск с DVD Audio на който всяка колона вадеше определен инструмент и .........на мен ми изглеждаше отврат. Но всеки има вкусове.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #17

    Re: Тонколони

    При положение, че човека ИЗРИЧНО е написал, че търси колони предимно за филми, не виждам защо пак се почна безумния спор стерео vs 5.1

    От 15 поста има само едно конкретно предложение.

    Аз нарочно не предлагам нищо защото според мен не е това начина за избор на колони.
    Отиди, прослушай 4-5 различни модела и взимай, което ти хареса.

  4. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #18

    Re: Тонколони

    Аз точно така направих - обиколих целия град(не е трудно в Стара Загора) и си взех CreativeP580 почти за без пари, защото най-много ми хареса звукът. На теб такива няма да ти свършат работа май
    За съжаление повечето продавачи ме гледаха като ... не знам какво, когато им казах, че искам да чуя някой от колоните. И се почва "ама сега нямаме такъв компот ... ама звукова карта ... ама диск нямаме ..." мухльовци.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    40
    #19

    Re: Тонколони

    Благодаря за коментарите за сега ще взема това http://www.av-trade.ru/descr1660.htm и после и някакъв субуфер. В кой техномаркет (софийски) ги има?

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    66
    #20

    Re: Тонколони

    Техномаркет - София Люлин

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    40
    #21

    Re: Тонколони


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    23
    #22

    Re: Тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от myrshavija
    Аз точно така направих - обиколих целия град(не е трудно в Стара Загора) и си взех CreativeP580 почти за без пари, защото най-много ми хареса звукът. На теб такива няма да ти свършат работа май
    За съжаление повечето продавачи ме гледаха като ... не знам какво, когато им казах, че искам да чуя някой от колоните. И се почва "ама сега нямаме такъв компот ... ама звукова карта ... ама диск нямаме ..." мухльовци.
    Ха ха ха да дааа това беше суупер - "ама сега нямаме такъв компот ... ама звукова карта ... ама диск нямаме ..." мухльовци.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. тонколони за пц 2 /2.1
    От get във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-12, 09:49
  2. Отговори: 6
    Последно: 27-12-11, 21:59
  3. Тонколони?
    От roki999 във форум Тонколони
    Отговори: 5
    Последно: 23-06-09, 10:48
  4. тонколони
    От ggbg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 15-04-05, 13:02
  5. Тонколони 5.1
    От crow във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 13-11-04, 17:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе