Вижте резултатите от анкетата: Здравейте,бихте ли изказали мнение относно тези колло

Гласували
4. Не можете да гласувате в тази анкета
  • TANNOY MERCURY V4

    3 75.00%
  • Jamo S-608 HCS

    1 25.00%
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Дайте АКЪЛ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    6
    #1

    Дайте АКЪЛ

    Здравейте,новак съм и ме интересува мнението ви за тези ОТ.Искам да направя добра система за стерео и домашно кино,която да не надхвърля 2500лв.Ако има нещо на промоция от 4000лв. за 2500лв. няма да се замисля.Стига да си струва.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    73
    #2

    Re:Дайте АКЪЛ

    Не знам за JBL-а, обаче с точно тези Таной се обзаведох преди няколко дена. Лично моето мнение е че им липсва ударност. Някакси много размазано звучат. Липсва детайлност. Средите като че ли липсват, сякаш някой ми е пъхнал нещо в ушите.
    От положителните страни - слизат доста ниско. Имат и високи. За филми може би са добър избор. Не претендирам за изчерпателност. В момента не ги захранвам най-оптимално (снаждани кабели и т.н. простотии от липса на търпение), но не мисля че положението ще се подобри особено.
    Слушах и JBL E80 в магазина - също доста компромиси. Баса не им е силната страна.

    Определено трябва да изнудиш продавача да послушаш тези колони. Имай предвид че и двете може да не ти харесат, така че изборът ти да се сведе до "нито една от двете".

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    6
    #3

    Re:Дайте АКЪЛ

    Много благодаря за отговора.А случайно да си слушал Yamaha NS 777,щото в немски сайт доста добре ги отценяват

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    6
    #4

    Re:Дайте АКЪЛ

    Мисля,че е време да се отрезвим.
    Нека всички фирмаджии за AV продукти да се събудят и да ни предложат добри оферти.

    Не съм ходил още до Руманещи,щото неща да им пълня гушата.

    Но нека вместо да ни пишат по Skypeto, да си преосмислят търговската политика и за хора като нас питащи и търсещи във форума наканилисе да изхарчат едни трудно изкарани пари,в това прекрасно за бизнес време(имам в предвид ситуацията във Б-я) и вместо дани поучават точно какаво да си купим,а да ни предложат алтенативни ВАРИАНТИ
    най вече и само за това,че сме екип във тоя форум.

    Направете цени за съфорумци!!!

    Имах в предвид хората които по цял ден чакалят да убедят някой да издумка 3-4000 лв.

    Интересно ми е от нова година,какви ли продажби са направили.



    Поздрави на всички членове на форума.

    Не искам да обиждам никого.

    Но нека се замислят!!!

    Vanquished - За какво говориш?Какви цени,за какви съфорумци?Това е форум,не магазин!

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #5

    Re:Дайте АКЪЛ

    Като гледам към какво си се насочил, спокойно може да препратиш поста си към Техномаркет и Технополис.
    Сигурен съм, че те веднага ще направят специален раздел посетители на форума с отстъпки от по 50-60%.

    Хем не искаш някой да те поучава какво да си купиш, хем искаш да ти предлагат други варианти. Нещо не ми се връзва.
    Ако си чул споменатите колони, харесали са ти и имаш парите за тях, ги купувай.
    Ако някой ти е предложил нещо друго - отиди и го чуй. Друг начин за избор няма.

    Ако чакаш някой да хлъцне по въпросните боклуци, които си цитирал и да те потупа по рамото за превъзходния избор, ще има да почакаш още малко.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    27
    #6

    Re:Дайте АКЪЛ

    Моята препоръка е, ако знаеш какво искаш да се поръча от чужбина. Ще ти излезе поне 15-10% по-евтино. Имат промоционални пакети на много изгодни цени. Отделно изборът е пъти по-голям.
    Дано съм помогнал!
    Поздрави

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #7

    Re:Дайте АКЪЛ

    Не съм убеден, че за 10-15% си заслужава риска с поръчка от чужбина.
    Аз също съм купувал много неща отвън, но с разлики от 30-50%. Ще спести 400-500 лв., а ако му стане нещо на техниката тука не му важи гаранцията.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #8

    Re:Дайте АКЪЛ

    В каталога на Jamo пише 4е Jamo е продукт на Klipsch,вярно ли е това,наскоро го про4етох?

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #9

    Re:Дайте АКЪЛ

    Означава, че Klipsch са купили някаква /над 50%/ част от Jamo. Не виждам да се е отразило в някаква положителна насока - вече всичко им се прави в Китай, не знам да са обновявали продуктовата си гама от години.
    Единствения плюс на марката е, че у нас се разпродават наличните бройки, залежали от години на много добри цени. Повечето им модели са на 50% от цената в Германия например.
    Иначе беше една добра марка с доста добри модели от близкото минало.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #10

    Re:Дайте АКЪЛ

    Да се надяваме тогава за в бъдеще Клипш да се намесят в производството

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    27
    #11

    Re:Дайте АКЪЛ

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Не съм убеден, че за 10-15% си заслужава риска с поръчка от чужбина.
    Аз също съм купувал много неща отвън, но с разлики от 30-50%. Ще спести 400-500 лв., а ако му стане нещо на техниката тука не му важи гаранцията.
    Прав си ,но само донякъде. Първо зависи каква е сумата и наистина аз бих спестил 300-400 лв. ..., че и повече. Стоките от ЕС имат сертификат и гаранция, която би трябвало да важи и в България (не за всичко е така). Последните години се убедих в едно, пазаруването в Интернет е по-безопасно, но в тук хората все още се плашат. Аз съм пазарувал от дрехи до техника и винаги е това, което очаквам. Все пак всеки преценява. Другото лошо нещо, е че в България е пълно с ментета (личен опит), докато в ЕС почти липсват

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    191
    #12

    Re:Дайте АКЪЛ

    Кажете от ли4ен опит няколко онлайн магазина за озву4ителна техника извън БГ от които сте пазарували и сте доволни от ка4ество и цени

  16. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    264
    #13

    Re:Дайте АКЪЛ

    ^^^
    tsnversand.de
    divineaudio.co.uk

    препоръчително е да се ползва paypal където има възможност.

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #14

    Re:Дайте АКЪЛ


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дайте акъл за ел.двигатели
    От kokosa във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 25
    Последно: 23-01-11, 05:57
  2. Отговори: 50
    Последно: 25-08-10, 21:07
  3. Дайте акъл
    От brestnichki във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 07-01-07, 00:13
  4. Дайте акъл, колеги
    От fori във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 28-02-03, 13:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе