Резултати от 1 до 11 от общо 11

Мнение за колони Tunder

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #1

    Question Мнение за колони Tunder

    Здравейте,
    вчера си поръчах ресивър, очаквам да пристигне близките 10тина дена. В магазина работят главно с Tunder и аз се спрях на тези колони 4ома. Ще помоля в магазина да ми предоставят възможност да чуя и тези 6омови. Какви впечатления имате от марката?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Отговор: Мнение за колони Tunder

    Пълни боклуци. Имитация на колони са. Ужасен звук и калпава изработка.
    По-добре виж нещо на Yamaha, Jamo, Tanoy.

  4. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #3

    Отговор: Мнение за колони Tunder

    Заклупил си ресиивър да сметнем че ще правиш домашно кино и имаш задни и централна колона и търсиш предни или искаш стерео система??

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #4

    Отговор: Мнение за колони Tunder

    Ще правя система за домашно кино, но постепенно. Първо ще взема ресивъра, предните колони и видях че продават център отделно от съраунда. След време ще взема задни колони и активен субуфер, но всичко с времето си.
    Всичко тръгва от новия ми телевизор... купих си 42" LG и искам да му вкарам по-добър звук, защото картината е добра, а звука не и "магията" на киното се разваля. Не разбирам от тези неща и първоначално си мислех че 100-150лв ще стигнат (колони за компютър), но разбрах че не става. После реших че ще взимам система за домашно кино за около 200-250лв.(тези готовите в техно-маркет/полис), но и от тях се отказах, защото те свирят по-лошо и от колони за компютър. Тогава реших че ще търся ресивър 2ра употреба и отново вдигнах бюджета вече до 400лв -200лв за ресивър и 200лв за колони. В последствие и от този вариант се отказах, защото не знам как да го проверя дали работи като го получа пък и гаранция няма. Това е цялата история.
    Ресивъра го поръчах от едно местно магазинче което има главно стока на Tunder и затова пуснах темата.

  6. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #5

    Отговор: Мнение за колони Tunder

    Ами както колегата по горе каза бягай надалеч ще си дадеш парите за нищо бюджета ти е доста ограничен и за тази сум бих те посъветвал да си я заделиш настрана да добавиш след време още толкова и да си закупиш от промоциите дето пускат технотата 5.1 + ресиивър за сумата от към 900 лв ще си по очарован и ще ти вършат работа за целта.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #6

    Отговор: Мнение за колони Tunder

    Вече съм поръчал ресивъра и съм дал капаро....

  8.  
     
  9. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #7

    Отговор: Мнение за колони Tunder

    Тогава събери парички за комплект колони най-добре http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IONEER-S-ES3TB това вместо тъндъра но вземи си ресиивъра и отиди ги чуй преди да купуваш може да не ти допаднат но във този ценови клас нямаш голям избор.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #8

    Отговор: Мнение за колони Tunder

    Както вчера ти споменах , в Електрон-а правят някаква разпродажба на Елтакс - по-добре ще са от Тундър-а .
    ELTAX Hollywood 5pack/S (5.2

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    81
    #9

    Отговор: Мнение за колони Tunder

    Ще огледам пак, но не видях тези от електрон къде мога да ги чуя и марката изобщо не съм я чувал и виждал досега. Гледам до 600лв да взема ресивър (400лв.)+ фронт колони до 200лв. (центъра които гледах е 30лв. , него винаги мога да го взема). Като стигне ресивъра все пак ще чуя тези колони на Тъндър в магазина (нали трябва да го пробвам ). Знам че 200лв. са много малко за колони, но на етапа няма повече.

  12. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #10

    Отговор: Мнение за колони Tunder

    Решил си го то е ясно че нети се чака решението си е изцяло твое.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #11

    Отговор: Мнение за колони Tunder

    AccurseD ,недей се стискай прекалено,после ще съжаляваш . Виж горепосочените Pioneer за 500лв петте или Елтакса . Тъндъра е пълна скърб,скраб,отврат .

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. колони 8 ома
    От Галин Златанов във форум Тонколони
    Отговори: 1
    Последно: 11-12-13, 15:59
  2. Колони 5,1 към DVD
    От bengazarasz във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-12, 12:24
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-03-12, 10:48
  4. Мнение за колони и ресивър
    От Thermalright във форум Аудиотехника
    Отговори: 6
    Последно: 11-06-11, 20:15
  5. Дайте мнение за едни колони
    От hristobotev във форум Тонколони
    Отговори: 47
    Последно: 13-12-08, 23:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе