Резултати от 1 до 7 от общо 7

Подлежи ли на подобрения или ????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    58
    #1

    Подлежи ли на подобрения или ????

    Здравейте! Има едни много стари колони Тонакс 10. Питането ми е дали е възможно да сменя говорителите с някакви по качествени и да ползвам кутиите или това е кауза пердута????? Ако има възможност да се получи нещо интересно чакам идеи?

  2.  
     
  3. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #2

    Отговор: Подлежи ли на подобрения или ????

    Много дълга сложна тема, най-краткият отговор е не. Ако си решил да влагаш пари в нови говорители единственият правилен избор е и нови кутии, иначе казано правиш си DIY ОТ. Еееее ако се хванеш да си правиш ОТ ще разбереш за какво става дума.

  4. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #3

    Отговор: Подлежи ли на подобрения или ????

    Така зададен въпроса, е ясно че няма да се правиш на дърводелец ....
    Можеш да сложиш нови говорители. Просто влез на Vissokogovoriteli PLC, Blagoevgrad, Bulgaria , виж какви са говорителите на тези Тонакси. След тово отиваш във Визатон и вземаш подобни.

    Истината обаче е, че ще ти излезе скъпо. Защото ще трябва и филтри да преправяш.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    58
    #4

    Отговор: Подлежи ли на подобрения или ????

    Във Визатон намерих само подобни на високочестотните говорители за другите ще трябва да поровя . Някъде другаде подобни места да ме насочите??? А и къде да търся филтри защото и там ми е мъгла???

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Отговор: Подлежи ли на подобрения или ????

    От Конрад по каталог можеш да си поръчаш много и различни говорители на добра цена и с добро качество. Стига да имаш идея какво точно искаш да правиш и какъв резултат да постигнеш. Има и готови филтри...

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #6

    Отговор: Подлежи ли на подобрения или ????

    От тук също - Exproject - Филтри

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    58
    #7

    Отговор: Подлежи ли на подобрения или ????

    Идеята ми е да ги заменя тези Българските говорители и филтри с такива със същите параметри но по качествени надявам се. Имах желание да си взема колони но по приличните втора употреба се указаха доста непосилни за мен финансово. За това се опитвам да ги подобря със минимално средства.
    Ще проверя в конрад какво може да се намери.
    Благодаря за предложенията....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Новият HTC One M8 не подлежи на ремонт!!!
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 27-03-14, 10:37
  2. Отговори: 2
    Последно: 07-11-11, 09:18
  3. Отговори: 14
    Последно: 03-12-10, 07:41
  4. Отговори: 7
    Последно: 21-05-10, 19:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе