Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Logitech Z906 помощ за монтиране на стена

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    125
    #16

    Отговор: Logitech Z906 помощ за монтиране на стена

    Искам да "приключа" темата, като единственото място от където бях способен да намеря нужните болтове е в София на Сточна гара в магазин Евроболт. Дано някога, на някой му бъде полезно.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    7
    #17

    Отговор: Logitech Z906 помощ за монтиране на стена

    Аз закупих 4 Vogels стойки за моите z906 и останах МНОГО доволен от монтажа. Самите стойки намерих в сайт за свободна частна продажба на лични вещи, някой не знаеше какво продава и 4-те ми излязоха 30 лв.

    Болтове за захват на колоните, в първите 2 магазина искаха да ме откажат. Отидох с една колонка за мостра в НИС - специализирана верига магазини за крепежи във Варна (нямам инфо дали са местни или има и по другите градове), там дадох колонката на един консултант и след 5 минути се върна с 2см. болтове с инчова резба, перфектно пасващи! Единствено, мсилех за оптимално че ще са с глава шестограм или друго подобно, за да бръкна зад колоната и пред стойката с Г-образен шестограм .... но не би, единствената глава с която имаха тази резба бе болт 13-ка. Натегнах с гаечен ключ внимателно и съм ОК
    Дано съм помогнал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. колонки Logitech Z906 ?
    От malak007 във форум Тонколони
    Отговори: 1
    Последно: 01-07-12, 12:59
  2. LOGITECH Z906 или Домашно Кино?
    От triers във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 29-05-12, 16:07
  3. Отговори: 1
    Последно: 20-02-12, 16:19
  4. Въпрос за Logitech Z906
    От RIPSTER във форум Тонколони
    Отговори: 2
    Последно: 26-01-12, 20:50
  5. LCD монитор за монтиране на стена
    От tot2311 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-12-08, 12:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе