Резултати от 1 до 5 от общо 5

some info pleace

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    6
    #1

    some info pleace

    hi

    iskam da vi popitam za ne6to koeto ne se raziskwa w tozi forum ili pone az ne go widqh.

    stawa wapros za slednoto naprawih si site i go registrirah tuk tam iz portalite v balgaria,no kogato go tarsq s google ne go namira?????? ne gi razbiram tiq raboti i zatowa wi pitam dali mogete da mi pomiognete.napravih si registraciq v google no pak ne go namira THANK YOU[V]


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #2

    some info pleace

    Здравей keremyanov и честит ти първи пост :-). Не знам каква регистрация си направил в google, но аз лично каня робота на google от тоя адрес - http://www.google.com/addurl.html. Мисля, че коментара, който трябва да напишеш не е особено важен.

    Важното в случая е, че тея адреси не се прибавят автоматично... т.е. тоя сайт може да не се появи в google. В такъв случай обаче не знам какво трябва да направиш.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #3

    some info pleace

    Трябва да си сигурен че сайта се вижда от чужбина и да му оправиш мета таговете. На този адрес ще научиш как трябва да изглеждат мета таговете ти. http://www.widexl.com/remote/search-...-analyzer.html



    Изобщо не е препоръчително да добавяш сайта си ръчно в google.com защото може да има обратен ефект ако решат че ги спамваш.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #4

    some info pleace

    Много полезен линк jinom. Аз преди използвах друг, но тоя ми изглежда направо супер. Иначе за ръчното вкарване в google не си прав, аз го ползвам често и досега винаги успешно.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    6
    #5

    some info pleace

    blagodarq vi

    linka za prowerkata ma meta tagovete 6te mi e ot polza za napred

    na 3 opit registrirah saita v google

    thanks[:O]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Lost info
    От ggbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 11-04-05, 14:48
  2. Info
    От kik0 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 8
    Последно: 25-05-03, 23:57
  3. malko info
    От kolev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 17-02-03, 18:19
  4. malko info za SiS
    От pebals във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 06-10-02, 12:07
  5. -=Please info=-
    От d-rRoss във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 05-02-02, 01:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе