Резултати от 1 до 3 от общо 3

motion tween

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    13
    #1

    motion tween

    Здравейте,

    Имам един проблем, искам една окражност да се завърти около центъра си, но явно не правя нещата както трябва.

    Импортанах си кръга, направих го symbol, удължих фрейма, направих си нов фрейм-transform-flip horizontal-Create Motion tween и стана, но като се опитах да го завартя още веднаж, за да се върне до изходното си положение, то крага се завъртя в обратната посока, т.е. не на дясно, както исках, а на ляво. А на мен ми трябва да направи цял един оборот/360градуса/.

    Предполагам, че решението на проблема е изключително елементарно, но ....

    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    442
    #2

    motion tween

    Здравей!



    Прилагайки Тransform-Flip horizontal във втория ключов кадър, ти на практика променяш Skew на 180 градуса (отвори Windows-Transform). Прилагайки Create Motion tween караш Flash да "изкриви" от 0 до 180 градуса и в този случай началното и крайното състояние определят посоката. Все пак това е 2D.



    За да върнеш в изходното положение, достатъчно е да копираш кадрите си (десен бутон - Select all frames - и т.н.). Има и други начини, но се надявам след това обяснение да ги намериш сам/а.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    13
    #3

    motion tween

    Благодаря,

    Ще пробрвам и по този начин. []

    Аз обърнах обекта преди да го направя Symbol и така като го завъртях, всъщност се върна в изходната си позициа и се завъртя в вярната посока.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. motion interpolation...
    От CALL-151 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 27-08-13, 17:55
  2. H.264 vs MOTION JPEG...
    От CALL-151 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 07-04-09, 17:09
  3. WMP 10 и DivX3 - Low Motion
    От Pat във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 22-06-05, 15:37
  4. Motion DV или софт.за камера Panasonic
    От minkov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 16-02-04, 04:07
  5. Motion DV Studio - къде?
    От Леголас във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 12-02-03, 15:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе