Резултати от 1 до 11 от общо 11

RQ:Програма за правене на сайтове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    5
    #1

    RQ:Програма за правене на сайтове

    Трябва ми програма,за начинаещи с която мога да си направя лесно сайт,без много познания. Например подобна на "Actual Drawing"(нея немога да я използвам защото неможе да ми приема регистрацията,и ме изхварля след като почна да щтракам нещо). И все пак вие маи ме разбирате,пргорама с нейни си Лога,банери,такива работи,а аз само да мога да ги преименувам,ралични цветове,ала бала,да се занимавам.

    Ако няма такива програми.Моля дайте ми линк откадето да мога да почна да чета да се поосъзная,и да се опитам да си направа саит.

    Нов съм в форума,така че ако е имало такава тема,или ако нещо е неточно,моля пишете за корекции.





    mitkko , ще ми обясниш ли как да работя с таз прогрма,защтото,аз нали си работа на нея и след това виждам какав е таг-а ,а тези тагове на др. програма л ида ги попълвам. напищи моля!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    542
    #2

    RQ:Програма за правене на сайтове

    За съжаление не мога да ти препоръчам конкретна програма, понеже не се занимавам с това и е възможно да те подведа. Все пак доколкото знам какво представлява "Actual Drawing", мога да те посъветвам да си потърсиш добра WYSIWYG програма или да питаш такава (Google знае всичко). Има ги доста, има и безплатни и те мисля са точно тези, не-изискващи познания, а нещата до голяма степен стават с драг+дроп и други такива фокуси. Може би някой друг ще те посъветва нещо по-конкретно и разумно. Успех.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    53
    #3

    RQ:Програма за правене на сайтове

    Macromedia Dreamweaver MX примерно. С малко разцъкване ще я понаучиш. Не е толкова трудна, има си бутони, картинки за фонове май. Най голямото и предимство все пак е, че има достатъчно помощни материали из мрежата ( и на български ) за да се понаучиш.

    []

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #4

    RQ:Програма за правене на сайтове

    Хм...най-простото е Front Page Express...Dreamweaver - ok, но не мисля, че с малко разцъкване ще я понаучи...ПЪк и за начинаещ защо му е МХ? Може да започне ако иска с версия 3.0 например.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    53
    #5

    RQ:Програма за правене на сайтове

    skynet много си прав. Аз съм се учил на Notepad и съм правил не много сложни работи. За това не съм достатъчно запознат с този вид софтуер. Обаче познавам няколко човека, кото се научиха на Dreamweaver с малко четене. Затова го предложих.

    Предполагам, че някоя по-стара версия ще свърши идеална работа на SkA7er.



    SkA7er има една програмка - AAscripter се казва мисля. То всъщност представлява събрани на едно място JavaScript-ове. Можеш да си я дръпнеш и да сложиш от тях на страничката, която ще си правиш.

    Има интересни работи там.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    5
    #6

    RQ:Програма за правене на сайтове

    Ами ще ми дадете ли линкове на тези програмки,защото немога да ги намера. Иначе мерси много за имената.Ако нещо неразбирам ще пиша.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    5
    #7

    RQ:Програма за правене на сайтове

    не аз си ги намерих,но може ли да ми намерите точни обяснения,защтото например на тази "ааскриптер" , нали ми излизат таговете,тях къде да ги попълвам,и как да ги използвам.Моля отговорете.

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    RQ:Програма за правене на сайтове

    Скриптера го остави за по-нататък. Препоръчвам ти за момента да наблегнеш на Dreamweaver-а или FrontPage...работи в графичен режим, с тагове и html не се занимавай, прави прости неща (линкче, фон, картинка и др.) и гледай как се променя кода. После усложнявай

    Напредвай с малки стъпки и няма да имаш затруднения. Успех!

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    5
    #9

    RQ:Програма за правене на сайтове

    да,аз това с кода/тага ,го схванах,но се чудя натам каде да ги попълвам..

  12. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #10

    RQ:Програма за правене на сайтове

    Аз лично бих препоръчл дриймуивър 4 като за начало. Относително лесна за овладяване и генерира най-чистия код от всички подобни редактори. ФронтПейджа е по-лесен за овладяване, особено за човек свикнал с М$ офис, но кода генериран от него е меко казано бозав и неразбираем. А най-лесно е да се почне с някое туториълче за хтмл писано 98-99-та година. Стари са но са много достъпни и помагат да схванеш самата идеология. А схванеш ли принципа от там насетне е лесно.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    53
    #11

    RQ:Програма за правене на сайтове

    За скриптовете ще те излъжа, защото не съм се занимавал скоро. Би трябвало да има обяснения, но по-добре послушай LaMARTIN и остави за по-нататък скриптовете.



    fori: И аз така започнах с прости уроци от в-к Компютри преди няколко години. Тъкмо започнах да ги разбирам и ги зарязах нещата.



    Между другото има една програмка: CoffeeCup HTML Editor. И тя изкарва чист код.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Програма за правене на сайт.
    От CNA във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 28
    Последно: 01-06-19, 09:33
  2. програма за правене на скрийнсейвър
    От Usera във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 30-12-07, 21:22
  3. Програма за правене на
    От Npg във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 10-09-06, 12:43
  4. Програма за правене на банери?
    От saint056a във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 02-02-04, 13:42
  5. Програма за правене на .PDF
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 17-11-02, 23:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе