Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с масов мейл при PHPBB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #1

    Проблем с масов мейл при PHPBB

    Имам Форум на phpBB, но от известно време не мога да изпращам масов мейл. Иначе няма проблеми с уведомяване за ЛС, за отговори по темата или използване формата на Форума за изпращане на мейл към регистриран потребител. Но реша ли да пращам масов мейл - дава грешка, че не може да го изпрати. Използвам вградената функция за мейл на phpBB.
    Имате ли идеи откъде и как да се отстрани този проблем?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #2

    Re: Проблем с масов мейл при PHPBB

    Цитат Първоначално публикувано от ARTU
    Имам Форум на phpBB, но от известно време не мога да изпращам масов мейл. Иначе няма проблеми с уведомяване за ЛС, за отговори по темата или използване формата на Форума за изпращане на мейл към регистриран потребител. Но реша ли да пращам масов мейл - дава грешка, че не може да го изпрати. Използвам вградената функция за мейл на phpBB.
    Имате ли идеи откъде и как да се отстрани този проблем?
    Това е от политиката на хостинг провайдера ти предполагам. Ти пращаш лични съобщения или пращаш мейли? Ако са мейли 98% е от провайдера ти.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #3

    Re: Проблем с масов мейл при PHPBB

    Изпращам ЛС по принцип и имам включено уведомяване по мейл за отговори в темите или за получено ЛС. Там нямам проблеми. Но когато искам да изпратя Масов мейл от администраторския си панел към категория потребители или към всички ми връща съобщение за грешка... А това е доста неприятно, като се има предвид, че има поне веднъж годишно неща, за които следва да се уведомят едновременно всички потребители...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Странен проблем с мейл сървър
    От glowndark във форум Linux
    Отговори: 2
    Последно: 29-10-09, 04:10
  2. Проблем с PhpBB форум.
    От dragozow във форум Програмиране
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-07, 23:09
  3. phpBB проблем
    От Globe във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 30-10-06, 06:22
  4. Проблем с логването във phpBB
    От .ostrich. във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 0
    Последно: 22-11-05, 14:44
  5. Проблем с phpBB
    От .ostrich. във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-05, 18:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе