Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Domain names

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #16

    Domain names

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">~12$

    ...

    free.bgnet.bg oshte po dobra

    posledina php + bez reklami + ftp access



    <div align="right">оргинално мнение на Pa3KaTaH</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    май нещо не зацепих - да не искаш да кажеш че дават безплатно php?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    166
    #17

    Domain names


  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #18

    Domain names

    Уф.. и туй мнение било изчезнало..

    mitsy - да, това ще рече. предлагат безплатен субдомейн, неограничено (хмм..) пространство

    Няма банери, връзката не е съвсем умряла, а ftp-то им лети. Иначе не можеш да правиш CHMOD,

    но пък не може без недостатъци..

  5. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #19

    Domain names

    Господа съдебни заседатeли, какво му има на www.dot.tk ща да попитам аз - ползвам го вече (във free варианта му) над година и половина и не съм получил нито един мейл с намеци или откровенни искания да ходя да си платя използвания домейн. Другото - имало pop-up (туй оплакване го срещам нон-стоп) - ми ще има, кат не четете! Има си опция за избор на рекламата - дали да е frame, pop-up или да няма нищо.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #20

    Domain names

    devil, имаме нужда от повече хора като теб.. []

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    46
    #21

    Domain names

    tezi mailz koito pra6tat ne sa za da pla6ta6 kakvo vsi4ki neznae6ti si mislite a za da te pokanqt v DOT TK Ambassador program.. kogato stane6 4len.. moje6 da natrupa6 to4ki i da si ima6 perfekten .tk domaina.... a moje6 da si mahne6 reklamata kogato stane6 4len ;-)




  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    11
    #22

    Domain names

    [8D]Ami az iskam da si napravq domain http://drogata.mainata.vi ..... i tyka na kraq nqma znachenie kvo sha bude vajnoto e tova ot nachaloto da stane

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    11
    #23

    Domain names

    shtoto az si napravih edin veche ama neshto ne moga da razbera kak da si napravq upload neznam shto taka





    Membership



    Web Address: drogata.mainata.vi.freeservers.com or www.drogata.mainata.vi.freeservers.com

    Username: drogata.mainata.vi.freeservers.com





    i tova mi e free ama neznam kak da napravq upload


  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    5
    #24

    Domain names

    МИ аз да ви кажа ви се чудя как един не каза www.0catch.com.Аз сам се регнал там и съм много доволен, вече близо година.25 мегабайта, без реклами, абе сичко е на 6...Пробвайте, няма да съжалявате!!!

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #25

    Domain names

    За домейн най-добре е да си купиш...и редиректвай към free hosting...банери??!!...и за това си има решение: добри скриптове за премахване на рекламите им - >

    http://www.4degreez.com/popupsmustdie/eliminate.htm и -> http://www.4degreez.com/popupsmustdie/advertisers.htm

    обикновенно между 6-12 месеца ги сменят и стават неефективни, но и новите решения се появават пак там

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 10-08-07, 16:19
  2. domain name
    От ManiMani във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 12-07-05, 18:22
  3. DOMAIN NAME - Help
    От Lox във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 18-03-04, 19:06
  4. SAMBA i Domain
    От krasi във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 15-10-02, 15:28
  5. Как работи Win2000 с 8.3 file names
    От Ka°I°e†o във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 18-05-01, 02:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе